"Ciche" przeboje Edyty !!!!

Czy ujrzą kiedyś światło Empiku?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Invisible »

Hm, nom tak spokolooz, to jak zaczynamy działać czy nie... Razem damy radę... :) Trzeba najpierw opracować plan działania. (jak zwykle prawdopodobnie bredzę trochę, o tej porze jest to normalne w moim wykonaniu :D:D:D )
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: vanity »

Monika23 pisze:jej ja tez bym chciala,zeby Edka to zaspiewala:)ciekawa jestem zwlaszcza jakby "Dziwny jest ten swiat" wykonala
ja dziś posłuchałam Sinead (jak to się pisze, zresztą nie ważne i tak wiadomo o kogo chodzi) O'conor - nothing compares - no i.....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Magda M »

ja na prawde nie jestem zboczona :D Nie chcący sie natknełam na ten temat :lol: Nie krzyczcie :lol: :DDD http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=208

:lol: :D :D :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Estratos »

no, ale ten temat jest o niewydanych piosenkach Edyty a nie tylko coverach
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Magda M »

no tak, ale zaczynamy gadac o coverach :lol: :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: B@r »

Ostatnio z Titter :D:D:D rozmawialysy sobie, ze przydaloby sie wydac No More Drama i Ready for Love, np. jako dwa pierwsze kawalki na plycie Edi, konczace i zaczynajace etapy w jej zyciu, bo o tym opowiadaja w jej wykonaniu.

[ Dodano: Sob Sty 07, 2006 6:00 pm ]
Karolcia pisze:A jeszcze oczywiście wspaniałe wykonanie "Women in love" :grin:
No nie wiem, gardziolko zdarte pokazala w tej piosence, podobnie jak w Kroplach Chwil. :roll:
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: PiT »

Karolcia pisze:ja z takich piosenek uwielbiam "Somebody..." i "No more drama" , sa świetne i chciałabym żeby kiedyś Edyta wydała je na płycie. Wogóle fajnie by było gdyby Edyta nagrała płytę z największymi hitami, np. "Everything i do.." Briana Adamsa czy "My heart will go on". A jeszcze oczywiście wspaniałe wykonanie "Women in love" :grin:
O maj gudnes mi normalnie...
Jest tyle cudnych piosenek, które Edyta powinna nagrać, a moze lepiej powiedzieć "zgrać". Zgodzę się z Tobą w zupełności co do tytułów które wymieniłaś. Powaliło mnie na kolana wykonanie "No more drama" na ostatnim Krakowskim koncercie... Było BOSKIE! Podobnie jak wszystkie inne piosenki...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Bob »

marrcino pisze:Ma ktoś maila do Kubiaka???
Wczoraj wysłałem do byłego menagera maila z gorącą prosbą o wydanie tych tajemniczych kawałków.Jestem ich bardziej ciekaw niż III tajemnicy fatimskiej :D .Teraz kolej na wytwórnię, działajcie kochani, działajcie , może coś da się zrobić. Za wydaniem takego boxu przemawia zmieniająca się moda, za kilka lat nikt tego nie będzie chciał kupić, poza garstką tak samo walnietych w głowę jak ja.Wiem , ze marzenia się spełniają, czekałem 10 lat na wydanie albumu Izy Trojanowskiej z Nalepą, ktory leżał na pólce z powodu cenzury , chodziło o genialne teksty Mogielnickiego.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: marlena »

Bob pisze:
marrcino pisze:Ma ktoś maila do Kubiaka???
Wczoraj wysłałem do byłego menagera maila z gorącą prosbą o wydanie tych tajemniczych kawałków.Jestem ich bardziej ciekaw niż III tajemnicy fatimskiej :D .Teraz kolej na wytwórnię, działajcie kochani, działajcie , może coś da się zrobić. Za wydaniem takego boxu przemawia zmieniająca się moda, za kilka lat nikt tego nie będzie chciał kupić, poza garstką tak samo walnietych w głowę jak ja.Wiem , ze marzenia się spełniają, czekałem 10 lat na wydanie albumu Izy Trojanowskiej z Nalepą, ktory leżał na pólce z powodu cenzury , chodziło o genialne teksty Mogielnickiego.

no ja tez jestem ciekawa tych piosenek ! chiałabm usłyszec na własnej, orginalnej płycie Never will I a nie nagranej z kompa :mrgreen:
ale chyba najpierw pana Kubiaka poporsiłabym o DVD ze WSZYSTKIMI teledyskami Edyty :)

bob dawaj maila ;D
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Marrcino »

Ja też się przyznam,że wysłałem maila do Kubiaka.Ale nic jeszcze nie odpisał.Ciekawe czy wogóle to zrobi?

Swoją droga nie wierze,żeby taka płyta wyszła bez zgody Edyty.Przecież niektóre kawałki trzeba nagrać jeszcze raz,poprawic.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Magda M »

ja jakos niespecjalnie wierzezeby taka płyta została wydana .. przynajmniej teraz... ... Mysle ze byłyby to mozliwe w sytuacji gdyby edyta i kubiak jakos by sie dogadali oraz gdyby Edyta nie nagrywała teraz płyty [albo jak kto woli -przygotowywała sie do jej nagrania] . Zeby płyta z "cichymi przebojami" byla zauwazona i kupowana to tez nalezy jej sie jakas promocja.... edyta jest tu jednak potrzebna wiec musi byc współpraca.... No i niestety trzeba wybrac jakąs piosenke na promocje.... wątpie zeby Wiktor zgodzil sie na wydanie płyty Edyty - ktob by ja kupil skoro o jej wydaniu bysmy wiedzieli tylko my - nie zarobil by na tym nic a nic.... niestety czarno to widze i mysle ze albo moze wyjsc taka płyta ze starymi kawałkami albo płyta z nowymi "przebojami" ... Ewentualnie zastanawialbym sie nad wydaniem dwupłytowym..... Z pewnoscia to by pomogło "Nowej Edycie".....
pozdrówki ;)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Estratos »

Marrcino, ale tu o to chodzi, ze Edyta nie jest potrzebna do samego aktu wydania plyty, prawnie bowiem wlascicielem nagran jest ORCA. Wiadomo, ze potrzebna jest np. do promocji wydawnictwa, porawy piosenek, itp. ale teoretycznie mozna sie bez niej obejsc. :-)

A wydawnictwo ukazaloby sie w POMATONIE, bo ORCA ma chyba taka umowe, ze wydaje plyty w Pomatonie. Zreszta sprawa praw do piosenek jest niezwykle skomplikowana, np. Pomaton nie mogl wydac "Never Will I" na "Zlotej koleckji", bo nie ma praw do tej piosenki.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: marlena »

Michal pisze: Zreszta sprawa praw do piosenek jest niezwykle skomplikowana, np. Pomaton nie mogl wydac "Never Will I" na "Zlotej koleckji", bo nie ma praw do tej piosenki.
moze ma, moze nie ma - a moze nie wiedizał ze ta piosenka nam sie tak podoba i ze warto ja umieścic na ZK!
zreszta ZK to przeboje a NWI jest przebojem dla nas :D i chyba tylko dla nas :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Bob »

Słucham sobie trasy Dotykowej, strasznie słaba jakośc, Edyta zapowiada, że zaśpiewa teraz kawałek ze swojej anglojezycznej płyty , która ukaże się na jesieni Room for Change, Jezu jak ona wtedy śpiewała , jakie górki, cudo. Jesli ten kawałek był kiedykolwiek zarejestrowany , to zupełnie nie rozumiem jak mozna trzymać w sejfie przez 10 lat taką perłę.....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: "Ciche" przeboje Edyty !!!!

Post autor: Estratos »

No przeciez CALA plyta anglojezyczna powstala, ktora calkowicie odrzucono. Co prawda akcent i wymowa Edyty pozostawialy wtedy wiele do zyczenia ale i tak dalbym sie pochlastac, zeby tego posluchac. :-)
ODPOWIEDZ