Gwiazdy na żywo

mp3 i video

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Virtual Tom »

Celine bardzo mi sie podoba, bo to ogólnie piękna kompozycja :) w orginale calkowicie magiczna.

Dzięki również za Alcazar - to jedna z moich ulubionych ich piosenek i prosze prosze, nie słyszałem ich jeszcze live - bardzo przyzwoicie :) aż sobie chyba plytke puszczę :D
Jedynie ostatnio nie podoba mi się ich image, mam nadzieję, że powróca do tego z okresu promocji pierwzej plytki :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: grzechoo »

Dzięki również za Alcazar - to jedna z moich ulubionych ich piosenek i prosze prosze, nie słyszałem ich jeszcze live - bardzo przyzwoicie aż sobie chyba plytke puszczę
Jedynie ostatnio nie podoba mi się ich image, mam nadzieję, że powróca do tego z okresu promocji pierwzej plytki
Hmmm, mnie sie podoba obecny image, stroje lepsze tylko Annikafiore najgorzej wypada. Co do śpiewu live to ogólnie zawsze wypada to u nich dobrze (wyjątek może stanowić Physical - kwestia Magnusa, śpiewa jakoś tak dziwnie, ale może z tego względu iź wydawać się to może łatwa piosenka ale do zaśpiewania dość trudna)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Michael »

No to kolejna gwiazda do kolekcji-wyjątkowo zdolny kompozytor i wokalista-Rob Thomas 8)
To kawałek z okresu,kiedy śpiewał i tworzył jeszcze w zespole Matchbox Twenty.

http://rapidshare.de/files/4465591/Matchbox20_-_Time_After_Time.mp3.html
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: baker »

wy się śmiejecie a ja sie zastanawiam jak Edyta sobie pomrukiwała przy śpiewaniu np.Woman in Love u Kryszaka! przeciez to oczywiste ze nawet wspaniale głosy nie brzmia tak okazale jesli artysta spiewa od niechcenia.. Edyta to wielokrotnie pokazala podspiewujac w róznych programach. brzmialo to jakby nie umiala spiewac! zreszta sama powiedziala kiedys ze jak probuje spiewac pod prysznicem to jej nie wychodzi.
trudno winić Wiśniewską ze tak to brzmialo.. nie jest profesjonalnie przygotowana do spiewania tylko do tanczenia. sprobójcie miec piekny angielski i mocny glos podczas takiego tanca!
dla porównania.. Edyta nie tańczy, a co? A śpiewa z playbacku!
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Robert »

kiedy edyta podspiewywala jakby nie umiala spiewac? lol, ja nie slyszalem. No, moze raz, diamentowy kolczyk, ale wtedy to sie wyglupiala ...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Aro »

trudno winić Wiśniewską ze tak to brzmialo.. nie jest profesjonalnie przygotowana do spiewania tylko do tanczenia
Nie mogła być przygotowana do czegoś czego nie potrafi. W komentarzach onetu, co dziwne bardzo wiele osób (głownei dzieciaki) ją bronią. A to,z e ona tańczy i wtedy sie trudno śpiewa. Ludzie, ale przecież często na koncertach wykonawcy tańczą i do tego śpiewają. To żadna nowość. Mandaryna w programie Jestem Jaki Jestem pokazała, że głosu w ogole nie ma, a teraz ktoś to zwyczajnie nagrał i pokazał światu.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: baker »

jak tancza to zazwyczaj spiewaja z playbacku.. i to jeszcze mozna przełknąć.. ale jak sie nie tanczy, a sie spiewaz z playbacku to juz jest straszne!


Robert - właśnie mówię o takich kawałkach gdzie Edyta się nie starała!

Miałam Ci ja pieczeń, taka mała, miłość ci wszytsko wybaczy, czy te całą starszną dumkę z programu Kryszaka - nie sa to "poważnie" zaśpiewane piosenki, ale to tym bardziej świadczy o tym, ze bez zaangazowania i ona nie wydobędzie z siebie dziwięków, które powalaja. ale to truizmy sa.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Robert »

milosc ci wszystko wybaczy bylo od niechcenia ale calkiem ladne:)

poza tym edyta kontroluje swoj glos, chce zrobic parodie - to robi
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Aro »

Obrazek

Obrazek

Michał Wiśniewski:
Jeszcze opadną wam kopary!
- O tym, że Marta śpiewa z playbacku, wie każdy. Tak robią tysiące artystów. Wyzywam na pojedynek tych, którzy chcą przebiec się po scenie i bez wysiłku zaśpiewać w tempie 140, 160 lepiej niż Marta. A ja tych bohaterów opublikuję w Internecie. Marta nie jest Edytą Górniak, ale uwierzcie, że w piątek zaśpiewa "Every night". Może ze łzami w oczach, ale wszystkim kopary opadną!



Dam w RYJA temu, kto jej to zrobił!

Michał broni się przed oskarżeniami o zdradę żony i zapowiada, że sam dorwie szantażystę.

Marta Wiśniewska jest faworytką do odebrania Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Tymczasem w przeddzień festiwalu została ośmieszona w radiu, które puściło "inną" wersję piosenki "Every night" - jej fałszowanie i bełkotliwy angielski wzbudziły sensację. Nagranie jest autentyczne. Ktoś nagrał dźwięk z mikrofonu, podczas gdy Marta śpiewała z playbacku. Potem pojawił się tajemniczy szantażysta.


- Nie żądał pieniędzy! Chciał, bym zeszła ze sceny i zakończyła karierę - wyznaje nam Mandaryna. - Pogróżki przysyłał w mailach. Udało nam się sprawdzić, skąd pochodziły listy. Z Wrocławia - dodaje.

Kto stoi za szantażem? Światek artystyczny huczy od plotek.

Rodzinne rozgrywki?

W sierpniowym magazynie "CKM" opublikowano roznegliżowane zdjęcia Marty, na które - według "CKM" - nie zgadzał się Michał Wiśniewski. Choć Wiśniewscy zaprzeczali, pojawiły się pogłoski, że sesja miała przyczynić się do kryzysu w ich małżeństwie.

Nic dziwnego, że podejrzenia padły na Michała, ponoć zazdrosnego, że żona odniosła sukces, a o nim jest cicho!

- To, że Marta mogła nagrać płytę, to mój prezent dla niej - oburza się Wiśniewski. - A ten, kto za tym wszystkim stoi, dostanie tak w mordę, że przez miesiąc będzie leżeć w szpitalu! - zapowiada buńczucznie.

Pytany o szantażystę rozkłada ręce. - Nic nie wiem o pieniądzach, Marta przecież by mi o tym powiedziała - mówi.

Tajemniczy szantaż

Na www.polnews.pl nagranie umieścił internauta Peyote. Przedstawiciele portalu JoeMonster. org dostali je mailem. Na tej stronie znaleźli je DJ-e stacji muzycznej Radiostacja, którzy puścili je w eter. - Mam żal do akustyka Marty, że nie sprawdził, kto kręcił się przy konsolecie. A za nagrania Marty odpowiada firma Fotis, która nagłaśnia Sopot - mówi nam Wiśniewski.

Fotis odcina się od afery. - Nasi realizatorzy mają kategoryczny zakaz nagrywania występów, chyba że zespół sobie tego życzy. To jest związane z prawem autorskim. Pracownicy znają konsekwencje nagrywania: natychmiastowe zwolnienie z pracy - mówi Andrzej Dyjas.

Za bardzo go kocham!

- Nawet nie chcę wiedzieć, kto za tym stoi. Czuję się jak żona, którą zdradził mąż! Nie chcę zgłaszać sprawy na policję - mam nadzieję, że sprawca czuje wystarczającą skruchę z powodu swojego postępowania - żali się Mandaryna.

Michał twierdzi, że nie zdawał sobie sprawy z faktu, że była szantażowana. Ukrywała to przed nim?

- Powiedział, że nic nie wiedział? Jeśli tak twierdziÉ wolę pozostawić to bez komentarza - mówi nam Mandaryna.

Jak komentuje plotkę, że to on rozpowszechnił nagranie? - Zaakceptowanie tej informacji byłoby dla mnie równoznaczne z odcięciem sobie lewej lub prawej dłoni. Za bardzo go kocham, by w to uwierzyć!

Była żona mu nie wierzy

Pierwsza żona Michała Wiśniewskiego Magda Femme w wielu wypowiedziach wskazywała na Michała jako osobę dwulicową. Ponoć próbował zniszczyć ją półtora roku temu, tuż przed premierą jej nowej płyty.

Teraz jednak Magda odmówiła komentarza "Super Expressowi". - Nie będziemy komentować sytuacji, która nas nie dotyczy - powiedziała jej menedżerka.

Przypomnijmy, w marcu 2004 r. w jednym z kobiecych magazynów ukazał się wywiad z Wiśniewskimi, w którym oczernili pierwszą żonę artysty przypisując jej m.in. odmienną orientację seksualną. Magda odbiła piłeczkę na łamach innego magazynu. Odkryła prawdziwą twarz Michała Wiśniewskiego. Człowieka bezkompromisowego, tyrana, szantażysty. - On jest bezkarny - zwierzała się dziennikarce Femme. - Może powiedzieć wszystko. I wyjdzie to na jego korzyść. Myślę, że walczy o swoje być albo nie być, a ja padłam ofiarą tej walki.
/źródło: "Super Express"/
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Dobi »

Udało nam się sprawdzić, skąd pochodziły listy. Z Wrocławia - dodaje.
Kurcze wykryli mnie! :lol: Muszę uciekać za granicę bo Michał da mi w ryja! :grin:

baker pisze: trudno winić Wiśniewską ze tak to brzmialo.. nie jest profesjonalnie przygotowana do spiewania tylko do tanczenia. sprobójcie miec piekny angielski i mocny glos podczas takiego tanca!
Jesli nie umie spiewać po co w ogóle bierze się do tego? Niech realizuje się w tańcu ale śpiewanie niech zostawi lepszym od siebie!
Ale niestety jak to ktoś napisał w recenzji "Bogaty mąż zasponsorował jej płytę".

Michael pisze:No to kolejna gwiazda do kolekcji-wyjątkowo zdolny kompozytor i wokalista Rob Thomas 8)
Myślisz tak samo jak ja! :grin:

Aby nie być gorszym od innych umieszczam trzy utwory:
:arrow: Within Temptation - Enter (Live At Utrecht 1998)
http://rapidshare.de/files/4585790/With ... _.mp3.html

:arrow: Evanescence - Going Under (Live - Acoustic Version)
http://rapidshare.de/files/4585981/Evan ... _.mp3.html

:arrow: Evanescence - My Immortal (Live From Cologne)
http://rapidshare.de/files/4586159/Evan ... _.mp3.html
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Robert »

ojojoj ciary mam, Amy Lee swietnie spiewa :)

jak dla mnie wieksza bomba niz mariah :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Virtual Tom »

W sprawie Mandaryny zrobiło mi się jej żal, wczoraj puściło to nagranie Radio Chicago, teraz Marta może chyba powiedzieć to co owieczka z reklamy "W Chicago jestem spalona"
No to poszlo w eter, dzisiaj rano puscili w godzinach najwiekszej sluchalnosci w Chicagowskim radiu ktore icdzie na Nowy York i gdzies tam jeszcze.
Normalnie wszyscy padali

Mandaryna moze sie nie spodziewac wkrotce sztandarow "Mandaryna Welcome" za to ogladalnosc Sopotu na ITVN wzrosnie


P.S: Dzięki za Evanescence :wink:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2005, 9:54 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Michael »

baker pisze:Edyta nie tańczy, a co? A śpiewa z playbacku!
Mi się zawsze wydawało,że Edyta rusza się na scenie 8)
Każdy doskonale wie o umiejętnościach wokalnych Edyty,wiec nie widze w tym nic złego,że od czasu do czasu pozwala sobie na playback 8)
Ja proponuję nie atakować Mandaryny,bo kiedy Eddi byla atakowana ze wszystkich stron,to też nam się to nie podobało.Marta śpiewac nie umie i kropka.Po co to roztrząsać niepotrzebnie?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: ANETA »

Dobrze ze Michał wie ze Mandaryna nie spiewa jak Edyta Górniak :wink: Miło przeczytac cos takiego :wink: Edytka najlepsza !!! :grin:
Szkoda mi troche Mandaryny ale to przyniesie jej tylko dodatkowy rozgłos przed Sopotem wiec nie powinna sie martwic, i tak wygra, ludzie ją lubią
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gwiazdy na żywo

Post autor: Piter »

Rob Thomas spieprzył "Time after time", a na pewno nie dorównał boskiemu oryginałowi. Gdy słyszę ten utwór w wykonaniu Cindy, to mam ciary, a jak słucham Boba to chce mi się spać.

Amy Lee jest fajna, ale to akustyczne "Going under" nie podoba mi się. Te jej górki wydaja się sprawiać jej ból, przez co cierpię i ja.

A Alcazar może i fajnie brzmi na żywo, tylko, że takie gay-disco do mnie nie trafia. Podobało mi się jedynie ich "Crying at the discotheque", było tak fajnie nasycone klimatami lat'80.
ODPOWIEDZ