Chirurgia plastyczna

i inne poprawki urody...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: ANETA »

Nie jestem przeciwniczka operacji plastycznych, jesli to kogos uszczesliwia to niech robi z siebie manekina ....
Nie czuje jak rymuje :grin:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Chill-out »

Do tych,którzy uważają,ze błąd zrobilem nieświadomie.

A nie zauważyliście wyrazu,który widnieje pod tematem?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Magda M »

1. Chill-out ja pisałam o tym ze nie tylko w temacie jest błąd :!: :D
2. Skoro Chill zrobił go specjalnie to nie bedziemy go zmieniac - tak jak ktoś wyzej o to prosił.
3. Co myslicie o tych operacjach ??? ja tu czekam na Wasze opinie ;) :D
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: aduja »

Temat umarl smiercia nienaturalna, a szkoda, zwlaszcza ze niektorzy maja problem, czy Edyta takze nie uciekla sie do paru zabiegow. 8P

Coctu przeslala mi pare fotek, ktore maja byc "dowodami" na to, ze nie wszystko u Edyty jest naturalne. 8)

Oto te fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c7 ... f6513.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8a ... b45b2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41c ... ad400.html


Czy ktos z was widzi juz to, co nie jest naturalne u Edyty? Bardzo prosze tego smialka o drogowskaz, bo ja za Chiny Ludowe nie moge sie niczego dopatrzyc. :hellobaby: Chyba nie chodzi o te wywiniete przy robieniu makijazu usta? 8P
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Kasia »

Ze niby usta :?: RAz ze są wywinięte do malowanie, a dwa przecież edyta zawsze miała duże usta :!: pomalowane inaczej sprawiają wrazenie jeszcze wiekszych, ale usta to akurat coś czego Edyta poprawiać nie misi...
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: coctu »

aduja pisze:Czy ktos z was widzi juz to, co nie jest naturalne u Edyty? Bardzo prosze tego smialka o drogowskaz, bo ja za Chiny Ludowe nie moge sie niczego dopatrzyc. Chyba nie chodzi o te wywiniete przy robieniu makijazu usta?
nie chodzi o wiwiniete przy makijazu usta ale chodzi o jej przez chirurga plastycznego wyprofilowane usta i zeby zaspokoic twoja ciekawosc to o powiekszony biust.
jestes jej fanka, to przejrzyj sobie b. dokladnie zdjeciom edzi z przed pieciu czy szesciu lat i porownaj jej tamtejsze usta i biust z terazniejszymi.

dodam tylko, ze edzia w jednym z wywiadow kiedy jeszcze zastrzegala sie ze nigdy wiecej nie wystapi w playboyu mowiac, ze ma za duzo brakow ktorych nie chciala by pokazywac. dziwne tez ze wlasnie na zdjeciach w playboyu wyglada z ponaciagana twarza i wyprofilowanymi ustami (nie powiekszonymi aduja!) jak kosmitka i wtedy wlasnie jej wyglad rozpoczal wsrod nas dyskusje nt. op u edyty. to wszystko.

ahha, ja nie chce ciebie przekonywac do mojego zdania na ten temat. jak sie nie chce czegos widziec, to zadne okulary nie pomoga :-)
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: aduja »

Dziewczyno, gdzie ty masz biust na tych zdjeciach? :o :hellobaby:

Ciekawe, czy tylko ja nie widze nienaturalnego biusty Edyty... :wink2:
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: coctu »

aduja pisze:Dziewczyno, gdzie ty masz biust na tych zdjeciach?

Ciekawe, czy tylko ja nie widze nienaturalnego biusty Edyty...
wiesz co, jak nie masz argumentow to nie odpowiadaj na post i tez bedzie ok.

ja wyraznie napisalam, poniewaz to ty bylas ciekawa nienaturalnosci edyty ciala, zebys sobie obejrzala zdjecia z przed pieciu lat i tam przy okazji obejrzala sobie jej biust i porownala z tym z playboya. to nie ja tylko ty twierdzisz, ze u edzi wszystko jest naturalne, a zatem to ty powinnas to sprawdzic. poza tym zauwazylam, ze nieuwaznie czytasz moje posty lub ich nie rozumiesz. w takim wypadku napisz do mnie na pw wtedy ci obszerniej napisze. :smile:

uwazam rowniez, ze bardzo nieladnie postapilas publikujac bez mojej wiedzy moje capsy ktore przyslalam tylko dla ciebie. nie prosilam ciebie i nie pozwalalam tobie na ich publikowanie ina forum. jak sie ze mna nie zgadzalas, to bylo by w dobrym tonie odpowiedziec do mnie na pw tak jak ja to zrobilam piszac na twoja skrzynke. ;(

mi nie chodzi o opublikowani capsow jako takich, bo to nie jest zadna tajemica, tylko o fakt ze dostajesz od kogos material i bez jego widzy natychmias go publikujesz. ja te capsy wyslalam tylko do ciebie, bo tylko ty bylas ta osoba, ktora nie chciala wierzyc w nienaturalnosc niektorych czesci ciala edki i powinnas to uszanowac. :oops:
ale widocznie brak ci dobrego wychowania i przemyslenia swego postepowania.
nastepna sprawa - co chcialas przez to osiagnac lecac z krzykiem na forum i natychmiast probujac swym postem z moimi capsami nagiac innych do twojej tezy. to tez dobrze o tobie nie swiadczy. ja pisze w dobrej wierze do ciebie, a ty nie odpowiadasz na moj post tylko bez mojego pozwolenia publikujesz moje capsy na forum :oops:

takie postepowanie jest podle i perfidne, poniewaz ty probujesz moim materialem na dodatek bez mego pozwolenia postawic mnie w negatywnym swiatle przed innymi. nie myslisz chyba, ze to jest normalne postepowanie wsrod cywilizowanych ludzi, a moze myslisz? niech inni ocenia czy dobrze postapilas. :(

ja w ostatnim poscie przed paroma dniami napisalam do ciebie pojednawczo i taki sam cel mi przyswiecal gdy wyslalam do ciebie te zdjecia, ktorymi chcialam ta sprawe zalatwic miedzy nami, a nie na forum i dlatego czekalam na odpowiedz od ciebie. widze jednak, ze na tej drodze nic u ciebie nie wskoram, gdyz wydaje mi sie za palasz checia rewanzu za niektore ostre odpowiedzi z mojej strony na twoje agresywne posty. chwalebne to nie jest :oops:

powiem ci tylko, ze zlosliwoscia i checia zrewanzowania sie nic u mnie nie wskorasz. 8)
ja dla przykladu pisze dzisiaj do kogos ostry list, a juz jutro o tym zapominam, a ty jak widze, koniecznie chcesz sie rewanzowac. twoja sprawa, tylko pamietaj, ode mnie zawsze dostaniesz riposte, a inni ludzie tez nie sa slepi i czytaja twoje posty, ktore rzadko kiedy sa grzeczne.

pamietaj ze od innych dostaniesz tylko to, co sama dasz od siebie.

koncze temat, bo zbaczamy z drogi :-)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: homerowa »

Na tych 3 fotkach nie widac za Chiny Ludowe (dzieki za podpowiedz, spodobalo mi sie od kogos) biustu Edyty, ale moze chodzi kolezance o ten biust z tylu i brzuszek tez ktos ma ladny :lol3:
coctu pisze:dziwne tez ze wlasnie na zdjeciach w playboyu wyglada z ponaciagana twarza i wyprofilowanymi ustami (nie powiekszonymi aduja!) jak kosmitka
No moze i dziwne ale od czego jest komputerowa obrobka, obecnie ze zdjeciami mozna zrobic wszystko, przeciez widac na zdjeciach ze Edyta nie ma takich brwi jak na okladce Sexuality. No ale po co sie klocic.
Aha i jeszcze jedno
coctu pisze:ale chodzi o jej przez chirurga plastycznego wyprofilowane usta i zeby zaspokoic twoja ciekawosc to o powiekszony biust.
Zas jesli chodzi o biust no to trudno zeby w ciagu 5 lat biust stal w mijscu tymbardziej ze Edyta w tym czasie zaszla w ciaze, karmila piersia i troche przytyla po ciazy, co prawda szybko zrzucila. Wiec kolezanka chyba nie ma doswiadczenia i zapomniala ze po ciazy kobiecie troche figura moze sie zminic zwlaszcza jesli chodzi o piersi.
aduja pisze:Dziewczyno, gdzie ty masz biust na tych zdjeciach?

Ciekawe, czy tylko ja nie widze nienaturalnego biusty Edyty...
No mi tez chyba cos padlo na oczy.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: aduja »

coctu pisze:ja wyraznie napisalam, poniewaz to ty bylas ciekawa nienaturalnosci edyty ciala, zebys sobie obejrzala zdjecia z przed pieciu lat i tam przy okazji obejrzala sobie jej biust i porownala z tym z playboya. to nie ja tylko ty twierdzisz, ze u edzi wszystko jest naturalne, a zatem to ty powinnas to sprawdzic. poza tym zauwazylam, ze nieuwaznie czytasz moje posty lub ich nie rozumiesz. w takim wypadku napisz do mnie na pw wtedy ci obszerniej napisze. :smile:
Dziewczyno, twoja logika mnie powala. :shock: Tyczy sie to calego twego ostatniego posta, nie tylko zacytowanego fragmentu. Nie bede rowijac, bo podejrzewam, ze i tak nie zrozumiesz. Oszczedzmy sobie wzajemnego bolu, oskarzen i nieporozumien. I blagam, coctu, nie pisz do mnie wiecej, ani na @, ani na forum. :beczy: 8)

Aha, i zycze powodzenia w wyszukiwaniu "nienaturalnych" czesci ciala Edyty. :hellobaby:
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: coctu »

aduja pisze:Dziewczyno, twoja logika mnie powala
mnie twoja tez! :d

ladnie ominelas wszystkie swinstewka ktore ci zarzucilam i przeszlas do kontrataku. czytalam wlasnie twoje posty z innymi forumowiczami ktorzy cos przeciwnego od ciebie twierdza i tam tak samo postepujesz. dobra taktyka, gdzie nie ma argunmentow niech zwycieza beszczelnosc :hellobaby: :d

ja rowniez zycze ci powodzenia, ale w lepszym argumentowaniu i odpowiadaniu na zarzuty :d :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: B@r »

Dorzuce swoje 2 grosze (centy? :D ):
- Eda zawsze miala duze usta, ale widoczne to bylo przede wszystkim przy otwartej buzi, np. podczas spiewania.
- Kobiecie po ciazy czesto zostaja wieksze piersi. Poza tym w Playboyu widac piersi Edy, a tak nie wygladaja powiekszone piersi.
- Nawet jesli by sobie poprawila to i owo, to co z tego? Jej cialo, jej pieniadze.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: DeathlySilence »

Edyta ma się z tymi ustami :-D
Coctu, jak będziesz miała ochotę, to wiedz, że większość z nas byłały w siódmym niebie, gdybyś podzieliła się swoimi materiałami :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Monika23 »

coctu pisze:jestes jej fanka, to przejrzyj sobie b. dokladnie zdjeciom edzi z przed pieciu czy szesciu lat i porownaj jej tamtejsze usta i biust z terazniejszymi.
Dziwne zeby miala taki biust jak pare lat temu, Tobie nie urosl nic a nic od czasu jak bylas nastolatka? :hellobaby:

Wogole co kogo to obchodzi! Boze, tyle innych ciekawych jest rzeczy na swiecie, a Wy sie klocicie o usta Edyty ... moim zdaniem wszystko ma naturalne,a nawet jesli sobie gdzies tam cos wstrzyknela, to nie ona jedna i nikomu krzywdy tym nie robi !!
Ostatnio zmieniony 05 lip 2006, 0:01 przez Monika23, łącznie zmieniany 2 razy.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: magda s »

moim zdaniem Edyta nie ma nic sztucznego- zawsze była piękna i nadal jest i będzie!!nie doszukałam się nic sztucznego u Niej!tzn wydaje mi się tylko 1 rzecz o której sama Edi mówiła(ale nie wiem do końca czy mi się nie przewidziało),że ma "makijaż"stały brwi no i z tym bym się zgodziła bo chyab tak jest!wszytko pozostałe to natura a jak wygląda lepeij to makijaż ,gra świateł i te sprawy... 8)
ODPOWIEDZ