KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 17:24 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: baker »

Ółgarz pisze:
Grzechu pisze:Utopia
Co to znaczy? 8)
ach, ta dzisiejsza młodzież. poszukac samemu nie łaska?

Utopia to wyspa, idealna kraina stworzona przez XVIIwiecznego mysliciela Tomasza Morusa [Thomas More]. panuja tam idealne stosunki spoleczne, bo panstwo jest ideane i mieszkancy sa idealni.

potocznie mowi sie o utopii jako o czyms doskonałym, ale niemozliwym do zrealizowania i w zasadzie tylko w takim znaczeniu sie teraz uzywa tego słowa. Nota bene [czyli: na marginesie] mało kto wie jaka jest etymologia tego pojecia.

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 17:25 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Waldy »

Chej wszyscy Fani Edyty Górniak i Darka Krupy pokażmy im jak nam na nich bardzo zależy i na spotkaniu z nimi: EDYTO I DARKU CHODŻCIE DO NAS, CHODŻCIE DO NAS, CHODŻCIE DO NAS............ :guru: :guru: :guru:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Kasia »

Waldy pisze:Chej wszyscy Fani Edyty Górniak i Darka Krupy pokażmy im jak nam na nich bardzo zależy i na spotkaniu z nimi: EDYTO I DARKU CHODŻCIE DO NAS, CHODŻCIE DO NAS, CHODŻCIE DO NAS............
Paranoja :dddddd

Jej, mi chyba tak nie bije na łab jak kiedyś. Fajny byłby taki koncert, ale od jakiegoś czasu już mnie Edka tak nie zachwyca :(
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Alek2 »

Bob pisze:zwlaszcza jesli załapie się do 1 trójki w Opolu, bo to w dużej mierze dzięki Fanom przez duzeF 8) ,
Kilku ze znanych mi tych przez duuuze F. powinno mieć każdy kolejny singiel sygnowany autografem + bonus na koncerty. Osobiscie wydałem parę tyś zł, juz własciwie nie licze -6/-6.5 tys na single, wszystkie promo i inne pierduły, tylko w ostatnich 2 tyg 133$ za 1+1 na winylu, +115 za 4dvd z Eurowizji!!!.Szacuneczek powinien być obustronny, a nie tylko mruganie okiem i obietnice bez pokrycia . Oczywiście znam droższe rodzaje hobby, ale na pewno byłoby miło , gdyby Edyta coś wykombinowała tylko dla Fanów. Ale pewnie nasze wyobrażenie o niej nijak sie obecnie ma do rzeczywistości.
Osobiście nie wierzę...
Sam nie wierzę w to, co czytam.
Może po kolei:
1. koncerty tylko dla fanów to są - o ile się nie mylę - koncerty BILETOWANE i wyrazem tego, że się kogoś lubi jest fakt zakupu biletu, nie znam SZANUJĄCYCH się artystów, którzy fetowali by jakieś grono specjalnymi koncertami; spotkania z fan-clubem, owszem - zgoda, ale to, czego chcecie od Edyty to spełnienia jakichś waszych dziecinnych kaprysów - dajcie jej nagrać płytę i ruszyć w trasę, kupcie bilety i dobrze się bawcie, a nie snujcie jakieś fantasmagorie :)

2. zrozumcie wreszcie - to, że wydajecie jakieś straszliwe pieniądze na to, aby zaspokoić wasz głód na wydawnictwa Edyty (te wszystkie rzadkie winyle, single itp.) ni ją grzeje, ni ją ziębi, bo ona i tak nie widzi z tego ani grosza - robicie to tylko dla zaspokojenia waszych fańskich ambicji a przy okazji nabijacie kabzę obcym ludziom

3. ja wiem, że Edyta na razie milczy (miejmy nadzieję, że przygotowując co nieco), ale nie napędzajcie się, bo najpierw sami coś wymyślacie, a potem zaczniecie mieć żal (i to do Edyty a nie samych siebie), że nie wyszło

Tyle kazania :)

[ Dodano: 2006-06-27, 12:43 ]
:)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: DeathlySilence »

Alek2 wróć do pierwszych postów tego tematu, mówiących o koncercie - BILETOWANYM - dla fanów - na wzór klasy biznesu... :wink: To, że wyłapałeś pare postów, w których możnaby się doszukać 'charytatywnego' grania dla fanów - świadczy jedynie o twojej wybiórczej misji kaznodziejskiej 8)
Ivonak
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Kraków

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Ivonak »

Ja myslę, że rzeczywiscie nie ma co sie łudzić takim koncertem jaki macie na myśli, bowiem nie będzie nas stać na taki koncert. Edi bardzo duże bierze honorarium, więc zejdzmy na ziemię, musiałąby dac wiec niemalże koncert charytatywny zeby nas było na niego stać. Uważam jednak że możnaby pomysleć o spotkaniu z fanami, już dawno takiego nie było. Możnaby połączyc w nim pogaduchy z Edi i poprosić żeby specjalnie dla nas zaśpiewała ze 3 piosenki, które wybierzemy w głosowaniu na Forum. Mysle ze to byłoby bardziej realne niz koncert dla fanów. Zreszta na koncert przyjdzie pora, dajmy tylko Edytce czas na nagranie płyty i trasa koncertowa będzie na pewno. :smile: Pozdrawiam wszystkich!
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: kyle »

A to mi sie podoba!!!!

Chcialbym uczestniczyc w takim koncerciku...choc troszke to bedzie trudne do zrealizowania. Juz predzej moglibysmy zorganizowac spotkanie z Edyta i malutki recital dla nas.
Ivonak pisze:Uważam jednak że możnaby pomysleć o spotkaniu z fanami, już dawno takiego nie było. Możnaby połączyc w nim pogaduchy z Edi i poprosić żeby specjalnie dla nas zaśpiewała ze 3 piosenki, które wybierzemy w głosowaniu na Forum.
:-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: B@r »

Widzę, że koncert nie doszedł do realizacji... A co sądzicie, żeby zorganizować tylko (albo i aż :D )zlot fanów i zaprosić Edytkę gdzieś do restauracji? Myślę, że nie byłoby to takie trudne do zrealizowania... :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: monia80 »

Dla mnie BOMBA :idea: jestem ZA-jak tylko nie bedzie zadnych problemow ze sciagnieciem Edzi to byloby kapitalnie spotkac sie wszyscy razem :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Madziaa »

Super pomysł :smile:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: B@r »

To może jak zaczniemy organizować już wszystko to np. pod koniec sierpnia albo we wrześniu uda nam się spotkać? :-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Marrcino »

B@r pisze:To może jak zaczniemy organizować już wszystko to np. pod koniec sierpnia albo we wrześniu uda nam się spotkać?
Nom najlepiej juz po wydaniu plyty :hellobaby:
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Karolcia »

A może w jakimś pięknym miejscu w Krakowie? A może np. spacer z Edytą po Ogrodzie Botanicznym? Wśród pięknych kwiatów?? Chociaż pewnie wśród Was nie będzie wielu chętnych na spotkanie w takim miejscu.
ODPOWIEDZ