RDN - 31.03

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: RDN - 31.03

Post autor: vanity »

well, koniec z Mathplanete - no ale coś ostatnio w każdym prawie wywiadzie mówiła, że chillout to jest to co chce grać teraz..... płyty rozumiem nie będzie.... teraz przygotowuje następną.... czyli za 3 lata będzie płyta.... na to wychodzi...
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: RDN - 31.03

Post autor: Alita »

kinga pisze:Szczerze? Ja sie cieszę. To, że są to koledzy Darka nie znaczy, że zrobią Edycie dobrą plytę. Przyklad? Glos Skutera w Sexuality :? Pytam się, po co? 8) Ani to ladnie brzmi, ani pasuje... Ja nie placzę z tego powodu :D
Popieram! :D Cieszę się że Edyta nagra swoją płytę bo jakoś szaro widziałam ta dalszą współpracę z Mathplanete :roll: jestem pewna że wielu wspaniałych muzyków znów będzie chciało nagrywać z Edytą :wink: marzy mi się skład Adam Sztaba, Michał Dąbrówka, Królik/Darcio :lol:
i podoba mi się obecny stan Edyty, jakby powracała dawna, pełna energii Edzia :D na płyte poczekam bo wiem że warto :) i szanuję nawet to Jej zwlekanie, wiem że nie robi tego z czystego lenistwa, poprostu czeka na odpowiedni moment, na odpowiednich ludzi...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2006, 22:34 przez Alita, łącznie zmieniany 1 raz.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: RDN - 31.03

Post autor: Monika23 »

Mist pisze:to naprawde, pojedzcie na wakacje do Tybetu do mnichow, zeby nauczyc sie od nich tej nieskonczonej cierpliwosci!
alez ja nie musze nigdzie jechac, bo juz ta cierpliwosc posiadam:) do tego zrozumienie dla Edyty ..
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: RDN - 31.03

Post autor: 1316gosiaczek »

Piter pisze:Reasumując wolę czekać na COŚ WIELKIEGO, niż teraz konsumować byle co.
mnie Lunatique i Sexuality sie podobalo :)
Ciekawe czy bedziemy mieli okazje uslyszec te utwory, ktore juz powstaly podczas wspolpracy z zespolem Mathplanete :?:
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: Invisible »

Czyli aż 2...
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: RDN - 31.03

Post autor: 1316gosiaczek »

vanity pisze:teraz przygotowuje następną.... czyli za 3 lata będzie płyta.... na to wychodzi...
3, 5 czy 10 lat co za roznica :lol:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: RDN - 31.03

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

chwilka, koniec wspolpracy z zespolem M. , ale czy padlo ze Edyta nie wyda plyty nad ktora z nimi pracowala?????????? czy oni tak powiedzieli, moze chodzi ze to 1 i ostatnia plyta jaka robi z nimi...

nie wiem czy to dobrze czy to zle , ale wiem jedno , to zaczyna sie robic niesmaczne, i czuje sie troszke robiony w balona
ot cala nasza Edyta i w sumie za to tez ja koffamy :) za prawde i klamstwo s, za sile i slabostki...


plyta juz ze rok , za dwa , trzy
i tak poczekam i tak kupie wiec....
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: RDN - 31.03

Post autor: 1316gosiaczek »

Danielsss pisze:Ciekawe czy bedziemy mieli okazje uslyszec te utwory, ktore juz powstaly podczas wspolpracy z zespolem Mathplanete
Danielsss pisze: Czyli aż 2...
mam nadzieje,ze powstalo ich troche wiecej niz 2 :roll: . W koncu od premiery Lunatique minelo prawie rok-liczac od daty premiery komercyjnej singla

[ Dodano: 2006-03-31, 23:00 ]
DYZIO_MARZYCIEL pisze:chwilka, koniec wspolpracy z zespolem M. , ale czy padlo ze Edyta nie wyda plyty nad ktora z nimi pracowala??????????
mnie sie wydaje rownoznaczne z tym, ze tej plyty Edyta nie wyda, przeciez czlonkowie zespolu sa wspoltworcami utworow i jesli rozstanie nastapilo niezbyt przyjaznej atmosferze to watpie czy by wyrazili zgode na wykorzystanie tego materialu na plyte.Po drugie mala odskocznia od dotychczasowego stylu muzycznego byla-oficjalnie-spowodowana wspolpraca z zespolem Mathplanete a nie stalym kierunkiem muzycznym Edyty.
soulinka3
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 25 lut 2005, 20:58
Lokalizacja: Gdynia

Re: RDN - 31.03

Post autor: soulinka3 »

O ile mnie nikt nie wyprzedzi, to sobotnio mozecie sie spodziewac tego, co udalo mi sie nagrac. Sami wiecie jak odbieralo radio, zrobilam tyle, ile moglam. Zagladajcie wiec wkrotce do dzialu "Audio/video" Serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: B@r »

Ale sie upisalicie!!! :shock: :grin: Dzieki za relacje z audycji (usmialam sie tu niezle, przekaz w eterze to jakas groteska...).

1. Fajnie, ze Darek :D nagrywa plyte. :)
2. Koniec z Mathplanete?? Niech to szlag, a tak bardzo chce uslyszec cala plyte w klimatach L i S. Czyli moje nadzieje na spojna plyte szlag trafi. :?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: RDN - 31.03

Post autor: grzechoo »

Dziękuję wszystkim za relacje.

PS: cieszy mnie koniec współpracy z Mathplanete.
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: RDN - 31.03

Post autor: marcinek »

grzechoo pisze:Dziękuję wszystkim za relacje.

PS: cieszy mnie koniec współpracy z Mathplanete.
Ja też cieszę się że ta współpraca dobiegła końca... bo na takiej muzyce Edytka nie pozyskała by nowych sympatyków swojego głosu, bo defakto głosy jej w tych utworach nie było...
Dziękuję również za relacje... Pozdrawiam...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: magda s »

kinga pisze:Szczerze? Ja sie cieszę. To, że są to koledzy Darka nie znaczy, że zrobią Edycie dobrą plytę. Przyklad? Glos Skutera w Sexuality Pytam się, po co? Ani to ladnie brzmi, ani pasuje... Ja nie placzę z tego powodu
dokładnie :!:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: RDN - 31.03

Post autor: Gabra »

Danielsss pisze: chyba, że płyta będzie za 12 lat, 12 singli i się jakoś ułoży płytkę...
ja za takie coś dziękuję :P no ale pozostaje jedno, poczekamy usłyszymy :D (albo nie dożyjemy... :D)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: magda s »

matko jaka tragedia,dobrze,że się ich pozbywa,nieatrakcyjni,nie pasujący do Niej faceci,i ich dziwne pomysły!,wole równie dziwne pomysły,ale Edyty niżeli ludzi,o których istnieniu nigdy wcześniej nie słyszałam :!: myślę sobie,że Edytka będzie próbowała odzyskać zaufanie tzw branży(bardzo bym chciała)...Cygan,Sztaba(to wątpliwe),nawet jej dawny zespól,może się z Rubikiem by dogadała,no już sama nie wiem,ale trzeba cos z tym zrobic,nie można tyle czasu tkwic w maraźmie :!:
ODPOWIEDZ