Koncert w Warszawie!

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Estratos »

mopwoman pisze:
Estratos pisze:ja obstawiam heavy metal, a wy? :mrgreen: :P
dżez :D
Gdyby to byl jazz to bym chyba zaczal Edyte na rekach nosic ze szczescia :-) Mysle, ze to bedzie utwor bardzo gitarowy (Mr Darek). Moze rock??
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

trzypion pisze:Zdjęcia będa jutro. Tym razem ciut mniej, tylko 92 klatki wystrzelałem...
tylko 92 dwie! dla mnie to i tak bardz odużo - zreszta widziałam cie kurowałes po całej sali jak prawdziwy fotograf i to z dobrym sprzetem wiec zdjecia na pewno beda super!

a jaki jest twoj rekord zdjec edyty na koncercie?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kinga »

Czasem to Ci się, Trzypion, troszkę dziwię... No bo wlaściwie przez caly koncert pstrykasz zdjęcia, zastanawiasz się, kiedy jest dobre światlo, ustawiasz ostrość, zmieniasz klisze... Masz czas żeby, no nie wiem, nacieszyć się glosem Edi, wsluchać się w piosenki, wczuć w atmosferę? Chociaż ja w sumie to się cieszę że robisz tyle zdjęć, przynajmniej mamy co oglądać :D[/code]
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Robert »

za 2-3 tygodnie.... :D prosilbym bardzo Edytko zeby przed 10 marca, bylby prezent na urodziny jak "perla" :D w ogole jak to przeczytalem to nirvane osiagnalem :D
Przepraszam ale pilem wino :D bardzo dobre, slodkie, bulgarskei :D kryptoreklamy robic nie bede :) dobranoc :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

W krakowie poszły 4 filmy po 37 klatek :D
A co do cieszenia się - ja się nei zastanawiam, ja słucham i robię swoje. Poza tym dzięki patrzeniu przez zooma mam okazję obejrzeć Edzię z bliska :D

[ Dodano: Wto Lut 22, 2005 1:10 am ]
A ja piłem kelta. Kelt to je velmi dobre pivo :D
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Robert »

ja nie lubie piwa, ogolnie to najczesciej jak pije to wodke:P wina tez nie lubialem ale to dzisiaj bylo dobre, kolezanka wybrala :)

Edytko, to jak, dostane singla na osiemnastke ?:D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

Dla niektorych to bedzie zaskoczenie,zreszta dla mnie samej tez ale rowniez bylam na koncercie w Warszawie,maja racje Ci,ktorzy twierdza ze atmosfera w Sali Kongresowej jest szczegolna.Edyta byla genialna,choc dalo sie zauwazyc zmęczenie.NIe szkodzi.Dziekuje wszystkim za swietna zabawe. :wink:
A tak odchodzac zupelnie od tematu to poprosze moich znajomych o odezwanie sie do mnie na gg lub maila,bo mi braciszek pod nieobecnosc wszystkie dane pokasował. :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

pozwolcie sie teraz mi wypowiedziec :D
oczywiscie jak to ja od samego wejscia musialem sie klocic z kobieta w wieku ok 50 lat
ktora napierala na mnie bo ona musi wejsc pierwsza,
niestety ma sie te sile przebicia a wiec nie udalo jej sie :D
wraz z moimi znajomymi podzeszlismy pod sama scene i usiedlismy sobie w pierwszym rzedzie w ktorym mozna bylo siedziec.
generalnie siedzialo sie blizej edzi niz w krakowie.
koncert jak zawsze swietny, bardzo dobre naglosnienie lepsze niz w krakowie :grin:
jednakze musze stwierdzic ze w krakowie choc sztywna publicznosc to lepiej sie bawila
w warszawie wszyscy siedzieli i publicznosc nie miala ochoty wiwatowac na edyte,
ani razu nie zabrzmialo ze strony publicznosci kochamy cie edytko!!!
A teraz musze sie wam pochwalic ze edyta wybrala mnie abym mogl zadac jej pytanie w imieniu wszystkich zebranych na sali :D a wiec podszedlem do sceny edzia dala mi mikrofon i zaczalem sie lansowac :D hihihiih
a brzmialo to tak:
DOBRY WIECZOR PANSTWU!!!
ZGADZACIE SIE PANSTWO ZE MNA ZE TAKI TALENT ZDAZA SIE RAZ NA SETKI MILIONOW LUDZI......
publicznosc sie ze mna zgodzila : )
KOCHAMY CIE EDYTKO !!!
CHCIALBYM CIE ZAPYTAC CZY BEDZIE COS NOWEGO???
Edyta podziekowala za mile slowa i odpowiedziala tak:
BEDZIE CORECZKA.... PRAWDA DAREK ZE BEDZIE CORECZKA TYLKO KIEDY ???
HIHIIHI
A JEZELI CHODZI O NOWE PIOSENKI BO DOMYSLAM SIE ZE O TO PYTALES
TO JUZ ZA 2 TYGODNIE BEDZIECIE MOGLI POSLUCHAC MOJEJ CALKIEM NOWEJ PIOSENKI
BEDZIE TO W ZUPELNIE INNYM STYLU PIOSENKA OD MOICH DOTYCHCZASOWYCH.
i na tym sie zakonczyla rozmowa
tanczylismy sobie pod scena ale ochroniarze nam nie pozwolili
i musielismy siasc na krzesla :sad:
natomiast na koniec podzeszlismy pod scene i tanczylismy :D
edyta podeszla znowu do mnie i wyciagnela wsowke z wlosow
no i dala mi ja do reki :D
hihihi ale sie usmialem
tylko gdzie ja sobie ja zaloze :D
to byl zapewne znak ze mam przyjsc do tylu ja oddac :D
sciskam was mocno kochani i pozdrawiam
marcin z warszawy, ten z ktorym stalem przy wejsciu i pod scena
jak to czytasz to odezwij sie do mnie :D
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mancia »

No to super ,że kolejne koncerty i świetna atmosfera!!!!!!!
A może ktoś napisać skład zespołu?????
mopwoman
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2005, 13:21
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mopwoman »

Gdyby to byl jazz to bym chyba zaczal Edyte na rekach nosic ze szczescia
ja też :)
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: russmaxfan »

Robson, LOL, ludziska tam sie chyba spodziewali,ze o jakas sensacje zapytasz, a Ty ich calkiem zaskoczyles :wink: Pozdrowienia dla Ciebie. Przy wejsciu myslalam,ze mnie przydusza, bo najpierw trzymali tlum godzine na mrozie,a potem uchylili polowe drzwi i fala ludzi tak naparla na ochrone,ze juz nawet biuletow nie sprawdzali :D Potem kto pierwszy do szatni, ten lepszy i hurra do srodka w walce po miejsca najblizej sceny ;-) Pozdrwaiam wszytskich, z ktorymi wczoraj udalo mi sie pogadac, jestescie super

P.S. Foty z wczoraj sa juz w dziale ze zdjeciami, zajrzyjcie takze do audio/video, enjoy
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: homerowa »

Co tu wiele pisać Ci co byli to widzieli, słyszeli. Nie da się zapomnieć tych dzwięków, głosu Edzi i jej kondycji. Fantastyczne wykonanie każdego utworu przekonało mnie, że nowa płyta Edzi bedzie czymś na co czekam z niecierpliwością. Nieważne jaki styl [myślę że disco-pola nie zaśpiewa, ani hip-hopu]. Niestety wada jest taka że jak jestem na koncercie to zawsze chce zrobić ładne zdjęcia, łapię chwilę, a jednoczesnie skupiam sie na robieniu fotek odpływając w słuchaniu. Teraz było inaczej, robiłam zdjęcia moment, dalej słuchałam. Nie chciałam stracić żadnej chwili, choć było to trudne. Było po prostu pieknie. Kocham wykonanie "Ready for love" i "No more dramma", z resztą kazdy utwór był piekny a co za tym idzie mogę sobie w domu słuchać jak to rozpoczął się koncert w stylu "Jak najdalej", szkoda tylko że mi zabrakło miejsca na karcie pamięci i nie udało mi się nagrać zakończenia. Chwile kiedy Edzia była na scenie zostana mi w pamięci do następnego spotkania z Nią. Jednak z niecierpliwością czekam na singiel, a także płytę itp. W tym miejscu pragnę pozdrowic wszystkich którzy byli na koncercie, tych których poznałam i których nie zdołałam poznać, a także dzięki Wam za wszystko, za wsparcie i podporę przy wejściu [było ciasno i zimno]. Do nastepnego spotkania.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: monia80 »

Dzieki wszystkim za relacje :grin: :)

Robson 24 ,ale ci zazdroszcze to musialo byc dla ciebie nieziemskie przezycie ,gdy Edunia ciebie akurat wybrala :) gratulacje :grin:

Moglyby ktos napisac czy Edzia wyszla do Was po koncercie ,bo w Krakowie niestety nie spotkala sie z nami :sad:

[ Dodano: 2005-02-22, 17:59 ]
kinga pisze:Jezu, jak ślicznie wyglądala :shock: Poplakalam się wlaśnie :( :lol: Ale ja jestem glupia, żeby z takiego powodu ryczeć :oops:
Powiem ci Kindzia tak w "sekrecie", ze ja tez wlasnie sie tu popicalam doslownie przed momentem jakas CHinka mi sie pytala czy wszystko w porzadku(jestem w kafejce internetowej) he he jaki obciach ide stad wszyscy sie na mnie patrza :P :oops:

a to poprostu ze wzruszenie z zalu ,ze nie moglam byc w warszawie i wogole ,ze tak bardzo bardzo kocham Edzie :579: :585:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

A dostaliście autografy? Tzn. czy jkaś pani zanosiła Edycie wasze gadżetyżeby podpisała, tak jak nam w Krakowie?
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: homerowa »

nie, z tego co wiem nie było szans na spotkanie z edzia ani na autografy. ja jednak sama nie czekalam bo bylo pozno.
ODPOWIEDZ