Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: monia80 »

Trzypion ja chcialam ci bardzo podziekowac ze wyciagnales dla mnie reke wiem ,ze na poczatku nam sie nie ukladalo smialam sie z twoich wlosow i mielismy klotnie.

ale prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.

Dziekuje za noclegi i dvd z Edzia po koncercie oczywiscie jak najbarfdziej Jej nigdy za duzo :grin: widze ze fajny wieczor sie nam zapowiada :grin:

kominek cieplutko i edziunia do ogladani supcio juz myslalm ze bede musial po jakis pabach sie wloczyc zycie takie to nie dla mnie.
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: GosiaMachynia »

Mam pytanie
Jestem z Wrocławia i jesli nic się nie zdarzy w domku to jade do Krakowa.
Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie czy któś był by chętny.
Jesli tak to koszty podróży by się zmniejszyły zawsze to trzy osoby a nie dwie.
Jak coś to PW
Pozdrawiam Gosia!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: B@r »

O, jak widze, to kolejne osoby dobrej woli sie pojawiają :D Oby tak dalej, trzeba sobie pomagac, a nie grozić :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: monia80 »

trzypion pisze:O, jak widze, to kolejne osoby dobrej woli sie pojawiają :D Oby tak dalej, trzeba sobie pomagac, a nie grozić :D

dokladnie :) wtedy swiat bedzie piekniejszy :) :)

czlowiek jest tyle wart na ile potrafi przebaczac drugiej osobie :)
foczka
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: foczka »

dokładnie...
Nie warto się szamotać i ranić. Przecież tym czego człowiek najbardziej potrzebuje jest właśnie drugi człowiek. Pozostawieni samym sobie stajemy sie bezradni jak dzieci...
Nikt nigdy nie powiedział, że wybaczanie jest proste. Nie wystarczy przecież powiedzieć, że nic się nie stało, trzeba w sobie poszukać prawdziwej chęci odbudowy zerwanych relacji i wybaczyć naprawdę, z miłością i raz na zawsze...

Każdy człowiek jest wart by o niego walczyć, by go wspierac i pomagać mu póki nie jest za późno, póki tego potrzebuje i pragnie...

Monia80 - jestem pewna, że poznasz na swojej drodze jeszcze nie jednego cudownego, dobrego człowieka, wierzę w to głęboko i przesyłam Ci garść pozytywnych myśli na najbliższe, znowu zimowe dni... Wszystko się w końcu poukłada, a to co złe zamieni sie w piękno i dobro... odwagi!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: monia80 »

foczka pisze:dokładnie...
Nie warto się szamotać i ranić. Przecież tym czego człowiek najbardziej potrzebuje jest właśnie drugi człowiek. Pozostawieni samym sobie stajemy sie bezradni jak dzieci...
Nikt nigdy nie powiedział, że wybaczanie jest proste. Nie wystarczy przecież powiedzieć, że nic się nie stało, trzeba w sobie poszukać prawdziwej chęci odbudowy zerwanych relacji i wybaczyć naprawdę, z miłością i raz na zawsze...

Każdy człowiek jest wart by o niego walczyć, by go wspierac i pomagać mu póki nie jest za późno, póki tego potrzebuje i pragnie...

Monia80 - jestem pewna, że poznasz na swojej drodze jeszcze nie jednego cudownego, dobrego człowieka, wierzę w to głęboko i przesyłam Ci garść pozytywnych myśli na najbliższe, znowu zimowe dni... Wszystko się w końcu poukłada, a to co złe zamieni sie w piękno i dobro... odwagi!


Foczka bardzo bardzo ci dziekuje to mi pomoze znow odbudowac wiare w czlowieka :razz:

Pieknie to wszystko ujelas dziekuje ci bardzo za te cudowne slowa pelne wiary i optymizmu :!:

Trzymaj sie i wszystkiego co najlepsze ci zycze :)
Veri
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: poland

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: Veri »

a ja mam jedną całkiem życzliwą prośbe do Wiolinki (chyba tak) by zdjeła, bądz zmniejszyła te 2 zdjęcia jakiejś blondi. Nie wiem jak innych ale mnie strasznie, strasznie wkurzają, przeciągają tylko posta. Jak sie otwiera strona to na połowie są te zdjęcia. Wymiotować się chce. A oprócz tego to FORUM EDYTY!! EDYTY!!
bez przesady ludzie.


Domyślam się, że szybko zostanie ten post zdjęty, bo nie na temat i taki dziwny, ale już nie mogłam. Bardzo proszę!!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: Kasia »

Ale w swoim podpisie można mieć co się chce. Ktoś może lubić też innych artystów, a tau Wiolinki to Jessica Simpson jak się nie myle.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: Estratos »

Veri pisze:a ja mam jedną całkiem życzliwą prośbe do Wiolinki (chyba tak) by zdjeła, bądz zmniejszyła te 2 zdjęcia jakiejś blondi. Nie wiem jak innych ale mnie strasznie, strasznie wkurzają, przeciągają tylko posta. Jak sie otwiera strona to na połowie są te zdjęcia. Wymiotować się chce. A oprócz tego to FORUM EDYTY!! EDYTY!!
bez przesady ludzie.


Domyślam się, że szybko zostanie ten post zdjęty, bo nie na temat i taki dziwny, ale już nie mogłam. Bardzo proszę!!
Jako, ze kocham rozwalac tematy, w ktorych i tak najczesciej nie pisze sie na temat, to wtrace swoje 3 grosze. :P

Rowniez uwazam, ze zdjecia u niektorych sa za duzej wielkosci, przypomina to przerost formy nad trescia. Jak ktos chce plakat to niech sobie powiesi nad lozkiem, a nie zasmieca forum. Nalezy pamietac takze o osobach, ktore maja wolne polaczenie z interentem lub modem. A o tym, ze dziala mi to na nerwy to juz nawet nie ma co pisac :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: B@r »

Kasiu, tu nie chodzi o to, czyje zdjęcia, tylko o ich rozmiary. Prosiłem ja, prosili admini. jednak niektórzy są głusi. W tej chwili się w sumie nie dziwię - jesli ktoś uzywa argumentów w stylu 'mam bogatego tatusia co go stac na prawnikow, to sie zemszcze i po sadach bede ciagac' to szacunek dla innych osób ma głeboko w poważaniu...
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: alicja »

Veri pisze:a ja mam jedną całkiem życzliwą prośbe do Wiolinki (chyba tak) by zdjeła, bądz zmniejszyła te 2 zdjęcia jakiejś blondi. Nie wiem jak innych ale mnie strasznie, strasznie wkurzają, przeciągają tylko posta. Jak sie otwiera strona to na połowie są te zdjęcia. Wymiotować się chce. A oprócz tego to FORUM EDYTY!! EDYTY!!
bez przesady ludzie.


Domyślam się, że szybko zostanie ten post zdjęty, bo nie na temat i taki dziwny, ale już nie mogłam. Bardzo proszę!!
Oj to chyba nie aktualna prośba, Wiolinka zniknęła jakiś czas temu z forum i coś mi się wydaje, że nie prędko powróci...oj nie prędko...
na nowe posty nie ma co liczyć, przynajmniej na razie, także problem poniekąd rozwiązuje się sam :wink:
Veri
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: poland

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: Veri »

Oj to chyba nie aktualna prośba, Wiolinka zniknęła jakiś czas temu z forum
No nie wiem, czytając różne tematy przed oczyma mam w większej części Blondi z pieskiem. Co naprawdę działa strasznie na nerwy. I jak Estratos wspomniał o łączach... moje nie należą do najszybszych, więc może i stąd moja złość.

Pozdrawiam i dziękuję za zrozumienie wśród os. co zabrały głos.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: alicja »

Miałam na myśli to że Wiolinka już pewnie tego nie zmieni, bo jak zniknęła z forum jakiś czas temu, tak ślad po niej zaginął... :wink: dlatego napisałam że to już chyba nie aktualne, może źle się zrozumiałyśmy:) mnie też irytuje nie sama wielkość akurat w tym przypadku tych zdjęć a wygląd tej kobiety z tym psem, landryna taka że mdło się robi..bleeee..a swoją drogą wielkość może rzeczywiście przeszkadzać w przypadku wolnego łącza, także rozumiem Twoją złość i również przyłączam się do prośby o jej zmianę, ale oj nie prędko to chyba nastąpi! :)
Pozdrawiam! aha i przepraszam Adminów za rozwalenie tematu!!! już będę grzeczna :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: B@r »

Koniec tego dobrego :D - wrocmy do tematu. Jesli chcecie rozmawiac o wielkosci podpisow i apelowac do tych, ktorzy zamieszczaja za duze zdjecia, zrobcie to w dziale "O forum" - od tego jest.
Veri
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: poland

Re: Koncerty - Kto i Gdzie się wybiera?

Post autor: Veri »

ok fajnie, że wszystko stało się jasnym
:)
ODPOWIEDZ