X-FACTOR w Polsce!

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

aftershave pisze:ANETA, nie wiem czy w jury będzie Wojewódzki, ale pamiętam, że w Idolu czepiał się gdy ktoś wybierał repertuar Bajmu

Tak, mieszka się w jednym domu, ale nie w takim jak w programie Big Brother, nie ma tam na stałe kamer czy luster weneckich.
1. Prawdopodobnie dlatego, że większość osób wybierała tę sama piosenkę i już nie dało się słuchać tego w kółko.

2. Kamery akurat mnie nie peszą, chodzi o sam fakt rozdzielenia się z dzieckiem na tak długo (gdybym jakimś cudem się dostała).

Chyba jednak sobie daruję... Musze to przemyśleć. Chyba, że można ten dom opuszczać co kilka dni ... i odwiedzić rodzinkę :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Chyba jednak sobie daruję... Musze to przemyśleć. Chyba, że można ten dom opuszczać co kilka dni ... i odwiedzić rodzinkę
Będziesz się tym martwić jak się dostaniesz, wtedy też więcej informacji będzie 100% pewnych, a nie opartych na przypuszczeniach. Zresztą zawsze możesz zrezygnować z udziału w dalszej części.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Virtual Tom »

vanity pisze:Będziesz się tym martwić jak się dostaniesz
Otóż to!

Ja np. nie zwracałem na takie detale uwagi, ponieważ to co interesowało mnie najbardziej to występy. Stąd w mojej pamięci pozostało to, że dziewczyny (czyli 4 osoby) były ulokowane razem - Stacey Solomon też miała małe dziecko, ale np. Dannii wzięła ja w dniu urodzin na zakupy, do tego odbierała je codziennie na próby itd.

Nie roztrząsaj tego za bardzo Anetko, idź na żywioł :)

A co do piosenek, zobacz co wspomniana Stacey zrobiła z klasykiem Coldplay:
http://www.youtube.com/watch?v=1YWUgl2cqk0

Bardzo Cie proszę daruj sobie wszystkie divy, wybierz coś klasycznego, gdzie będziesz mogła pokazać swój głos. Na takich castingach 60% to Whitney i inne divy :)

[ Dodano: 09-12-2010, 23:33 ]
Chyba jednak sobie daruję... Musze to przemyśleć. Chyba, że można ten dom opuszczać co kilka dni ... i odwiedzić rodzinkę
To raczej nie jest zamknięte więzienie, ale wolnego czasu malutko - 7 dni intensywnych przygotowań. Rodzina zawsze w tle, wspiera jak tylko może :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Matiz99 »

Virtual Tom pisze:Bardzo Cie proszę daruj sobie wszystkie divy, wybierz coś klasycznego, gdzie będziesz mogła pokazać swój głos. Na takich castingach 60% to Whitney i inne divy :)
Zgadzam się. Te divy zostawisz sobie na dalszy etap (czego Ci życzę). Na castingu spokojnie może być bajm i jako plan ,,B'' inny (polski) repertuar. Takimi prostymi piosenkami też można zabić jury :hellobaby:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Virtual Tom »

Anetko, a jak Ci się ta piosenka podoba? :hellobaby:

Anna Jurksztowicz - Będzie tak jak jest:
http://dano2005.wrzuta.pl/audio/0pNzOrv ... k_jak_jest
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Matiz99 »

No mnie się podobywuje, ale to raczej nie na casting :D Zadużo jak to ujęła Zapendowska - ,,pipczenia'' :lol3: Na castingu nie powinno się piać i usypiać :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze: Takimi prostymi piosenkami też można zabić jury
Ale i także w dalszej części - publiczność. W Mam Talent (chyba) pojawił się chłopak Madox, który z akompaniamentem pianina zaśpiewał przebój Lady G "Paparazzi". Byłam zachwycona, nie znałam tej piosenki, odnalazłam ją w sieci w wykonaniu Gagi.... i się zawiodłam. Gusta są różne: ja uważam, że wykonał ten utwór lepiej (ciekawiej) niż oryginał, jury także wydawało się być zachwycone. Chłopak wykonując potem piosenkę - klasyk: Stop - rozczarował mnie. Ale "Paparazzi" prędko mu nie zapomnę i chyba o to chodzi, czego i Tobie Anetko z całego serca życzę :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

Na 99,9999999 % się nie dostanę. Na takich castingach oprócz talentu trzeba mieć dużo szczęścia. A mi go zazwyczaj w życiu brak. Chociaż może to wynika ze mnie, z mojej nieśmiałości, bądź co bądź. A jury wyczuwa czy ktoś się boi czy podchodzi do tego na luzie. A to przekłada się na zachowanie na scenie a po co im osoba która będzie się wstydziła i może rozłożyć im cały program. Moja nieśmiałość i strach nie wynika z obecności kamer bo te akurat lubię, chodzi o to, że im bardziej mi na czymś zależy tym bardziej się denerwuję. Chcę, żeby wyszło jak najpiękniej ale nerwy ściskają mi gardło i wychodzi przeciętnie.


A wiec stawiam na Bajm. Skoro maja już dosyć div to sama nie wiem co wybrać. Ja głównie takich DIV słucham, przecież nie wyskoczę z Britney Spears na castingu. Myślałam trochę nad ,,Beautiful" Aguilery ....

No strasznie chciałabym coś Whitney zaśpiewać, ona podchodzi mi najbardziej skalą, ma zdecydowanie mocniejszy głos ode mnie ale w jej tonacji najłatwiej mi się śpiewa.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Joan »

ANETA, Trzymam za Ciebie kciuki :) Uda Ci się na pewno... uwielbiam Twoje OMIT. Czekam oczywiście na nagranie piosenki, którą zaśpiewasz.

Reszcie też życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: witcher »

ANETA pisze: A wiec stawiam na Bajm.
Jeśli mogę się wtrącić, ewentualnie coś doradzić... Kuba Wojewódzki nie znosi Beaty Kozidrak, muzyki Bajmu i przede wszystkim tekstów tego zespołu. Jeśli zostanie członkiem jury, to stanowczo odradzam śpiewanie Bajmu. Kiedy jeszcze w "Idolu" dziewczyny wykonywały piosenki Kozidrak, na starcie były spalone, nawet jeśli śpiewały pięknie. Wyjątkiem Magda Rejtczak z II edycji - ale pozwolili jej zaśpiewać coś jeszcze i dlatego się dostała.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Kamille.g »

ANETA, To przygotuj dwie piosenki. Jedną będziesz miała awaryjną.
Jeśli w jury będzie K.Wojewódzki to zaśpiewasz tą drugą a jeśli go nie będzie to zaśpiewasz piosenkę Bajmu :)
No i będzie dobrze :)
Trzymam kciuki aby Ci się udało :*
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: vanity »

ANETA pisze:A mi go zazwyczaj w życiu brak
U mnie zawsze brak.
ANETA pisze:Moja nieśmiałość i strach nie wynika z obecności kamer bo te akurat lubię, chodzi o to, że im bardziej mi na czymś zależy tym bardziej się denerwuję. Chcę, żeby wyszło jak najpiękniej ale nerwy ściskają mi gardło i wychodzi przeciętnie.
Potraktuj to więc jak doświadczenie. Nawet jeśli się nie uda, drugim razem (choćby w innym programie) będzie łatwiej.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: ANETA »

Mam nadzieję, że Kuby nie będzie, chyba będzie kolejna edycja Mam talent ... Niech go nie będzie ! :( ............ :lol:

Zaśpiewam najpierw Bajm a później jak poproszą to z Hjustonką polecę. Nie rozumiem co Kuba ma do Kozidrak, świetny głos ma przecież. A może po prostu nie lubią się prywatnie, chyba Beaty nie widziałam w jego programie ...

Myślę, że to wynika ze zwykłego znudzenia takimi piosenkami. Na castingach większość dziewczyn wybiera piosenki wielkich div i Bajmu. A teraz pewnie spora cześć poleci Dodą :PP Ewą Farną i Miley Cyrus
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Meg »

ANETA, mi się wydaje że swoją naturalnością i talentem pokonasz wszystkich. Nie przejmuj się tym że nie wyglądasz może jak modelka "Rubikowa" Najważniejsze że masz głos (a masz bo Cię słyszałam) Ludziom już naprawdę się znudziły puste plastikowe lale...
Zastanów się dobrze nad wyborem piosenki, bo to jest najistotniejsze!
Życzę Ci naprawdę powodzenia i startuj dziewczyno bo warto, naprawdę!!!
Ostatnio zmieniony 12 gru 2010, 20:29 przez Meg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mgiełka
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:37
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: mgiełka »

A gdzie mogę posłuchac Anetko jak śpiewasz??
ODPOWIEDZ