Sposób ubioru naszej Edytki

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Michael »

Mnie się najbardziej podobał wizerunek Edyty z okresu Impossible/Invisible- zawsze odsłonięta nóżka,brzuszek,od czasu do czasu głębokie dekolty i wiktorowa kreacja :D
A sesja w "Maximie" to juz zupełne mistrzostwo świata. :)
Ogólnie to nie lubię zupełnie nagich sesji gwiazd w magazynach takich jak "Playboy", bo jestem zdania,że negliż bardziej rozbudza wyobraźnię niż zupełna nagość, także mam nadzieję,że Edyta w "Playboyu" pokaże nieco więcej ciałka niż w "Maximie",ale w taki sposób,żebym facetom zadziałała wyobraźnia i w dobrym guście :P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: dorota »

a ja lubie jak edka odsłania ciałko bo ma napawdę co :) impossible/invisible było super, gdy nie nosiła ciągle jeansów i faktycznie taki styl pasował do ducha płyty

natomiast przy "EG" to mielismy do czynienia z prawdziwą damą,choć miałam wrazenie,ze sie tez czasem troszke postarza,co sobie pózniej z nawiązką odbiła :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Magda M »

uwaga posty przeniesione z tego tematu http://www.e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=1258

yyyyyyy a tutaj moj protest -> http://www.e-gorniak.com/v1/viewtopic.p ... 7&start=30
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ANETA »

vanity pisze:
kinga pisze:I nie widze absolutnie nic zlego w chodzeniu w jeansach do kościola.
ja myślę że ważniejsze jest to żeby tam pójść. a nie w czym.
BRAWO dla tej pani !!!! Ja nie lubie niewiaodmo jak wystrojona chodzic do koscioła jednak kiedy zaloze adidasy to czuje sie jakos dziwnie. Jeansy ok ale do tego kozaczki i juz zupełnie inaczej to wygląda. U mnie cała rodzinka zawsze idzie elegancko ubrana do koscioła, tata garniturek, mam jakis elegancki komplecik, braciak biała koszula a ja tez staram sie wygladac w miare elegancko. W koncu nie ide do kolezanki na pogaduchy tylko do Boga.
Aby post był na temat to napiszem ze Edyta podoba mi sie prawie zawsze. Strasznie mi sie podobała ta bluzeczka którą miała w Empiku przy promocji Lunatigue (kremowa z gołymi pleckami) :wink: Co do sesji to nie lubie jak jest zbyty kolorowo, moim zdaniem do Edyty pasują: biel, czerń, a najbardziej szalenie modny ostatnio BRĄZ. Sama uległam tej modzie i mam sporo rzeczy brązowych. Nie wiem czemu wczesniej nie dostrzegałam urody w tym kolorze :wink:
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: PiT »

oł jes... brąz is gut.. ;)
Edyta rzeczywiście wygląda najs w tym kolorze ;)
A co do chodzenia do kościoła... Hmmm chyba nie ja jeden zauważyłem tendencję, ze ludzie często chodzą tam żeby się pokazać a nie żeby spotkać się z Bogiem... Ja szczerze mówiąc rzadko odwiedzam kościół podczas mszy. Wolę iść w ciszy, pomodlić sie, nie w całym tym tłumie i gwarze... I wśród ludzi, którzy chcą pokazać jakie to nowe garniturki sobie kupili...

Nie chcę nikogo urazić!! Część ludzi ubiera się tak ze względu na szaunek jakim darzą to miejsce... I potrafię to uszanować Anetko ;)

A swoją drogą ciekawe jak Edytka ubiera się do kościólka... Jeżeli oczywiście chodzi ;)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Adi »

Nigdy nie lubilem poruszac takowych tematow w kwestji ubioru Edyty co je i takie jej osobiste sprawy ale powiem jedno ze od pewnego czasu nie podoba mi sie jak Edyta naklada kilogram farby na twarz bo wcale jej to nie pasuje Niewiem kogo chce nasladowac moze Maryche bo ta z koleji wyglada jak Barbie :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: vanity »

Adi pisze:nie podoba mi sie jak Edyta naklada kilogram farby na twarz
jak i mnie. zawsze twierdziłam ( i nadal twierdzę) że im mniej ma make-up'u tym lepiej wygląda. uważam, że im mniej ma sklepu kosmetycznego na twarzy tym młodziej wygląda.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ANETA »

A ja lubie gdy Edyta jest mocniej umalowana, oczka zwłaszcza. W delikatnym makijazu tez Jej ok bo wtedy tak naturalnie, jak mała dziewczynka :wink: W prawie wszystkim mi się Edyta podoba.
Nic nie przebije czarnej sukni z Festiwalu w Opolu 2002 :D BEATY :D
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: PiT »

Ja również uwielbiam naturalność Edyty, jednak nie szkodzi jej mocniejsze podkreślenie oczu. Wydobywa to taką głębię :P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Marrcino »

Michael pisze:Mnie się najbardziej podobał wizerunek Edyty z okresu Impossible/Invisible- zawsze odsłonięta nóżka,brzuszek,od czasu do czasu głębokie dekolty i wiktorowa kreacja :D
A sesja w "Maximie" to juz zupełne mistrzostwo świata

Popieram a to foto na białym kożuszku z Maxima podnieca mnie do dziś... :D :D :D
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Adi »

make up gdy pojawila sie na wyborach miss bleeeeeeee :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ANETA »

Był sliczny własnie, Edyta chyba nigdy nie była umalowana tak zeby mi sie nie podobało.
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: ENDRIU »

mnie to edytka najbardziej podobala sie kiedy wszyscy o niej gadali poniewaz bylo widac jej majtki no i plaster ale najwazniejsze ze pieknie w tym wygladala.podoba mi sie w filecie.he he.naprawde byla boska!!!
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Titter »

A mnie sie ostatnio podobalo co miala na sobie u Majewskiego. Boskie ciuchy - sama bym sie tak gdzies chetnie ubrala :D
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób ubioru naszej Edytki

Post autor: Invisible »

Titter masz racje!!! (czemu krzyczę może to pogłębiająca się głuchota :shock: :D :D ) Edzi jest super w tych kolorach... mnie się podoba ten styl.
ODPOWIEDZ