Książka o naszej EDZI

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

Kasiu, ale zdaje się, że ta książka ma być pisana pod okiem Edyty. Jeśli tak będzie to nie ma się czego obawiać, bo Edytowe odczucia się w niej znajdą na pewno.
ja już wcześniej na tym forum napisałam że bardzo lubię czytać biografie. dlatego bardzo się ucieszę jeśli wyjdzie Edyty biografia. natomiast wcześniej wspomniano o tym, że biografie powinny pisać osoby "u schyłku kariery" (trochę to naciągnęłąm hehe). no coż i tak i nie zarazem. Edyta jest młoda, to fakt, ale wiele przeżyła. już trochę lat działa na scenie więc jest o czym pisać. ja mam nadzieję, że jeśli się książka ukaże to nie będzie w niej 90% o życiu prywatnym, ale przede wszystkim o życiu zawodowym. albo przynajmniej będzie to wyrównane. ale pewnie niektórzy zauważyli, że niejedna gwiazdeczka, która dopiero zaczyna swoją karierę już pisze albo już wydała biografię. tu można narzekać na jakieś przegięcie. wydaje mi się że Edyta może sobie już na to pozwolić, bez kręcenia nosem, że jest za młoda.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: B@r »

ale zdaje się, że ta książka ma być pisana pod okiem Edyty
no do mnie wlasnie dotarły słuchy ze ksiazka ma akurat nie byc pisana pod Jej "nadzorem".
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: Kasia »

Aguss pisze:
ale zdaje się, że ta książka ma być pisana pod okiem Edyty
no do mnie wlasnie dotarły słuchy ze ksiazka ma akurat nie byc pisana pod Jej "nadzorem".
Nie wiadomo czy to prawda. Tak na serio to my nic nie wiemy. ZERO oficjalnych ibnformacji!!! Nawet zaczynam sobie odpuszczac co do tego singla. Mam w sobie duzo nadzieji nawet jak mówie ze jej nie mam, ale oby sie nie okazało, że "nadzieja matką głupich"... :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

hmm... to może będą dwie. Edi sama przecież mówiła, że od jakiegoś czasu pisze biografię. to wiemy na pewno bo sama wielokrotnie o tym wspominała (od lat hehehe). ale skoro chodzą słuchy, że "bez nadzoru" to może jeszcze ktoś pisze. ale jeśli to prawda to oj nie wiem czy się cieszyć.
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

ja tez slyszalem ze bez zadnego nadzoru Edyty. ponoc to ma byc na maxa obiektywna ksiazka. duzo rzeczy zawodowych ale tez sporo prywatnych. jaka jest w domu jak lubi spedzac czas, co robila w Anglii i dlaczego nie wyszlo jej na swiecie. o tym jak poznala celion dion, dlaczego tak wyszlo z hymnem w korei i o kulisach tego wyjazdu.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: Magda M »

ja obstawiam przyszły rok.... serio... skoro tyle zachodu z single to co tu mowic o albumie.... :D nie szkodzie.. poczekamy :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

wiesz martino to zabrzmiało tak jakby miał tą biografię pisać Jacek Żakowski...
ale jeśli wiesz coś więcej to napisz, bo dla mnie to co zostało napisane w Twoim poście to totalny news.
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

pisze to co wiem. jakbym wiedzial cos wiecej to na pewno bym sie tym podzielil. tak jak pisalem wczesniej wiem to wszystko od siostry ktora pracuje w buffo. nawet nie znam nazwiska autora ale z pewnoscia nie uzgadnia on tresci ksiazki z Edyta.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

w takim razie oby była obiektywna, a nie składała się z samych artykułów z fucktu i Se. ale pożyjemy zobaczymy...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: monia80 »

to ja juz nie rozumiem to maja wyjsc dwie ksiazki Edzi czy jedna -auotobiografia i jeszcze jaks, ale kto bedzie jej autorem :shock:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

monia wygląda na to że mogą być dwie. Edyta zapowiadała przecież, że ma to w najbliższych planach. a niedawno pewna osóbka doniosła że pisze książkę ponoć obiektywną o Edzi jakiś dziennikarz bez autoryzacji Edyty. ponoć ten dziennikarz już zbierał info w Buffo. tak więc monia wszystko na to wskazuje. myślę, że jeśli ten dziennikarz chce taką książkę wydać to wyda ją na pewno. tylko co zrobi wtedy Edyta? wyda drugą - swoją? oto jest pytanie!
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: mancia »

vanity pisze:monia wygląda na to że mogą być dwie. Edyta zapowiadała przecież, że ma to w najbliższych planach. a niedawno pewna osóbka doniosła że pisze książkę ponoć obiektywną o Edzi jakiś dziennikarz bez autoryzacji Edyty. ponoć ten dziennikarz już zbierał info w Buffo. tak więc monia wszystko na to wskazuje. myślę, że jeśli ten dziennikarz chce taką książkę wydać to wyda ją na pewno. tylko co zrobi wtedy Edyta? wyda drugą - swoją? oto jest pytanie!
Oj tylko,żeby nie był to dziennikarza tego Fucktu i Super czegoś tam :o
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: vanity »

mancia - podobno facet jest na poziomie i ksiązka ma być obiektywna. więc trąciło to optymizmem...
martino
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2005, 10:38
Lokalizacja: wawa

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: martino »

tez slyszalem ze to jakis mlody koles ktory ma dystans do calej sytuacji. mysle jednak ze nie ma sie co spodziewac laurki o Edycie. Tylko prawdy o jej zyciu, glownie na scenie ale i o zyciu prywatnym. On ponoc dociekal roznych historii, o ktorych nawet nie slyszelismy.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: książka o naszej EDZI

Post autor: mancia »

martino pisze:tez slyszalem ze to jakis mlody koles ktory ma dystans do calej sytuacji. mysle jednak ze nie ma sie co spodziewac laurki o Edycie. Tylko prawdy o jej zyciu, glownie na scenie ale i o zyciu prywatnym. On ponoc dociekal roznych historii, o ktorych nawet nie slyszelismy.
EEEEEeeeeee no to klapa ,bo która jest prawdziwa a która nie.Zręsztą niektóre powinny być tylko Edyty i wyłącznie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ