Madonna

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Madonna

Post autor: aduja »

Marcin A. pisze:Tak jak nowe piosenki Madonny sa świetne,tak zrobione do nich teledyski-BEZNADZIEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teledyski tworza wraz z muzyka i tekstem calosc ukladanki zwanej Madonna.
Sa najlepszym przykladem swietnie zrobionych klipow, no, ale to zrozumiale, bo na to jest budzet.
Osobiscie bardziej mi sie podobal teledysk do "Hung up", mimo ze Madonna wygladala w nim mniej korzystnie, ale druga czesc klipu, czyli akcja w klubie, jest genialna w swej prostocie. Dobry klip jest podstawa sukcesu, bo to on bardzo czesto dzwiga ciezar promocji. "Sorry" to lanserka wrotek i w dalszym ciagu stroju gimnastycznego, ale ma swoj urok.
Madonna nie jest dla mnie wzorem artystki, ale businesswoman, ktora zrobila z siebie swietnie rozpoznawalna marke, za ktora sie placi ciezka kase, a ona z tego zyje. Artystycznie podziwiam bardziej jej specow od po kolei: trendow, muzy, ciuchow, choreografii i wszystkiego, co tworzy marke Madonna, ale... ona ma cos w sobie, cos takiego, co potrafi przyciagnac do niej ludzi o polowe od niej mlodszych jakby nigdy nic. Babcia Madonna na imprezie ze studenciakami. :D Zabawne, ale prawdziwe. :grin:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4870
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: Marek »

Madonna Bije Rekordy
Niebywała popularność albumu "Confessions On A Dancefloor" i singla "Hung Up"

Ostatni album Madonny ustanowił nowy, światowy rekord plasując się na pierwszych miejscach rankigów w blisko 40 krajach. Ogromnym powodzeniem cieszy się także singiel "Hung Up". Piosenka trafiła na pierwsze miejsca list przebojów w aż 41 krajach na całym świecie.

Na trzeci singiel promujący "Confessions On A Dancefloor" trafi najprawdopodobniej kompozycja "Jump".
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madonna

Post autor: B@r »

Sorry niezbyt przypadlo mi do gustu, natomiats Hung Up jest genialne. Nie moge przy tej piosence usiedziec po prostu.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Madonna

Post autor: Magda M »

A mnie obie piosenki powalily :D Bardziej podoba mi sie Sorry ale Hung up tez jest bossssskie :D UWielbiam te kawałkii i za kazdym razem jak je słysze to az mnie nosi :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: Aro »

Mnie sie podobają prawie wszystkie singlowe piosenki Madonny. Nie lubie Frozen tylko.

Dziś widziałem zwiastun filmu dokumentalnego o Madonnie. Emisja w najbliższy poniedziałek 27 marca o godz. 00:05 na TVP 2.
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: pav graham »

Witam!

Polecam Wam goraco ten film. Na Wyspach (+ reszta Europy) film byl w tv w tkz, prime time: czaise najwyzszej ogladalnosci wiec troche dziwne, ze w Polsce jest tak pozno. Ale wierzcie: warto czekac bo dokument jest bardzo dobry!

Polecam,
P x x x
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4870
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: Marek »

Singiel Madonny "Sorry" znajduje się już czwarty tydzień na szczycie listy Eurochart Hot 100 Singles, awansując z miejsca 2 na 1 w Grecji, a z 4 na 3 w Danii.
MadonnaTribe.com
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Madonna

Post autor: Marcin »

Marek pisze:
Piter pisze:Zdjęcie okładki "Sorry"
Czyli ta:
[url=http://img96.imageshack.us/img96/6227/921106850mm.th.jpg]Obrazek[/URL]
Niektóre źródła podawały że fotka zamieszczona w środku singla inne że okładka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Madonna

Post autor: Virtual Tom »

Dzięki Ci Boziu za Foto-Szopę! :D i tak kocham Madzię :D ;) :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Madonna

Post autor: Magda M »

Tom pisze:i tak kocham Madzię
ze też akurat w tym temacie musiales to napisac :lol: :D
Tom pisze:Dzięki Ci Boziu za Foto-Szopę!
oo tak :D
ArO pisze:Dziś widziałem zwiastun filmu dokumentalnego o Madonnie. Emisja w najbliższy poniedziałek 27 marca o godz. 00:05 na TVP 2.
oglądał ktoś??? cos ciekawego było?
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Madonna

Post autor: Marcin »

Obrazek Obrazek

Wieksze zdjecie + artykul ze zdjeciem tego Polaka.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Madonna

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:ArO napisał/a:
Dziś widziałem zwiastun filmu dokumentalnego o Madonnie. Emisja w najbliższy poniedziałek 27 marca o godz. 00:05 na TVP 2.

oglądał ktoś??? cos ciekawego było?
ja oglądałam, z ciekawości.... no cóż zaskoczył mnie ten dokument bo widziałam wcześniej inny. nie pamiętam jak się nazywał: w łóżku z Madonną? .... w każdym razie ten poprzedni był nasycony wulgaryzmami, sexem, zboczeniem itd itp.... a ten .... jakby Madonna z zakonu wróciła..... miła dla muzyków, tancerzy... były jej dzieci, mąż Gay (sory nigdy nie mogę zapamiętać różnicy w pisowni między imieniem a gejem :D) ...trochę tylko mi się oczy przewracały jak mówiła pewne rzeczy zapewne z uduchowienia tą Kabałą całą.... ale fajny dokumencik.... no i pozatym piosenki które śpiewała w trasie....
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Madonna

Post autor: Marcin »

vanity pisze:mąż Gay (sory nigdy nie mogę zapamiętać różnicy w pisowni między imieniem a gejem :D)
W tym wypadku - GUY. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madonna

Post autor: Dobi »

vanity pisze:No i pozatym piosenki które śpiewała w trasie....
To był, moim zdaniem, największy plus tego dokumentu. Wstawki z koncertów. Mi najbardziej podobało się wykonanie "American Life". Cała oprawa i w ogóle sposób w jaki Madonna zaśpiewała tą piosenkę.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4870
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: Marek »

Madonna: Wszystko Dla Dzieci

Madonna i jej mąż Guy Ritchie nie rozstaną się, gdyż nie chcą krzywdzić swoich dzieci

W ostatnich miesiącach w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, iż słynne małżeństwo przeżywa poważny kryzys. Ojciec reżysera, 76-letni John Ritchie powiedział, że jego syn i Madonna nie rozstaną się, gdyż bardzo zależy im na szczęściu ich dzieci.

"To dzieci będą ich trzymać razem. Są one dla nich wszystkim" - powiedział Ritchie senior.

Madonna i Guy wraz z dziećmi przebywają obecnie w Los Angeles. "Wszystkie problemy pozostawili za sobą i wyjechali do Los Angeles, by spędzić miło czas we własnym gronie. Nie wiadomo do końca, czy wszystko się uda, ale wygląda na to, że znowu zaczynają wracać do siebie" - twierdzi John Ritchie.

W Los Angeles Madonna przygotowuje się do światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się 21 maja.

[ Dodano: 2006-04-21, 18:51 ]
Więcej Madonny w Europie
Z dnia na dzień rośnie liczba koncertów Madonny w Wielkiej Brytanii. Początkowo artystka miała wystąpić w Londynie z dwoma koncertami w ramach letniej trasy koncertowej Confessions Tour promującej jej najnowszy album Confessions On A Dancefloor. Bilety na dwa londyńskie koncerty zostały wyprzedane w ciągu 10 minut, Madonna zaproponowała zatem dwa kolejne występy. Po błyskawicznym wykupieniu biletów dodano jeszcze trzy daty, tak więc londyńczycy będą mogli wybrać się na jeden z siedmiu występów królowej pop.
ODPOWIEDZ