Poczta Polska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Poczta Polska

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Robik a może wpłynęło na 'zwolnienie' twoja wygrana w plebiscycie :wink:
Wiesz jak to jest z konkurencją...najlepiej jakby jej nie było...

Estratos może toi lepiej, że na Wigilię...ja bym się bardziej ucieszył z dotarcia spóźniajacej sie paczki w Wigillie, niż w zwykły dzień :wink: :lol: - przy okazji - wybacz mą zadziwiającą ciekawośc - co to był za singielek :?:
Tylko "Krople chwil" z dedykacja dla kolezanki Moniuni (teraz chyba Moni :P) :-)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poczta Polska

Post autor: Robik »

Estratos pisze: Nie moge sie doczekac kiedy juz na nasz rynek wejdzie konkurencja z UE i monopolistyczna Poczta Polska zacznie szanowac swoich klientow.
Mogła by powstać jakaś firma konkurencyjna dla poczty jeśli chodzi o listy :roll: .
DeathlySilence pisze: Robik a może wpłynęło na 'zwolnienie' twoja wygrana w plebiscycie
Wiesz jak to jest z konkurencją...najlepiej jakby jej nie było...
Na pewno masz rację ;) . W plebiscycie na osobę, która ma najmniejsze znajomości na poczcie, na pewno bym wygrał :(.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Poczta Polska

Post autor: Titter »

Wszystkim którzy śledzili ten wątek mówię, że moja przesyłka na Maltę ( po miesiącu !!! ) dotarła cała i zdrowa do adresata :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poczta Polska

Post autor: B@r »

Niestety, nie mogłaby - ustawa gwarantuje Poczcie monopol :(
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Poczta Polska

Post autor: lumumba »

Słyszałem już różne rzeczy o Poczcie Polskiej jesli chodzi o doreczanie przesyłek. Sam dwa tygodnie temu wysłałem 2 listy wartosciowe do dwóch rożnych krajów. Jak dotąd żaden z nich nie doszedł. Nie mam pojęcia co mam robić. Być może ktoś z Was miał podobny problem i wie co w takiej sprawie zrobć. Ja mam zamiar iść jutro do placówki z której wysłałem te listy i z nimi pogadać. Aczkolwiek wątpie że oni coś z tym zrobią. Jeszcze raz jeśli coś wiecie piszcie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Poczta Polska

Post autor: DeathlySilence »

Podobny temat kiedyś pojawił się, na forum mamy ex-listonosza, więc może jak się pojawi to Tobie coś poradzi :wink:
Natomiast co do moich doświadczeń z PocztąPolską - narazie nie mogę narzekać, bo nic wielkiego się nie stało, nie licząc przesyłki, którą w chamski sposób ktoś otworzył, a doręczono mi ją ofoliowaną z kwitem 'uszkodzona w czasie transportu' :/
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Poczta Polska

Post autor: FRYMIK »

Ja kupiłam telefon w Anglii 3 miesiące temu i ani widu ani słychu o nim, a potwierdzenie wysyłki dostałam. Ciekawe komu zafundowałam telefonik????
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Poczta Polska

Post autor: Virtual Tom »

Ja wysyłalem list wartościowy i wszystko było ok, tylko skorzystałem ze wszystkich mozliwych bonusów (ubezpieczenie, air mail, potwiedzenie odbioru - to chyba najważniejsze) - wysyłalem w kopercie 100 euro i wszystko było w porządku :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poczta Polska

Post autor: Robert »

DS mialem to samo, ktos sobie ogladal moje zdjecia z imprez z niemeic :>

poza tym zamowilem w luksemburgu ksiazke, zostala wyslana na poczatku kwietnia.... dalej jej nie mam.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Poczta Polska

Post autor: vanity »

z tego co słyszałam to nic się prawie nie zmieniło na poczcie od czasów PRL. czyli robią sobie co chcą.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Poczta Polska

Post autor: Gabra »

Mnie w Poczcie Polskiej - oprócz zaginionych przesyłek - bardzo wkurza coś takiego, że jak paczka nie jest poleconym to listonosz nie daje do domu. I wgniata do skrzynki paczki, które się tam nie mieszczą, a ich stan jest później opłakany :(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Poczta Polska

Post autor: Aro »

DeathlySilence pisze:odobny temat kiedyś pojawił się, na forum...
Właśnie starałem się odnaleźć go bo tam było dużo wypowiedzi i dac tutaj link, ale jakoś nie udaje mi sie.


Ja całkiem niedawno (w lipcu) wysłałem paczkę priorytetem (i poleconym) do Austrii. Nie mogę narzekać bo dotadła ona po 4 dniach w stanie idealnym. :) Jak na razie jestem zadowolony. Była to moja pierwsza paczka wysłana za granicę. :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Poczta Polska

Post autor: Monika23 »

http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=206 tutaj bylo duzo na ten temat :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Poczta Polska

Post autor: Michael »

Wysyłałem ostatnio płytę,oczywiście specjalnie zapakowaną w przeznaczonej do tego celu kopercie z pęcherzykami powietrza.Płyta została nie naruszona,ale pudełko zostało połamane.Widocznie super "inteligentni" pracownicy Poczty Polskiej nie zauważyli na kopercie napisu "CD" oraz tego,że koperta jest wypełniona powietrzem i ostęplowali ją jak zwykły list. Takie małe niedopatrzenie :twisted:
P.S.Jeśli wysyłacie płyty,kupujcie większe koperty z pęcherzykami powietrza,wtedy prawdopodobieństwo uszkodzenia przesyłki jest mniejsze.Kupiłem raz mniejszą kopertę i pudełko kaputt 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Poczta Polska

Post autor: vanity »

wiecie tak czytam to, a także i inne rzeczy na temat pewnych instytucji rodem z PL. i tak sobie myślę jak to dobrze mają w stanach. ktoś nawali do sądu - bach bach - i po sprawie. przegrany płaci odszkodowanie ( ale to pal licho! chodzi o zasadę odpowiedzialności za swoją pracę i cudze!!!!! rzeczy) płaci za prawnika, no i psuje sobie opinię jeszcze zanim sędzia wyda wyrok! jakże im tego zazdroszczę!
czytałam o facecie który przez pół roku nie dostał żadnej faktury z tpsa. potem zarzucono go rachunkiem na 10 tyś zł. płatne do 10 dni.
facet co wszedł do tpsa by mieć neo. podłaczyli tel potem okazało się że na tej lini nie da się podłączyć neo. facet się procesuje. rozwiązał umowę tpsa nadal mu wysyła rachunki.
takich jaj jest całe mnóstwo.
ODPOWIEDZ