Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

I po co nerwy tracić? Im tylko na tym zależy, żeby wzbudzić zainteresowanie i żeby Edytę sprowokować. Tylko spokój może ją i nas uratować.

Edyta źle wyszła na tej fotce. Ale to nie wina FAKTU akurat. Swego czasu tak właśnie Edyta wyglądała i wydaje mi się, że dla każdej rozumnej istoty zrozumiałe jest, że przytyć może każdy. Jeśli ktoś ocenia człowieka po tuszy to znaczy, że coś z nim nie jest w porządku.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Alka »

Ta "gazeta" jest po prostu beznadziejna, celowo wybieraja zdjecie, na ktorym Edyta nie za bardzo korzystnie wyglada i do tego ton tego "artykulu" po prostu szkoda gadac - co za pajace.
pepe
Sit down
Sit down
Posty: 68
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:23
Lokalizacja: Zabrze

Re: Fakt

Post autor: pepe »

Nie wiem czy bardziej mi żal tej gazety czy tych którzy ją czytają, nie dotyczy to tylko artykułów o Edycie ale mówię teraz ogólnie. Robiłem – czytaj musiałem zrobić – swego czasu wnikliwą analizę profilu czytelników polskich gazet, niestety wszystko musi być porównane do F... bo ma największą sprzedaż w większości miast. Obraz nędzy i rozpaczy... a ta gazeta naprawdę zajmuje się idiotyzmami i szuka sensacji. :533:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Nie przejmujcie się, nie pierwsze i nie ostatnie takie wypociny.

No more drama in her life
Noone's gonna make her hurt again...
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Fakt

Post autor: alicja »

Magda pisze:Nie przejmujcie się, nie pierwsze i nie ostatnie takie wypociny.

No more drama in her life
Noone's gonna make her hurt again...
Alleluja! święte słowa! :)

Nie ma co spalać energii na to coś zwane "Fakiem"...

przyjdzie taki dzień, że utopią się we własnym bagnie 8)
są tak żałośni, że jedyne co można zrobić, to sie pośmiać z ich idiotyzmu...buahahahahahaaaaa...ooo jak miło :grin:
widzicie? i poziom endorfin się podnosi... :D i od razu człowiekowi lepiej 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Fakt

Post autor: ANETA »

,,A miało być tak pięknie!" :evil: Cioty !!!! Mam tylko nadzieję, że sprzedaż tej szmaty spada i mądrzy ludzie zdają sobie sprawe z tego, że to najwiekszy szmatławiec w tym kraju. Tylko gdzie tych mądrych szukać...

Brzydszego zdjęcia już chyba nie mogli dać. Edyta tak nie wyglądała nigdy ! Musieli zastosować ,,retusz"
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Fakt

Post autor: Michael »

Grzechu pisze:Te artykuły mnie już naprawde nie wzruszają. Teraz mnie to śmieszy :] Texty w stylu 'Edycie jak zwykle towarzyszył mąż, który przygrywał jej na gitarze' czy to że do 16 lutego ma czas by schudnąć są po prostu cudowne :lol: :lol: :lol:
Zgadzam się z Grześkiem.Artykuły "Faktu" to już tylko cynizm w najlepszym wydaniu. :lol: Proponuję konkurs na cyników roku.Redakcja "Faktu" nie dałaby nikomu szans :wink:
A ta fotka to fotomontaż na 100%.
P.S.Jesli z tym Olsztynem to prawda,to super będzie Edzię usłyszeć rzut beretem od domu :D
pepe
Sit down
Sit down
Posty: 68
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:23
Lokalizacja: Zabrze

Re: Fakt

Post autor: pepe »

ANETA pisze:,,A miało być tak pięknie!" :evil: Cioty !!!! Mam tylko nadzieję, że sprzedaż tej szmaty spada i mądrzy ludzie zdają sobie sprawe z tego, że to najwiekszy szmatławiec w tym kraju. Tylko gdzie tych mądrych szukać...


niestety Anetko muszę Cię zmartwić!! według wszystkich badań F... ciągle prowadzi w ilości sprzedaży ,żeby było śmieszniej większość czytelników to osoby w wieku 30- 40, należące do tej wyższej sfery, czego najmniej można się spodziewać.
Uzasadnienie, gazeta tania, informacje są krótkie, zwięzłe, więc dla zapracowanych i zabieganych ludzi idealnie nadaje się do przeczytania w autobusie czy drodze do pracy. To smutne ale niestety prawdziwe...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Fakt

Post autor: ANETA »

Jadąc czasami autobusem mam ,,przyjemność" oglądania ludzi z Faktem w ręku. Jest mi ich szkoda. Widzę tez ich miny kiedy czytaja jakieś artykuły o Edytce. Płakać mi się chce wtedy i chce ustac na srodku autobusu i krzyczec, że Edyta jest super tylko ten Fuuuuuuuuck pieprzony wymysla na Nią głupoty ! :evil: I kiedys to zrobie, oni mnie do tego doprowadzą, znajdę się na oddziale dla psychicznie chorych.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fakt

Post autor: Kasia »

Aneta, gratuluję odwagi. :one: Mnieby nie byłoby na cos takiego steć.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Fakt

Post autor: ANETA »

Kasiu, narazie mi tez brakuje odwagi, jeszcze tego nie zrobiłam, ale nie wykluczone że w najbliższej przyszłości tego dokonam :grin: :grin: :grin:
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Fakt

Post autor: Waldy »

Ludzie! Spokojnie, bez paniki. Najlepszym lekarstwem na głupotę jest czas. Ci głupcy z FAKTU już dostają po gaciach bo przecież Eddie śpiewa pięknie na koncertach, super wygląda i jest w świetnej formie. Szczęka im już opada i nie wiedzą co teraz mają pisać o Eddie bo inne media, które pisząc obiektywnie ich ośmieszą. Macie za swoje dębowe uszy, won do lamusa. :grin:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fakt

Post autor: Kasia »

Dobrze powiedziane :!:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Fakt

Post autor: Aro »

Obrazek
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Fakt

Post autor: Estratos »

Wiedzialem, ze sie beda czepiali tych pogadanek :P Pewnie beda na tym koncercie pstryki z brukowcow, ciekawe jak zareaguja na pelna sale :P
ODPOWIEDZ