Edyta w "Uwadze!" TVN

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: B@r »

Aguss pisze:Tłumaczyl dlaczego nie mogą wpuscic TvN do RadiowejTrojki na koncert
Dlaczego? :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: B@r »

Magda pisze:
Aguss pisze:Tłumaczyl dlaczego nie mogą wpuscic TvN do RadiowejTrojki na koncert
Dlaczego? :D
A dokladnie nie pamietam,cos tam,ze nie byli przygotowani wproawdzenie kamer i ze nie ma odpowiednich warunkow.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Kasia »

Bo to impreza zamknięta (czy coś takiego) i nie brali pod uwage, że media bedą mogły wejść.

Właściwie to dobrze im tak, chociaż z drugiej strony na pewno ktoś by to nagrał imielibyśmy co oglądać. :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: DeathlySilence »

Ale przynajmniej mamy co słuchać :D Chociaz brakuje nam jednej perełki - niesamowite wykonanie HH&L z takim kopem i powerem że szczena opada :wink:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Kasia »

Fakt. Mi sie podobało jak Edytka to na Top Trendy śpiewała.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: homerowa »

Myślę że jeszcze nie jest wszystko stracone. Mamy przecież fantastyczną osobę, która śpiewa dla nas, a jak wiadomo także coś się mówi o nagrywaniu przez Edkę płyty.
Więc nie stawiałabym wszystkiego pod znakiem zapomnienia. Zresztą myślę że zapomnieć się nie da. Ale nie wolno mówić że mogło być tak pięknie. Było cudownie, ale Edi jest normalną kobietą i myślę że w tym wszystkim jest cudowne to że mimo tych wszystkich ran jakie przez lata przechowywała potrafiła odnaleźć się w spokojnym życiu rodzinnym i zdecydowała się na założenie rodziny. Cieszę się razem z nią. Jako kobieta jest chyba już spełniona. Ma cudownego synka i jest szczęśliwa z Darkiem. No i nie zapominajmy ma NAS.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Kasia »

ja jestem pewna, że wszystko co obiecała na Edyta zrobi. Chyba nie zdarzyło sie żeby nie dotrzymała słowa. Nie ważne kiedy, ważne, że jest na co czekać. Trzeba tylko głęboko wierzyć. To, że Edyta po tym co przezyła chce jeszcze spiewać, to naprawde dużo. Ale teraz jest juz dobrze. Trzymajmy mocno kciuki.TO JESCZE NIE KONIEC :!::!::!:
Luke
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Luke »

Niech mi ktośwytłumaczy, czy to że Edi zapowiedziała, że zrywa ze sceną muzyczną w Polsce było blefem, czy chwytem markeingowym. Bardzo się wtedy przeraziłem, bo myślałem że Edi nie będzie konceetować już w Polsce (najlepsza woklaistka i taka strata), ale dzięki Bogu wróciłą. prezentuje świetną formę i z pewnością wielu dziennikarzy aż skręca.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: homerowa »

Nie potrafię tego nazwać ani blefem ani chwytem reklamowym. Myslę że to co Edzi w tamtym czasie przesszła po prostu zmusiło ją do tamtej sytuacji i wcale jej się nidzię. Ale cieszmy się że wróciła, bo to świadczy o tym jak jej bardzo zależy na fanach.
Choć przyznam że też miałam stracha jednak wierzyłam tak jak napisał Jacek Cygan, że w przypadku Edyty to tak jakby konia nie ciągnęło do owsa i zapowiadał że na pewno wróci na scenę.Wciąż w to wierzyłam.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: KrzysiekF »

Właśnie przeglądałem opinie na stronie UWAGI po programie. wszystkie opinie pozytywne m.in użytkowników NAszego forum zostały usunięte :!: Wczoraj był program o Elżbiecie Dmoch....kto oglądał widział :evil:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Piter »

Czy ktoś może coś więcej na ten temat napisać, bo nie oglądałem wczorajszego programu i nie rozumiem za bardzo enigmatycznie brzmiących słów Krzysia.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Estratos »

Piter, chodzi o to, ze na forum programu/odcinka o Edycie (Zmienna Edyta) usunieto opinie pozytywne, a pozostawiono te negatywne (czasem nawet bardzo).

A przy okazji Krzysztof poinformowal nas, ze wczoraj byl program o pani E. Dmoch. :-)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: monia80 »

Nie no przega[pilam uwage z Edyta czy ja dobrze rozumiem ,ze wczoraj byla edzia gosciem :( :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7370
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Piter »

Estratos pisze:Piter, chodzi o to, ze na forum programu/odcinka o Edycie (Zmienna Edyta) usunieto opinie pozytywne, a pozostawiono te negatywne (czasem nawet bardzo).

A przy okazji Krzysztof poinformowal nas, ze wczoraj byl program o pani E. Dmoch. :-)
Tak Estratosie, dziękuję za wyjasnienia. Jakoś opacznie zrozumiałem, że ten program o pani Dmoch ma coś wspólnego z Edytą.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: homerowa »

A tak apropo Pani E.Dmoch kiedyś to była wspaniała kobieta, teraz czasami ją widzę jadąc autobusem Warszawa-Grójec (ona mieszka w Tarczynie). Wygląda strasznie. Nie mogę pojąć co to się może zrobić z człowieka. :cry: :cry:
ODPOWIEDZ