Odcinek 12 (26.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 01 cze 2007, 11:26

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
4
17%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
17
71%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
3
13%
 
Liczba głosów: 24

Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Schooffik »

Ja mam nadzieję, ze ktos nagrywa te fragmenty z Edytka. :smile:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Michael »

kinga pisze:A dla mnie byla prawdziwym wzruszeniem.
Dla mnie to było zagrane, dla Ciebie prawdziwe i luz - mimo tego materia nadal krąży w przyrodzie, Księżyc świeci a Ziemia się obraca :P
kinga pisze:Życzę Wam, żeby kiedyś, kiedy się wzruszycie nikt Wam nie powiedzial, że odprawiacie cyrki pod publikę.
Myślę, że nie powie, bo ani ja, ani Monika nie jesteśmy osobami publicznymi :wink2:
Aro pisze:Tak w ogóle to wkurza mnie także swoim zachowaniem.
Mnie tesh dzisiaj trochę drażni. :/
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Grzechu »

marrcino pisze::shock: ale pomaranczowa opaska-warkocz :lol: oj eksperymentuje Edka :P
Edzia chyba dopiero co wrocila z wycieczki do Kijowa :lol3: :lol3:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Monika23 »

kinga pisze:A dla mnie byla prawdziwym wzruszeniem. Życzę Wam, żeby kiedyś, kiedy się wzruszycie nikt Wam nie powiedzial, że odprawiacie cyrki pod publikę.
Mnie sie po prostu zachowanie Edyty w tym programie nie podoba. Uwazam, ze zachowuje sie sztucznie, czesto infantylnie; ma rozne niesprawiedliwe zagrywki, dziwnie ocenia i tyle. Nie jest to tylko moje zdanie, wiele osob tak uwaza.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Okropnie, ten warkocz najgorszy :beczy: Agnieszka dzis niepowalała, Natasza była lepsza, wiadomo, że Nieśmiertelni w wykonaniu Edki to mistrzostwo ale ta chrypa na foreeeeveeerr to było coś. Robert w Wiolonczelistce wypadł dobrze, zgadzam się z Edytą i Elą, ze to własnie on jest największym odkryciem tego programu, tak jak nie podobało mi sie jak śpiewał w pierwszych programach - była to masakra - tak teraz słucha się go całkiem miło
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

jeszcze tytlko jeden odcinek wiec mozna by pokusic sie o podsumowanie...
Edyta super, sprawdzila sie w roli jurora bardzo dobrze jestem bardzo mile zaskoczony, ciesze sie ze moglismy ja ogladac co tydzien w tv i mam nadzieje ze bedzie jurorem rowniez w 2 edycjii...
3 osoby ktore zostaly sa bardzo fajne chce aby wygrala Aga ale i plyte Roberta bym chetnie posluchal... Natasza jest dobra , mozna jej posluchac ale caloksztaltnie mnie nie porwala tak jak Aga

oby w finale byla premiera plyty naszej Edyty...

a jesli kogos denerwuje Edi w tym programie to po cholere go oglada po to aby moc sie powyzywac potem na Edi ... ludzie zastanowcie sie troszke bo wieczne narzekanie zaczyna byc naprawde zalosne!!!


.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, 22:17 przez DYZIO_MARZYCIEL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Michael »

No i okazało się, że Edyta nic do Agnieszki nie ma, bo sobie miło rozmawiały w koncówce programu :-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Marrcino »

A kto jest nominowany/zagrozony :?:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Monika23 »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:a jesli kogos denerwuje Edi w tym programie to po cholere go oglada po to aby moc sie powyzywac potem na Edi ... ludzie zastanowcie sie troszke bo wieczne narzekanie zaczyna byc naprawde zalosne!!!
a wieczne lizusostwo jeszcze gorsze. Sorry, ale nie bedziesz mi mowil co mam robic po pierwsze, po drugie czy ja Ci mowie cos, gdy Ty wiecznie piejesz z zachwytu??;-]
Ostatnio zmieniony 26 maja 2007, 22:27 przez Monika23, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Piter »

Dziś najlepsza była Natasza, choć to Robert z piosenką dla mamy, jako jedyny, mnie wzruszył. Najgorzej, jakoś mizernie, wypadła Agnieszka. Tym "Like a player" mogła podciągnąć pod dzisiejszy dzień i porwać wszystkich, tymczasem było tak, jak stwierdziła Edyta. W ogóle, muszę powiedzieć, że dziś często zgadzalem się z Edytą, choć czułem też zażenowanie z powodu jej egzaltacji. Te uściski Nataszy - w jakim stopniu szczere, w jakim na pokaz? Mniejsza o to, i tak pomarańczowe kłaki były najgorsze.

[ Dodano: 2007-05-26, 22:22 ]
marrcino pisze:A kto jest nominowany/zagrozony :?:
Wszyscy.
patryk_pff
Make it happen
Make it happen
Posty: 128
Rejestracja: 06 maja 2007, 1:16
Ulubiony album: Dotyk / Live 99
Ulubiona piosenka: B. ¦niła / C. Serce
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: patryk_pff »

Progrma zacząłem oglądać od napisów końcowych 8P Natasza śpiewała "Nieśmiertelni"?
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Monika23 pisze:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:a jesli kogos denerwuje Edi w tym programie to po cholere go oglada po to aby moc sie powyzywac potem na Edi ... ludzie zastanowcie sie troszke bo wieczne narzekanie zaczyna byc naprawde zalosne!!!
a wieczne lizusostwo jeszcze gorsze. Sorry, ale nie bedziesz mi mowil co mam robic po pierwsze, po drugie czy ja Ci mowie cos, gdy Ty wiecznie piejesz z zachwytu??
widze Moniko ze masz sobie cos do zarzucenia skoro tak wzielas sobie moje slowa do serca, no coz...

wiele razy krytykowalem poczynania Edyty ale staralem sie aby moja krytyka byla konstruktywna, jesli nie mam powaznych powodow nie wyladowuje sie na innych...

.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Mi się ogólnie program podobał lubie takie wzruszające momenty. Edi przesadziła z tym warkoczem ale reszta była przyzwoita i spox spodenki. Najlepsza moim zdaniem byla dzisiaj Natasza pomimo tego zapalenia krtani. Ale piosenkę dla mamy zaśpiewała najladniej Aga , chociaż nie dokończyła ale pięknie się zapowiadalo. :smile:
A co do tego wzruszenia Edi do Nataszy to wydaje mi się że to bylo troche pod publikę ale szczere. Najpierw się wzruszyła a potem MOGŁA pomyśleć że dobre by to bylo żeby nie gadali i nie pisali żę jej zazdrości a tym bardziej że wiedziala że ona tą piosenkę o 1000000000000000 razy lepiej zaśpiewała . Ale ja lubię jak tak Edi się wzrusza. I bylo widać że przeżywała te wszystkie wydarzenia równie mocno jak uczestnicy. :beczy: :beczy: :beczy: Ogólnie był mily nastrój. :-D :-D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: B@r »

Chcialabym bardzo, zeby wygrala Natasza. "Who wants to live forever"- zaden inny wystep w calym programie nie zrobił na mnie takiego wrażenia...I nie dziwię się wzruszeniu Edyty, bylam pewna,że tak zareaguje. Występy Agnieszki dla mnie są jak żucie gumy, zupelnie bez wyrazu. Edi miala dzisiaj sliczny makijaż, ale nie podobały mi sie spodenki(?)
Ogólnie fajny koncert :-)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Piter pisze:i tak pomarańczowe kłaki były najgorsze
:lol3:
patryk_pff pisze:Natasza śpiewała "Nieśmiertelni
Śpiewała Who Wants To Live Forever
ODPOWIEDZ