Nowy kontakt z Edytą

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: caterina78 »

Pijej 1 drogi nalezy czytac uwaznie forum, propozycja byla publiczna tu na forum , przypomnij sobie ....

Byla przedstawiona propozycja spotkania z Edi w dzien urodzin- chec pomocy spontanicznej w zorganizowaniu tego ze strony Auli, dwa mieli sie zglaszac zainteresowani na pw...
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: Auli »

pijej1 pisze:Dopiero co Auli twierdziła, ze nie kontaktuje się i nie sprzedaje informacje poza forum a skąd caterina wiedziała o jakiejś propozycji spotkania z Edi na jej urodziny?
Zapraszam do działu URODZINY EDYTY .

Na resztę pytań odpowiem - po uporządkowaniu tego tematu, przez Administratorów który ma służyć jako odpowiedzi na pytania.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2010, 22:38 przez Auli, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2757
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: pijej1 »

caterina78 pisze: ...nalezy czytac uwaznie forum...
A to zwracam honor! Nie zauważyłem w takim razie tej propozycji! Dzięki Caterina za przypomnienie 3maj sie nam w tej italy!
Awatar użytkownika
damianh
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2009, 20:58
Ulubiona piosenka: Miles and miles

Wina lezy po obydwu stronach

Post autor: damianh »

Wydaje mi się, że strona leży po obydwu stronach - zarówno Auli jak i reszty forumowiczów.

- Zgadzam się, że padło a raczej zostało napisanych trochę niemiłych słów w ostatnim czasie i nie powinniśmy się w ten sposób zachowywać, ale jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy (nawet we własnych rodzinach mówimy sobie czasem parę nieprzyjemnych słów, ale to nie znaczy że już się nie kochamy). Tak samo jest w przypadku naszych uczuć względem Edyty. Jesteśmy jej fanami, a dokładniej fanami jej muzyki. Myślę, że pomimo ostatnich zgrzytów, to powinna być dumna że ma tak wiernych i oddanych fanów.

- Co do Auli, to oczywiście należą Ci się przeprosiny, ale Ty także powinnaś to zrobić względem reszty forumowiczów. Zostałaś wybrana na osobę odpowiedzialną za kontakt z gwiazdą i informowanie fanów o poczynaniach Edyty, a niestety się z tego nie wywiązałaś. Osoba odpowiedzialna, nawet jak wyjeżdża za granicę kraju, to powinna poinformować fanów, że teraz kontakt z nią będzie utrudniony i informacje na temat Edyty nie będą przekazywane na bieżąco. Po prostu zachowałaś się nieprofesjonalnie.
Z jednej strony piszesz, że nie było Cię w Polsce a z drugiej, wynika że cały czas otrzymywałaś informacje i jesteś na bieżąco w ciągłym kontakcie z Edytą.
Piszesz, że Edycie zależy na dobrym kontakcie z fanami, ale chyba Ty miałaś być za ten kontakt odpowiedzialna (tym bardziej, że nie mamy strony zapowiedzianej 8 mcy temu). A ostatnie zgrzyty na forum mogłaś bardzo szybko załagodzić pisząc wprost co się dzieje z Edytą. Z resztą nie dotyczy to nawet ostatnich wydarzeń, fani już wcześniej się głowili i zadawali pytania:

- co ze stroną internetową i dlaczego jej tworzenie aż tak długo trwa??
- kiedy będzie płyta The Best Of?
- kiedy będzie nowa płyta, a raczej na kiedy jest planowana? (prosimy nawet o termin zbliżony)
- jakie są plany koncertowe Edyty?
- co z projektem Chopin?

Te pytania kieruję do Ciebie Auli.
Fajnie gdyby Twoja współpraca z forum zaczęła się wreszcie układać i bylibyśmy informowani na bieżąco.
Na koniec jeszcze raz chciałem Cię przeprosić za negatywne słowa pod Twoim adresem, ale uwierz że pojawiały się one tylko i wyłącznie jako wynik zwykłej frustracji i bezradności na ciągły brak jakichkolwiek informacji na temat Edyty.
Pozdrawiam

Kilka ostatnich postów wylądowało w koszu.
To nie jest temat służący do rozliczania Auli, a tym bardziej prowadzenia kłótni.
Auli ma kontakt z Edytą, ale o ile mi wiadomo nie pracuje dla niej, więc okażmy jej szacunek i sprawmy (o ile to możliwe), aby sama chciała się z nami dzielić informacjami nt. zawodowego życia Edyty, bo póki co, to jak Aurelia coś powie każdy jej dziękuje, a później wylewa wiadro pomyj na forum jak jest chwila ciszy.
Jak ktoś ma jakieś prywatne zażalenia do Auli może jej napisać to na PW.
Blur.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez damianh, łącznie zmieniany 1 raz.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: Monika23 »

Z drugiej strony o czym ma Aurelia informowac jak nic istotnego sie nie dzieje. Moim zdaniem niektorzy powinni zajac sie bardziej swoim zyciem, bo wyglada na to, ze chcecie wiedziec nawet takie szczegoly jak to kiedy Edyta chodzi do wc .. :D

Pozdrawiam ;-)
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: Auli »

damianh pisze:Osoba odpowiedzialna, nawet jak wyjeżdża za granicę kraju, to powinna poinformować fanów, że teraz kontakt z nią będzie utrudniony i informacje na temat Edyty nie będą przekazywane na bieżąco. Po prostu zachowałaś się nieprofesjonalnie.
Z jednej strony piszesz, że nie było Cię w Polsce a z drugiej, wynika że cały czas otrzymywałaś informacje i jesteś na bieżąco w ciągłym kontakcie z Edytą.
Rano byłam w Gdańsku a popołudniu w Berlinie.
Telefon musiałam wyłączyć w samolocie.
Potem padł mi telefon i nie było gdzie podładować.

Poza tym osoba która została wyznaczona przy tej imprezie do kontaktu dostała jasno informacje "JEŚLI MAJKA NAPISZE MI ZE BĘDZIE SPOTKANIE, DAM ZNAĆ"
Taka była umowa.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2010, 23:01 przez Auli, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: B@r »

Ja to już wolę o niczym nie wiedzieć i się miło zaskakiwać... Tak jak np. w poniedziałek z Vivą. :)
Awatar użytkownika
damianh
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2009, 20:58
Ulubiona piosenka: Miles and miles

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: damianh »

Nie, aż tak szczegółowych informacji nie musisz Auli podawać ;). Po prostu źle zrozumiałem - że wyjechałaś na jakiś dłuższy okres czasu z Polski (ponieważ tak długo nie podawałaś informacji na forum) i dlatego tak napisałem.

Więc jeśli będziesz mogła udzielić, chociaż częściowych informacji na wcześniej zadane pytania, było by fajnie.

Dzięki i pozdrawiam
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: Auli »

Maja Sablewska:

- co ze stroną internetową i dlaczego jej tworzenie aż tak długo trwa?

Miałam do wyboru dwie opcję:
Pierwsza - zrobić stronę szybko na bazie starych zdjęć.
Druga - poczekać na nowe fotki i dopiero odpalić stronę.
Od niedawna mamy nową sesję (Viva).
Nie lubię prowizorki, więc wybrałam drugą opcję ! Niebawem premiera.


- kiedy będzie płyta The Best Of?

Najpierw NOWA płyta, potem "wypełniacze" :)


- kiedy będzie nowa płyta, a raczej na kiedy jest planowana? (prosimy nawet o termin zbliżony)

2011 !


- co z projektem Chopin?

Edyta cały czas pracuje nad projektem. Jeśli wszystko pójdzie wg. planu to premiera będzie w marcu 2011.

Pozdrawiam M.
Obrazek
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: DeathlySilence »

Da się?
Da się!
Dziękuję.
Ode mnie plusik.

:)
mb123480
Sit down
Sit down
Posty: 50
Rejestracja: 03 sty 2010, 9:17
Ulubiony album: EDYTA GÓRNIAK
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: mb123480 »

Dzięki Auli :)
Awatar użytkownika
asiamoj
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 05 paź 2009, 19:13
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: asiamoj »

Mysle ze to sa dobre wiadomosci i nie bedzie nikt naskakiwał na Auli i Majke. Wszyscy staraja sie zeby wszystko wyszło dobrze.
Dzieki za dobre wiadomosci :)
Awatar użytkownika
mgiełka
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:37
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: mgiełka »

dziękujemy za info :)
Awatar użytkownika
damianh
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2009, 20:58
Ulubiona piosenka: Miles and miles

Dzięki wielkie

Post autor: damianh »

Dziękujemy Auli, dobra robota :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowy kontakt z Edytą

Post autor: Michael »

No nareszcie jakieś konkrety od Auli, a nie tylko pyskówka z forumowiczami :). Jak się chce, to można :wink2:.

Ja mam pytania następującej treści:
1) czy płyta planowana na 2011 rok ukaże się wyłącznie w Polsce, czy także poza granicami kraju?
2) czy będzie to wydawnictwo firmy Edyty, czy tym razem album wyjdzie spod skrzydeł jakiejś wiodącej firmy fonograficznej?
Zablokowany