Czat z Edyta

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Czat z Edyta

Post autor: Waldy »

Oczywiście zgadzam się w 100%. Skoncentrowanie się na pracy twórczej jest bardziej wartościowe niż chęć zdobycia kariery międzynarodowej. Super decyzja. :grin:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta

Post autor: B@r »

Vanity - zastanawiam sie, w jakim repertuarze Edyta czuje sie najlepiej. Nam sie wydaje, ze w takim jka na EG, ale czy na pewno?
chany
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 15 sty 2005, 10:08
Lokalizacja: londyn

Re: Czat z Edyta

Post autor: chany »

Co do sukcesu na Zachodzie !!! Wcale bym sie nie zdziwil jakby niby "takie sobie" sexuality odniosło niespodziewany sukces ! Nikt sie tego nie spodziewa ! Z nas przynajmniej !
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta

Post autor: vanity »

Magda pisze:Vanity - zastanawiam sie, w jakim repertuarze Edyta czuje sie najlepiej. Nam sie wydaje, ze w takim jka na EG, ale czy na pewno?
na pewno nie. ale to jest trudne do określenia, bo co wyda płytę to mówi, że to jej najbardziej osobiste dziecko, ulubiony gatunek, ulubiona płyta, w końcu zaśpiewała to co chciała itd.
no jasne że może chcieć zmian, muzyka zresztą też się zmienia, ale patrząc na cała jej karierę, łatwo można zauważyć, że balladowe utwory od zawsze jej towarzyszą - a to uważam za znak, że zajmują specjalne miejsce w jej sercu...
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Czat z Edyta

Post autor: robosek »

chany pisze:Co do sukcesu na Zachodzie !!! Wcale bym sie nie zdziwil jakby niby "takie sobie" sexuality odniosło niespodziewany sukces ! Nikt sie tego nie spodziewa ! Z nas przynajmniej !
rzeczywiscie moze byc tak ze sexuality odniesie sukces albo inna piosenka z nowej płyty Edyty z czego byłbym bardzo rad i nie tylko pewnie ja i kryje sie we mnie iskierka nadziei ze tak bedzie :grin: ale jak nie to nie :grin: nie jest juz to priorytet ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta

Post autor: B@r »

Podoba mi sie co Edyta mowila na temat tego, ze mogla albo znienawidzic caly swiat i stac sie zgorzkniala osoba, albo odszukac w sobie resztki pokory zeby byc szczesliwa, spokojna osoba. :)

[ Dodano: Wto Lut 14, 2006 10:12 am ]
Czy ja dobrze slysze, ze mysleli o klipie do Lunatique?
I ze zamierzaja wydawac plyty innych artystow? Czy mowili tylko ooglnie o malych wytworniach?
:shock:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Czat z Edyta

Post autor: Kasia »

No więc podsumowujac czat razem z wszystkimi waszymi postami to czego sie dowiedzieliśmy :?:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Czat z Edyta

Post autor: Aro »

Ja tylko napiszę, że plik z zapisem audio tego czatu jest już dostępny w dziale Audio/Video. Na dwóch różnych serwerkach. :P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Czat z Edyta

Post autor: KrzysiekF »

Magda pisze:
[ Dodano: Wto Lut 14, 2006 10:12 am ]
?
I ze zamierzaja wydawac plyty innych artystow? Czy mowili tylko ooglnie o malych wytworniach?
:shock:
No właśnie..zamierzają:) Edyta to podkreślała tez w jednym z wywiadów prasowych:)
warsztaty wokalne, wytwórnia :) pięknie:)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7361
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Czat z Edyta

Post autor: Piter »

Magda pisze:Vanity - zastanawiam sie, w jakim repertuarze Edyta czuje sie najlepiej. Nam sie wydaje, ze w takim jka na EG, ale czy na pewno?
Polemizowałbym. Edytę stać na wiele więcej. Wg mnie najlepiej jej wychodzą piosenki- bomby emocjonalne takie jak np. "No more drama". Ona nimi powala i sama jest w tych piosenkach. Marzę właśnie o takim repertuarze Edyty, stylistyka muzyczna mnie nie obchodzi, byle były w tym emocje i jakaś głębia. A na EG głębię nadrabia skupienie się na stylistyce, na śpiewaniu a'la Celine Dion, ozdobnikach i tego typu pierdołach... takie odnoszę wrażenie.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Czat z Edyta

Post autor: ANETA »

Piter pisze:
Magda pisze:Vanity - zastanawiam sie, w jakim repertuarze Edyta czuje sie najlepiej. Nam sie wydaje, ze w takim jka na EG, ale czy na pewno?
Polemizowałbym. Edytę stać na wiele więcej. Wg mnie najlepiej jej wychodzą piosenki- bomby emocjonalne takie jak np. "No more drama". Ona nimi powala i sama jest w tych piosenkach. Marzę właśnie o takim repertuarze Edyty, stylistyka muzyczna mnie nie obchodzi, byle były w tym emocje i jakaś głębia. A na EG głębię nadrabia skupienie się na stylistyce, na śpiewaniu a'la Celine Dion, ozdobnikach i tego typu pierdołach... takie odnoszę wrażenie.
Zgadzam sie chociaz uwielbiam album EG. No more drama to jeden z utowrów których Edyta powinna miec wiecej, zeby mogła sie wydrzec i wyrzucic wszystkie emocje.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta

Post autor: kinga »

Ciągle piszecie tylko, co Wy byście chcieli. A gdzie w tym wszystkim jest Edyta i Jej uczucia...? :roll: Ale to tylko pytanie retoryczne. Nie odpowiadajcie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta

Post autor: vanity »

kinga pisze:Ciągle piszecie tylko, co Wy byście chcieli. A gdzie w tym wszystkim jest Edyta i Jej uczucia...? Rolling Eyes Ale to tylko pytanie retoryczne. Nie odpowiadajcie.
odpowiem :P
ona i tak będzie robić co jej się podoba. ale to nie znaczy, że nie możemy głośno powiedzieć, że coś nam się mniej lub bardziej podoba w jej twórczości.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Czat z Edyta

Post autor: aduja »

kinga pisze:Ciągle piszecie tylko, co Wy byście chcieli. A gdzie w tym wszystkim jest Edyta i Jej uczucia...? :roll: Ale to tylko pytanie retoryczne. Nie odpowiadajcie.
Ja jednak sprobuje odpowiedziec.

Edyta jest w spojrzeniu Allana, w jego smiechu i kazdym dniu. Tam jest kumulacja uczuc Edyty. Mysle, ze tak naprawde "nasza" Edyta nigdy juz nie powroci. Ale to moze i lepiej dla niej. Na pewno jest teraz o wiele szczesliwsza niz wieki temu....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Czat z Edyta

Post autor: vanity »

aduja pisze:Na pewno jest teraz o wiele szczesliwsza niz wieki temu....
hehe tak mi się przypomniało teraz, jak kiedyś Edka powiedziała, że jest lepszym artystą jak jej źle w życiu... coś w tym chyba jest...
ODPOWIEDZ