Odcinek 1. (03.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Alita »

Edi miała dziś na sobie mojego t-shirta maison scotch :D
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: shik »

Program jest zalosny....
Wystepow grup nie skomentuje.....
Ustawionego w kazdym calu zachowania Meza nie skomentuje, matko przeciez to widac ze on gral
Zdziwil mnie rowniez fakt, ze Sistars nie byly soba tylko rezyser rowniez napisal im kwestie, mPyslalem ze producenci postawia na szczerosc, tym bardziej w przypadku kogos na kogo taka stac...
Wokale uczestnikow bardzo slabe
Urbanski byl zenujacy, nie wspominajac o jego koledze za kulisami...
Jury rowniez nastawione na chwalebne opinie bo to by smsy szly...
Przepraszam ze wymieniam tyle minusow i jestem takim okropnym pesymista ale moim zdaniem tak wlasnie jest, ten program jest zalosny i wiecej go nie obejrze.
Edyta jest raczej najwiekszym plusem. Wystep jej druzyny byl jedynym normalnym. W innych przypadkach mialem wrazenie ze to cos w rodzaju groteski czy kabaretu. Pozatym pieknie sie prezentowala i nikt nie mowil jej na castigach co ma mowic co bylo widac. Bede ogladal jej wystepy i tyle:)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: KrzysiekF »

Dziewczyny z SISTARS mają chyba parcie na szkło. Myślały, że zrobią kariery solowe jednak wyszło inaczej. Rodzina, dzieci = kasa...coś robić muszą
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: fanusia_anka »

Ubranie świetne tak na biało bardzo fajnie, ale liczę w następnym odcinku że będzie jakiś bardzo popularny utwór.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: diuk69 »

Oglądałem ten program w necie.Jest ciekawy i o niebo lepszy od X-Factora (wiem,ktoś powie,że niby odwrotnie,zależy od gustu :wink2: ) Edyta jest w swoim żywiole :edi: ...Image-aż mnie zatkało.Czarująca,wyglądało jak by bogini z Olimpu odwiedziła studio..."in i jan " w kształcie serca..fajny pomysł,symboliczne to..Super też piosenka,bo lubię ELO .Dobry wybór piosenki dla zespołu wrażliwych i młodych osób,których wybrała Edi (czemu zarzucacie im,że to "dzieciarnia" ?? Bo wrażliwi? ).Postanowilem,że będę oglądał program,każdy odcinek :) :) .A tak na koniec-brawo dla wszystkich uczestników za pasje do śpiewu,energie i ...emocje w tym programie.. :D .Bitwa rulezzz :hellobaby:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Virtual Tom »

Tak sobie czytam i czytam i myślę... jak to niektórym niewiele do szczęścia potrzeba :placzka:

:zabka:
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: piotrfujarewicz »

Drużyna Edyty NAJLEPIEJ zaspiewała! :wink2:
Sama Edyta!! <3 Mniam :) Ciemne włoski i te Nooooogi :)
Wokazlizy... wymiękam :d
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: aftershave »

nie moge się na Edyte napatrzeć... co prawda przyzywczaiłem się już do wersji blond, trochę ją to odmładzało, ale jako brunetka wygląda rasowo i egzotycznie :) a programu nieoglądałem..
Ostatnio zmieniony 04 mar 2012, 2:56 przez aftershave, łącznie zmieniany 1 raz.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: surferman »

D4m14N^^ pisze:Nie wiem, czy też macie takie wrażenie, ale po ogłoszeniu werdyktu, siostry Sistars spojrzały na siebie bardzo wymownie.. Jakby wiedziały z góry, że Edyta wygra. Jednym słowem nie było to dla nich zaskoczeniem.
a dla ciebie było lub dla kogokolwiek z was? nie, bo to bylo oczywiste (i o dziwo, nie dlatego, że coś tutaj jest ustawione)

a siostry przybysz nie są gupie, a to, że wymieniają się wymownymi spojrzeniami to chyba jeszcze większy dowód na to, ze są naturalne

najlepsza grupa moim zdaniem: mezo (chodzi o wystep)

najlepsza uczestniczka: psychofanka edyty 8P
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: aftershave »

surferman pisze:najlepsza uczestniczka: psychofanka edyty 8P
bez przesady nie robcie z tej malej dziewczynki psychofanki..
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: karen »

Widziałam fragmenty-tzn tylko występy-reszty tych castingów,paplaniny w studio nie dałam rady ogladac-przełaczałam na Factora...
Dla mnie wczorajszy występ grupy Edyty to 2 miejsce... Było dobrze-ale Mezo (kimkolwiek jest) i jego grupa bardziej mnie porwali... Najgorzej te dwie przemadrzałe paniusie (co kiedyś mówiły,ze komercja i wszystko co z nia zwiazane maja daleko gdzieś), ich grupa zmasakrowała piosenke Bartosiewicz-dla mnie to brzmiało jak na przedstawieniu szkolnym w podstawówce...
Program beznadziejny-widać że dla Kasy nasi "artysci" zrobia wszystko-Panasewicz nawet na rózowo sie ubierze :roll:

Edyta.. Edyta powinna raczej wczoraj grać jak koncert (jak ktoś tu już to napisał) albo przynajmniej promować płyte w Empiku gdzie w Polsce.... Trzymam kciuki by szybko wyleciała z tego bagienka.
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Nat. »

Obejrzałam wczoraj całość i jedyny plus jaki znalazłam to to ze nie mogłam się napatrzeć na Edytę i jej włosy 8P Alleluja koniec z sianem na głowie :D co dco występu to jakoś mnie nie porwało trochę jak schola w kościele. Najlepiej chyba wypadł Mezo z grupą z Poznania, Siostry Przybysz skomentuje to tak :lol3: :lol3:
dobrze że Edi nie była w odcinku z Bednarkiem bo bym chyba nie przetrwała poziom programu jest tak powalający 8P

A fanka Edyty no cóż komentarz mojej rodziny - " nienormalna czy jak 8P " sama uważam że wyglądało to co najmniej dziwnie :roll: n o ale te emocje itd.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Emila555 »

O Niebiosa, pierwszy raz dotrwałam i zobaczyłam cały odcinek Bitwy na Głosy, od początku do końca :wow:
Czego się nie robi dla Edyty.
Powiem tyle, że Edyta to klasa sama w sobie. Klasa, talent, wrażliwość, piękno, ona nie ma sobie równych <3
Wspaniale przygotowała swoją drużynę, występ bardzo wzruszający, przez chwilę oderwałam się od rzeczywistości i zapomniałam, że oglądam Bitwę na Głosy. Dzięki Edycie ten program staje się lepszy. Producenci powinni dziękować Edycie, że się zgodziła wziąć udział w takim cyrku na kółkach.

Reszta występów, prowadzący, pan za kulisami, fachowe jury pozostawię bez większego komentarza.
Jeśli za tydzień Edyta ze swoją drużyną nie występują to za nic nie będę się katować tym programem :ha:

Swoją drogą naprawdę widać, że Edyta ma w swojej drużynie fajnych, wrażliwych i utalentowanych ludzi.
Trzymam za nich kciuki.

I kwestia włosów :ha: Wszyscy o tym piszą, to ja też! Boskie! Edi wygląda w nich wspaniale :)
Tekst Edyty z nogami wygrał wszystko :ha:

Nie wiem kto dopingował Edytę i jej zespół na widowni ( to ktoś od nas? ) ale faktycznie gdyby ich nagrać na dzwonek stawiałby na nogibardziej niż płonące serce :ha:

O tym, Edyta powaliła mnie już na początku w piosence Feela to chyba nie muszę pisać <3

Jednym słowem nie wyobrażałam sobie, żeby wczorajszy odcinek mógła wygrać inna drużyna niż Opole! :hura:

A mój XFactor przeleciał mi koło nosa. Dzisiaj atakuję powtórkę bo nie wytrzymam :ha:
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Michel »

Przed chwilą na youtube obejrzałem wczorajszy pokaz Edyty. Jest tak jak się spodziewałem, disco polo, kicz, edyta w repertuarze Feel żenada do potęgi, upaść niżej mogła śpiewając coś Dody.... Why? Czuje się oszukany, dla pieniędzy nie robi się wszystkiego. Jeżeli w ogóle dojdzie do trasy koncertowej, to będzie jeden wielki niewypał, już jej nie ufam jak kiedyś. Po tym co przed chwilą zobaczyłem, nie idę na koncert z Carrerasem. Najbardziej pasują w tym momencie słowa naszej wielkiej edyty i jej wpisu na facebooku odnośnie Whitney: BYŁA, NIE MA,KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 1. (03.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

shik pisze: Urbanski byl zenujacy, nie wspominajac o jego koledze za kulisami...
Mnie się bardzo podobał owy "kolega za kulisami" :D Zabawny, medialny... :hellobaby:
ODPOWIEDZ