EURO 2012 w Polsce!

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: B@r »

Komantarz na Onecie pod wiadomoscia, ze M. Wisniewski chce zaspiewac hymn:
Górniak, tak!

Ja bym chciał aby hymn zaśpiewała Pani Edyta. Ta kobieta naprawdę potrafi śpiewać i ładnie pewnie by wyglądała. Myślę że tym razem jej interpretacja była by przemyślana i w dobrym "tonie". A ten czerwonowłosy, sprzedajny PAJAC niech zapadnie sie pod ziemie, bo nie mogę na niego patrzeć:/:/:/
:)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: Michael »

Magda pisze:Komantarz na Onecie pod wiadomoscia, ze M. Wisniewski chce zaspiewac hymn:
Górniak, tak!

Ja bym chciał aby hymn zaśpiewała Pani Edyta. Ta kobieta naprawdę potrafi śpiewać i ładnie pewnie by wyglądała. Myślę że tym razem jej interpretacja była by przemyślana i w dobrym "tonie". A ten czerwonowłosy, sprzedajny PAJAC niech zapadnie sie pod ziemie, bo nie mogę na niego patrzeć:/:/:/
:)
:shock: nieprawdopodobny ten komentarz big:D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: B@r »

Szczerze mowiac, rowniez chcialabym zobaczyc Ede spiewajaca hymn. Tym razem bylaby polska orkiestra wojskowa. Eda spiewala w Krakowie Jestem Kobieta w takim tonie, wiec hymn tez by dala rade. Szybkie tempo, brak ozdobnikow i by sie podobalo. :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: Michael »

Magda pisze:brak ozdobnikow
Myślisz, że potrafiłaby bez ozdobników? :> Wątpię :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: B@r »

Michael pisze:Myślisz, że potrafiłaby bez ozdobników? Wątpię
Ma 5 lat na cwiczenie. ;) Eda poza tym ma kilka piosenek, w ktorych spiewa prosciej, chocby Lunatique.

Skoro nawet Kelly Clarkson potrafila pozbyc sie wszechobecnych "firanek" i np. Since You Been Gone zaspiewac bez vibratto, to Eda tez potrafi.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: Michael »

A może jeszcze Oda do radości w wykonaniu Edyty na otwarciu? :wink2:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: EURO 2012 w Polsce !

Post autor: Marrcino »

Firma Apple rozważa kroki prawne przeciwko organizatorom Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie – dowiedział się "Wprost", który informuje o tym na swojej stronie internetowej.
Powodem wszczęcia kroków prawnych ma być fakt, że W prezentacji multimedialnej polsko-ukraińskiej kandydatury, którą pokazano w Cardiff (tam w kwietniu 2007 r. wybierano organizatora imprezy), miały znaleźć się elementy splagiatowane z reklamy iPoda firmy Apple.

Użyto w niej łudząco podobnego pomysłu z tańczącymi sylwetkami oraz niemal identycznego motywu muzycznego. Jak się nieoficjalnie dowiedział "Wprost", o sprawie została już poinformowana centrala Apple w USA, do której trafiły informacje w tej sprawie z polskiego oddziału. Jerzy Bebak z Apple Polska odmówił komentarza w tej sprawie.
http://wiadomosci.onet.pl/1534380,11,item.html

Apple chce sie troche rozreklamowac w Europie :P Szkoda ze naszym kosztem 8P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

EURO 2012

Post autor: Aro »

Niemożliwe, że nie ma takiego tematu! Największe wydarzenie sportowe w historii naszego kraju startuje już dziś. Ceremonia otwarcia o godzinie 16:20, a mecz otwarcia Polska - Grecja o godzinie 18:00. Wieczorem o 20:45 mecz Rosja - Czechy. Będziecie oglądać EURO? Ja wielkim kibicem piłki nożnej nie jestem, ale myśle że mecze Polaków i finałowy zobaczę. :)

Oto plan transmisji telewizyjnych meczów http://media2.pl/euro2012/92897-Rusza-E ... ladac.html

Zapraszam do zabawy w typowanie wyniku meczu Polska - Grecja.

Mój typ:
2:1 (Polska:Grecja)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 13:52 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: EURO 2012

Post autor: ja30 »

polakow zobacze i oczywiscie potem druzyne niemiec
obstawiam - 1:3 (polska- grecja)
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

Post autor: Emila555 »

Aro niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi, że założyłeś ten temat :hellobaby:
Widać, że fani Edyty są na bakier z piłką nożną :ha:

Jasne, że będę oglądać EURO 2012!
Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu, szczególnie, że gra Polska.

Tak naprawdę to chyba nikomu specjalnie nie kibicuję. Może trochę Portugalii ze względu na jakiś tam dawny sentyment do tej drużyny.

Mam nadzieję,to że największe sportowe wydarzenie przebiegnie dla naszego kraju pomyślnie i bez żadnych wpadek, tudzież afer czy skandali :d
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5555
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: EURO 2012

Post autor: Flux »

A mnie to całe zamieszanie wokół Euro po prostu wpienia niesamowicie. Nie można wejść do sklepu czy włączyć telewizora, żeby nie zobaczyć czegoś z tym związanego. Zgroza. Przyjezdnych czeka niespodzianka, kiedy będą chcieli dojechać na jakiś mecz i przekonają się jak "działa" polska kolej która na krótkiej trasie potrafi się spóźnić kilka godzin :d
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

Post autor: Emila555 »

Flux nie dziw się temu piłkarskiemu szaleństwu, to jednak jakby nie było ważne wydarzenie, tym bardziej, że jesteśmy gospodarzami mistrzostw. Mimo, że będę oglądać mecze, to również trochę mnie irytuje to o czym pisałeś, a już najbardziej oflagowane z wszystkich stron samochody, jak to wygląda :roll: Jeżdżą potem takie dziwolągi po tych naszych polskich, dziurawych drogach. Jeden plus, że chociaż w korkach kibice się rozpoznają :ha: I tak po pierwszym meczu naszej reprezentacji 50% polskich flag, transparentów zniknie :ha:
No ale cóż, ludzie muszą robić na czymś interes.
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: EURO 2012

Post autor: iga103 »

Nie przepadam za piłką nożną, ale mecze w których gra reprezentacja Polski po prostu muszę obejrzeć!
Jeżdżę też oczywiście z flagą na samochodzie co by było bardziej patriotycznie :PP
No i dziś liczę na zwycięstwo naszych Orłów!!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: Aro »

Mnie z kolei dziwi to narzekanie na całe zamieszanie związane z Euro. Ludzie przecież drugiej takiej okazji już nie będzie! Wątpliwe, że w najbliższym czasie dadzą nam organizować jakąś wielką imprezę sportową. 3 tygodnie i będzie po Euro. ;) Podobają mi się nawet te tandetne flagi na samochodach, lusterkach. :D Ja wybieram się na dzisiejszy meczyk do Katowic. Nie wiem jeszcze czy będzie to Strefa kibica pod Spodkiem czy mieszkanie Marrcino. :D
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: EURO 2012

Post autor: Natu$ »

Ja tam się jaram Euro! :kastaniety: Jeszcze parę godzin i śmigam z szalikiem i w koszulce do Strefy Kibica. :hehe:

W sumie nie rozumiem, jak można się nie jarać, toć to naprawdę ogromne wydarzenie i za naszego życia już na pewno się nie powtórzy, a to ciągłe narzekanie, jak u nas jest źle, beznadziejnie i że nie damy rady jest nieznośne. Drugą Japonią, czy Irlandią nigdy nie będziemy, ale zobaczycie, że damy radę! :d Trochę patriotyzmu! Flagi, szaliki, koszulki obowiązkowo!
ODPOWIEDZ