EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Marek »

hehehehe :lol: a jednak Edytki nie będzie w Załóż sie.... 8)
[scroll][bez komentarza :!: ][/scroll]
[fade]jedyny plus jest taki że nie będę musiał oglądać tego programu :D [/fade]
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Titter »

Najlepiej się załóżmy czy Edyta będzie w Załóż Się czy nie :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

może i lepiej. raz program głupi. dwa przez dwie godziny na to przymusowo patrzeć. :D
ale swoją drogą dziwi mnie postępowanie tvp. jeśli jej nie będzie, a była w zapowiedziach i to na antenie - to wydaje mi się że powino być jakieś sprostowanie. no ale profesjonalizmu po tvp się nie specjalnie spodziewam....
a może po prostu edka zrezygnowała bo odwiedziła nasze forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Titter »

vanity pisze: a może po prostu edka zrezygnowała bo odwiedziła nasze forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.. też mi to przeszło przez myśl :P
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Marek »

Titter pisze:
vanity pisze: a może po prostu edka zrezygnowała bo odwiedziła nasze forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.. też mi to przeszło przez myśl :P
bardzo prawdopodobne 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Aro »

Gdyby je zaczęła czytać to chyba na zawsze znikła by ze sceny.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Titter »

A ja myślę, że gdyby czytała, wiedziałaby że wszyscy czekamy na wydanie nowej płyty i to jest dla nas najważniejsze.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Marek »

Mając w internecie forum o sobie, Edyta zapewne musi tu zaglądać. Na pewno czyta to co my tu piszemy. Tym bardziej że ma internet w domu, ma komputer więc co za problem wejść na forum i przeczytać opinie fanów. Chyba każdy wchodziłby na forum o sobie, wiedząc że takie istnieje! Szkoda że nie będzie Edki, moim zdaniem TVP2 zrobiła reklamę programu przed rozmową z Edytą, myśląc że zgodzi się na udział. Widocznie byli w błędzie, może Edyta miała inne sprawy na głowie! Szkoda.....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Estratos »

Marek pisze:moim zdaniem TVP2 zrobiła reklamę programu przed rozmową z Edytą, myśląc że zgodzi się na udział. Widocznie byli w błędzie, może Edyta miała inne sprawy na głowie! Szkoda.....

a moze Edyta dowiedziala sie z TV, ze wystepuje w tym programie :P Ja bym sie nie zdziwil, juz przeciez bylo pare razy tak, ze drukowali plakaty koncertu z jej nazwiskiem, kiedy nawet nie rozpoczeli z nia rozmow :P
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: cruise.tom »

monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

monia

Post autor: monia80 »

Marek pisze:Mając w internecie forum o sobie, Edyta zapewne musi tu zaglądać. Na pewno czyta to co my tu piszemy. Tym bardziej że ma internet w domu, ma komputer więc co za problem wejść na forum i przeczytać opinie fanów. Chyba każdy wchodziłby na forum o sobie, wiedząc że takie istnieje! Szkoda że nie będzie Edki, moim zdaniem TVP2 zrobiła reklamę programu przed rozmową z Edytą, myśląc że zgodzi się na udział. Widocznie byli w błędzie, może Edyta miała inne sprawy na głowie! Szkoda.....
W takim razie ja skorzystam z okazji:Edytko Najukochansza dziekuje ze Jestes duzo duzo zdrowia pociechy z Allanka i calym sercem zawsze zawsze jestem przy Tobie .Bezwzwgledu na to gdzie mnie moje drogi zycia prowadza ,wioza bezwzgledu na to czy jestem smutna czy radosna czy wciekla czy totalnie przygnebiona -kocham cie moj Aniolku.
W brednie jakie gazety znow wypisuja niczemu juz nie wierze tylko Tobie Edzia - ja wierze w Ciebie zawsze cokolwiek by sie nie stalo-Z uteskiniem czekam na koncerty i nowa plytke jak wszyscy zreszta -Kocham cie Edytko i dziekuje za niesamowita sile energie za to ,ze kazdego dnia sprawiasz ,ze jestem radosnijesza ,ze smutki odchodza ,przygnebienie mija,bo wiem ,ze gdzies tam bije Twoje serduszko i ,ze dlatego warto zyc,bo Ty tez zyjesz -dzieki temu ze dajsze nam Siebie w muzyce, ktora tworzysz-dziekuje ci za ten wielki dar -Aniolku.
Na zawsze przy Tobie na zawsze w moim sercu juz Jestes Edusiu zapisana bezwzgledu na wszystko -marze by podczas nastepnego spotkania z Toba przy wydawaniu kolejnej plyty mocno mocniutko sie do Ciebie przytulic i nic wiecej od zycia juz nie pragne jak to by wkoncu ukochac przytulic czlowieka ktory jest od 12 lat juz ze mna i daje mi tyle tyle szczesia i towarzysz mi poprzez swoja muzyke przy moich smutkach radosciach trudnosciach zyciu zawsze zawsze Ty Jestes obecna moje serducho jest przepelnione Toba wiem ze im dluzej zyje zmieniam sie i z kazdym rokiem moja milosc jest duzo duzo silniejsza do cibie jesli to jeszcze mozliwe .bo poznaje cibie a przedewszystkim bo poznaje swiat i widze ,ze z trudem o drugiego tak cieplego tak wspanialego czlowieka jak Ty -dziekuje -I NiC ponad ciebie!

a i juz starosci sie nie boje ,bo zaplanowal sobie juz ze wtedy bede miec wiecej czasu i wszysciutkie plytki bede sobie slhcuac Twoje i ogladac mase kaset wHs DVd z toba -takze zapowiada sie cudownie.Kocham cie pozdrowienia dla Darka i synka :razz: Duzo milosci dla waszej rodzinki :razz:
Agata Rybicka
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2005, 18:56
Lokalizacja: Swarzędz

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Agata Rybicka »

No to ja już nic faktycznie nie rozumiem, jeśli jest tak jak mówicie to powinni jak najszybciej zamieścić sprostowanie a nie robić z człowieka balona. Ja Tylko będę oglądać ten program, jeśli będzie, Edytka.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Piter »

Zastanawia mnie tylko dlaczego to zawsze Edyty nie ma tam, gdzie wcześniej się ją zapowiada?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Zastanawia mnie tylko dlaczego to zawsze Edyty nie ma tam, gdzie wcześniej się ją zapowiada?

Ale Majewskiego tesh zapowiadali i go nie bedzie. Po prostu my obserwujemy glownie Edyte i nie wiemy o tym, ze jakas tam Mandaryna czy Kozidrak nie wystapily, a je zapowiedziano. :-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA W PROGRAMIE "ZAŁÓŻ SIĘ" TVP II

Post autor: vanity »

no ale to nie edka ma zwoływać konferencję prasową by poinformować o zmianie - to raczej brocha tv - tym bardziej że podanie info w necie na stronie oficjalnej nie jest zbyt skomplikowane. a choć tyle mogli uczynić.
Zablokowany