Odcinek 3 (17.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w trzecim odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 23 mar 2007, 11:29

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
0
Brak głosów
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
0
Brak głosów
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
19
40%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
2
4%
Marka Siudyma (poseł Biernacki, "Złotopolscy")
2
4%
Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażynka Lubicz, "Klan")
3
6%
Małgorzaty Lewińskiej (Patrycja Cwał-Wiśniewska, "Sąsiedzi")
2
4%
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
1
2%
Dominiki Figurskiej (Ewa Skalska, "M jak miłość")
2
4%
Andrzeja Nejmana (Waldek Złotopolski, "Złotopolscy")
1
2%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
16
33%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: DeathlySilence »

Szkoda, że importują gwiazdy zza granicy, mając na ojczystej ziemi niemałą ich ilość. :wink:
A jedna z nich zasiada w jury...odspawać choć na jeden odcinek :!:
Poziom występu Ferdżi nie trudno przeskoczyć. Więc polscy artyści nie powinni popadać w kompleksy.

Ferdżi - kopulacyjne ruchy okraszone marnym wokalem (nie licząc licznych wstawek wokalnych z playbacku). 8)

'Szansa' to durna piosenka.
'Cygańskie serce' miejscami również.
W swojej durnowatości zwycięsce rostrzygnął opolski festiwal.

Edyta jest jurorem przewrotnym.
Jednych faworyzuje, drugim wynagradza z naddatkiem za poprzednie nieprzychylne noty, przenosząc niechęć na kolejnych. Jak to się ma do rzeczywistego poziomu występów - najlepiej obrazuje rozbieżność między Edytą a Elą.

Podrygująca Edyta podczas występu Ferdżi. Ciekawe jaki kąt wychylenia od siedziska miałaby podczas występu KylieM.

Kto najlepszy...Natasha&Włodarczyk...potem długo długo nikt...

Przypadek Siudyma - jak myślicie - powinien próbować odnaleźć zagubioną melodię, czy tak jak zrobił - rozłożyć ręce i czekać na pomoc (dobrze, że nie uciekł ze sceny).
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Marrcino »

DeathlySilence pisze:Szkoda, że importują gwiazdy zza granicy, mając na ojczystej ziemi niemałą ich ilość.
Szkoda ze te nasze gwiazdy nie potrafia tworzyc takich przebojow jak chocby Fergie :P

DeathlySilence pisze:Cygańskie serce' miejscami również.
Bez porownania do bezsensownej szansy. "Twój zapach mnie pokona..." - ten tekst jest the best!!! :hellobaby:

DeathlySilence pisze:Jednych faworyzuje, drugim wynagradza z naddatkiem za poprzednie nieprzychylne noty, przenosząc niechęć na kolejnych.
Jak dla mnie dzis była wyjatkowo sprawiedliwa. :)
DeathlySilence pisze:Ferdżi - kopulacyjne ruchy okraszone marnym wokalem
Oh shit :!: :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: grzechoo »

Myślę, że po wypowiedzi o Kylie Edi nie chciała juz nic mówić o Madonnie - biednej Agnieszce znów przypadła do odśpiewania piosenka marnej wokalistki (wg Edyty oczywisćie). A moze (bo tak jakby panie G. i W. się nie lubią) Edi powiedizała Adze, że to odpowiednia piosenka dla niej - w poodtekście bo jestes takim beztalenciem jak Madonna :lol3: Żarty zartami ale mnie dzis tez podobało się wystąpienie Włodarczyk, choć 6 to bym nie dał, no ale z drugiej strony Nejman dostał 4 - choć nie wiem za co 8P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Aro »

Moim zdaniem powinni zdradzać wynik głosowania widzów. Jestem ciekaw czy ludzie najwiecej głosów oddają na najlepiej spiewającą Natasze Urbańską czy też może na fałszującego Roberta Moskwę który gra jednak w popularnym serialu.
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Nex »

DeathlySilence pisze:Edyta jest jurorem przewrotnym.
Jednych faworyzuje, drugim wynagradza z naddatkiem za poprzednie nieprzychylne noty, przenosząc niechęć na kolejnych. Jak to się ma do rzeczywistego poziomu występów - najlepiej obrazuje rozbieżność między Edytą a Elą.
Wydaje mi się że we wczorajszym odcinku Edyta oceniała bardzo dobrze i sprawiedliwie. 6 dla agi może na wyrost trochę ale bez dramatu.
Co do rozbieżności między Elą i Edytą to w tym odcinku ich raczej nie było....Panie punktowały podobnie. Trzeba wziąć pod uwagę to , że Ela ocenia głównie wszystko co techniczne jeśli chodzi o śpiewanie, a Edyta na pierwszym planie stawia "wrażenia artystyczne". I wydaje mi się, że tak powinno być :-D :hellobaby: 8P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

marrcino pisze:
DeathlySilence pisze:Szkoda, że importują gwiazdy zza granicy, mając na ojczystej ziemi niemałą ich ilość.
Szkoda ze te nasze gwiazdy nie potrafia tworzyc takich przebojow jak chocby Fergie :P
No wybacz ale Fergi nie ma ani jednego wielkiego pzreboju...To tak,jakby mówić,że Gosia Andrzejewicz nagrala jakiś przebój... 8P No chyba,ze mówimy o przebojach pożal sie Boze radia Eska...

Co do durności "Szansy" to oczywiscie...natomiast nie wiem dlaczego nie "zjechali" Figurskiej bo to,co zrobiła było tragiczne 8P Nie wiem jak w ogóle można dawać uczestinkom piosenki Whitney czy chociażby Dody. 8P
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: ja30 »

mozna dawac rozne piosenki. no w. huston sa ciezkie jak wiesz. ale dody nic ciezkiego mozna je spiewac.. ciekawe kogo za tydzien zaprosza? moze w jakims odcinku edyta zaspiewa nam cos nowego :) fajnie by bylo mmmmmm....




--------------------------
Co to mają być te załączniki??

kinga


tylko zdjecie. co zlego?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2007, 15:40 przez ja30, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:No wybacz ale Fergi nie ma ani jednego wielkiego pzreboju...
Jako solistka owszem nie ma, ale jako wokalistka BEP ma i to nie jeden :PP Poza tym zależy, co rozumiesz pod pojęciem "wielki przebój" - ilość sprzedanych singli z danym kawałkiem, miejsce na listach, czy częstotliwość grania w stacjach radiowo-telewizyjnych. :>
DeathlySilence pisze:Szkoda, że importują gwiazdy zza granicy, mając na ojczystej ziemi niemałą ich ilość.
Tutaj chodzi o ściganie się z TVN-em o oglądalność. Żadna polska "gwiazda" nie da takiej ogladalności, jak popularna zagraniczna :B
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

pilsner pisze:
Heh a ta wypowiedź Dody przed występem Dominiki, że piosenka trudna i nie każdy moze sobie poradzić, a potem Edka zjechała ją hi hi
bedzie wojna?
Edyta nie zaprzeczyła temu,ze piosenka jest trudna(a jest i mało kto sobie z nią potrafi poradzić),tylko skrytykowała ją za tekst.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Grzechu »

Mnie takze sie najbarziej wczoraj podobala Agnieszka Wlodarczyk :) Zauwazam poprawe w spiewaniu, albo po prostu dostala latwiejsza piosenke.

PS. Tak ogolnie ten program jest strasznie rozciagany w czasie :/ Mozna by go spokojnie wyemitowac w 1 h... Meczace to strasznie dla mnie 8)

PS2. Myslalem ze sie przewroce ze smiechu jak slodka-idiotka Cichopek podeszla do Fergie po wystepie... "thank you veeeeery much, it was emejzing!" :lol3:
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Schooffik »

A ja niestety wczorajszego odcinka nie mogłam obejrzeć. I po przeczytaniu Waszych wypowiedzi straaasznie tego żałuję. W szczególności ciekawi mnie wypowiedź Edyty na temat "Szansy", dody. Mógłby mi ktoś przytoczyć dokładne słowa naszej Edzi? A no i... co się srało z Siudymem? :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

ja31 pisze:mozna dawac rozne piosenki. no w. huston sa ciezkie jak wiesz. ale dody nic ciezkiego mozna je spiewac..
8P
To chcialbym usłyszeć jakąkolwiek piosenkę z repertuaru Dody w Twoim wykonaniu :lol3: Proszę nie piszcie na teamty,na które nie macie najmniejszego pojęcia bo czy chcecie czy nie,ośmieszacie się.A jesli robicie to nieświadomie to sygnalizuję Wam to. :D

Michaelu ja wypowiadam się o Fergie tylko w kwestii jej kariery solowej.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Aro »

Schooffik pisze:A ja niestety wczorajszego odcinka nie mogłam obejrzeć. I po przeczytaniu Waszych wypowiedzi straaasznie tego żałuję.
Dziś o 14:45 jest powtórka.

A tu coś o Fergi http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=35976
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: russmaxfan »

Fergie głos ma, ale zmalowana jak ta lala....Szkoda, że panie nie zaspiewały czegoś razem :) Nie bardzo wiem za co Edi dała 6pkt Włodarczyk, chyba z dobrego serca albo w ramach rekompensaty za zeszły tydzień :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 3 (17.03.2007r)

Post autor: Piter »

Chill-out, nie jestem przekonany, ze |Szansa| jest trudna. |2bajki| - tak, |Znak pokoju| - tez nielatwy, ale |Szansa|?
ODPOWIEDZ