Pajęczno 4 lipca 2010

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: lila14 »

Mist pisze:ale pieknie Edyta wygladala tak promiennie. Sliczna letnia sukieneczka. brawo
zgadzam się... :) Z bliska wyglądała jeszcze śliczniej... To spojżenie-nigdy nie zapomnę :* ,a sukienkę miała faktycznie cudowną... :)
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: joannaee »

Jst piękna. Zawsze.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Fan25 »

Edyta powiedziała w Pajęcznie: "Ja nie muszę iść na taką karuzelę, żebym miała w głowie to, co oni teraz." :rotfl:
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: abcd »

Chociaż nie było mnie na tym koncercie, przesłuchałem wszystkie wykonania i dla mnie esencją tego koncertu było wykonanie I feel good. Radosna, uśmiechnięta, świetnie się poruszająca, swobodnie śpiewająca wszystkie high notes Edyta. Urzekła mnie spontaniczność tego wykonania, mina dziecka kiedy stojąc obok basisty uświadamia sobie, że zbyt poźno podbiegła do mikrofonu, ciągnie go więc przez scenę, równocześnie śpiewając. Wspaniałe.
krzysiek_lodz17
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2010, 22:19
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Łódź

KONCERT W PAJĘCZNIE a ja.

Post autor: krzysiek_lodz17 »

W Pajęcznie to był mój pierwszy raz kiedy zobaczyłem Edytę na żywo. Przyjechałem koło 19:30 i zobaczyłem, że stoi tam trójka ludzi, z których skojarzyłem na początku tylko Anu$$ię (po jej zdjęciu na forum). Później zagadałem do nich i poznałem Kopanka i Asię. Po jakimś czasie przyszły dziewczyny z POŁUDNIA, moderator z kumplem i Kasia z Maćkiem. Czekałem na koncert, co chwilę patrząc na debili z DNO (chociaż kilka skeczy mieli nawet OK). Po ich występie wyszedł jakiś prowadzący mówiąc że już za kilkadziesiąt minut występ największej gwiazdy polskiej piosenki. Czekałem coraz bardziej i niecierpliwie na Edytę. Był jeszcze konkurs, w którym opadła mi szczęka, gdy usłyszałem jak Matizz spytał się - mam podawać płyty z latami ich wydania, rozwaliło mnie to, nawet ja tyle o Edycie nie wiem.
Ale nadeszła godzina 21:41 czy jakoś tak. I zaczęło się. Nie pamiętam jaka była pierwsza piosenka, ale na pewno była świetna. Ale i tak najbardziej czekałam na 3 utwory:
Dotyk
Dziwny jest ten świat
To nie Ja
Doczekałem się. Było magicznie, coraz bardziej. Wydzierałem się cały koncert, za co pewnie Paula jest teraz zła trochę na mnie (sorry, inaczej przy Edycie nie umiem; nie mogę się pohamować).
Dziwny jest ten świat na żywo był czymś wspaniałym. Gdy Edyty śpiewała go w SOPOCIE debile przerwali jej występ reklamami i byłem mocno wkur....ny. By the way.
Potem było spotkanie z Edytą, zdjęcie grupowe, gdzie mam gębę trochę wykrzywioną jak jakiś monster, trudno. Ważne, że zobaczyłem Edytę z bliska, poznałem ją. Na pewno kiedyś to jeszcze powtórzę.
Było magicznie, wspaniale!

PS. izabelka - pamiętam cię, to ty od 16 lat słuchasz Edyty, szukałem kartki dla ciebie, ale nie miałem nic niestety

PS. ******* - bałem się czy bezpiecznie do domu wrócisz, w końcu sama w wielkim mieście...

Jeśli na forum ma konto taki łysy gościu, co stał na koncercie w białej bluzie,-> napisz mi swój nick.


Wszystkich gorąco pozdrawiam!
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: lila14 »

koncert był przecudowny...i nigdy,przenigdy nie zapomnę momentu gdy Edytę zapowiedziało dwóch gości,a ja wtedy jeszcze bardziej prubowałam iść pod barierki i nie wierzyłam,że to się dzieje,myślałam,że to jakiś sen ,że spełnienie tego marzenia jest w moim przypadku co najmniej niemożliwe-a tu prosze niespodzianka (do ostatniej chwili nie wiedziałam do końca czy pojade... (ale byłam) :)
Teraz tydzień po koncercie uświadamiam sobie,że byłam na jej koncercie.......................................i ,że chce jeszcze raz :d :D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Paulik24 »

krzysiek_lodz17 pisze:Doczekałem się. Było magicznie, coraz bardziej. Wydzierałem się cały koncert, za co pewnie Paula jest teraz zła trochę na mnie
Że ja? No coś Ty! Sama się tak darłam, że nie słyszałam Ciebie prawie wcale :hellobaby: Wszyscy daliśmy czadu! 8P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Kopaneek »

Wasze prośby zostały wysłuchane. :ha:


MEDLEY


Niestety bardziej do oglądania niż słuchania ale zawsze. :D Warto zobaczyć "smakowe" ruchy Edyty. :lizak:
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: aftershave »

W prawdzie na koncercie nie byłem, ale oczywiście nie mogłem odmówić sobie odsłuchania nagrań :)
osobiście najbardziej urzekły mnie sposoby zakończenia TNJ ... oba były niesamowite, orginalne i "świeże", chyba najlepsze ze wszystkich wykonań tej piosenki
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Madlen »

Kopaneek, Dzięki! :guru: :guru:

Co tam, że słaba jakość audio, na żywo było to rewelacyjne :hellobaby:

2:28 - 2:32 :D

Tak poza tym TCN :d
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: KONCERT W PAJĘCZNIE a ja.

Post autor: izabelka83 »

krzysiek_lodz17 pisze:
PS. izabelka - pamiętam cię, to ty od 16 lat słuchasz Edyty, szukałem kartki dla ciebie, ale nie miałem nic niestety

Tak, to prawda, zakochałam się w Edycie mając zaledwie 11 lat... :PP Istne szaleństwo!!!
Dziekuje za dobre checi, dostałam malutka karteczkę od jakiegos chłopaka, wiec autograf dostałam:) pozdrawiam tego gościa i Ciebie również, chociaz wogóle Cie nie kojarze.... :(
Awatar użytkownika
lila14
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 28 lip 2009, 9:36
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: wszystkie kocham
Lokalizacja: Pietrowice Wlk./Racibórz

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: lila14 »

Kopaneek Wielkie dzięki... !!! :guru: :)

Co tam,że kiepsko słychać...fajnie było to zobaczyć... :) :p
Na żywo było świetnie (a poza tym odświeżyliśmy sobie pamięć) :p :)
aniqa093
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 08 lip 2010, 12:43
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: aniqa093 »

Witam wszystkich :smile:
Jestem nowym użytkownikiem forum więc chciałam jakoś się z wami wszystkim zapoznać :D i wkroczyć w Wasz świat...
Jak tak czytam Wasze posty z koncertu to strasznie Wam zazdroszczę.
Mi nie udało się jeszcze być na żadnym koncercie Edyty ;( ... ale mam nadzieję że niebawem i ja będę mogła podzielić się z Wami moimi przeżyciami! :smile:
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: Paulik24 »

aniqa093 pisze:Jestem nowym użytkownikiem forum więc chciałam jakoś się z wami wszystkim zapoznać
http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t ... &start=495 Tu się możesz przedstawić 8P
Kopaneek pisze:MEDLEY
Ahhh... Booosko 8)
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pajęczno 4 lipca 2010

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Chciałabym się dowiedzieć jaki Edi na koncercie miała naszyjnik . Dowiedziała się , że były napisane na nim cztery słowa :
- sex
- nature
- beautiful
- ?
i tego czwartego właśnie nie wiem , pamięta ktoś ? :)
ODPOWIEDZ