Paris Hilton

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Paris Hilton

Post autor: B@r »

>>>TUTAJ<<< mozna obejrzec debiutancki teledysk Paris Hilton. Piosenka wakacyjna, zabarwiona reggae.

Nawet sympatyczna propozycja na lato, teledysk bardzo fajny. :-D :shock: :-D
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Paris Hilton

Post autor: Kamui Shiro »

Dzięki!!!!

WOW xD niezłe, niezłe! Paris jakas ładna! I... fajna ta scena z jej mizianiem, trochę jak z "Don;t Let Me Be the Last To Know" :oops: :smile: :oops:

ciekawe, czy to jej głos tylko :D

zakładam oficjalny fanklub polski Paryż Hilton xD

ale ona jest nienormalna... w tym programie z jej siostrą (ostatnio oglądałem przypadkiem) widziałem, jak uczestniczyły obie dla żartu w procederze grabarskim T__T;
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paris Hilton

Post autor: B@r »

Kamui Shiro pisze:I... fajna ta scena z jej mizianiem, trochę jak z "Don;t Let Me Be the Last To Know"
Tez mi sie tak skojarzylo. :D Do tego z teledyskiem Richarda Marxa.
Kamui Shiro pisze:ciekawe, czy to jej głos tylko
Mysle, ze tak. Slyszalam pare jej wywiadow i poznaje te barwe.
Kamui Shiro pisze:
ale ona jest nienormalna... w tym programie z jej siostrą (ostatnio oglądałem przypadkiem) widziałem, jak uczestniczyły obie dla żartu w procederze grabarskim T__T;
To byla Nicole Richie, nie jej siostra. Paris mowila, ze w tym programie grala postac (no coz, takie sa te "reality" shows).

Musze przyznac, ze Paris calkiem milo mnie zaskoczyla.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2006, 23:19 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Paris Hilton

Post autor: Kamui Shiro »

ona nie jest jej siostrą? :o a podobne trochę...

mnie też miło zaskoczyła... w sumie ucieszyłbym się, jakby zrobiła kariere muzyczną... jakoś jej się... należy :twisted: :hellobaby: :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paris Hilton

Post autor: B@r »

Kamui Shiro pisze:mnie też miło zaskoczyła... w sumie ucieszyłbym się, jakby zrobiła kariere muzyczną... jakoś jej się... należy
Ma kasy tyle, ze mogla by nic nie robic, a jednak chce zapracowac na swoje nazwisko. Ludzie moga ja krytykowac, ale dziewczyna ladnie korzysta z mozliwosci, ktore sie przed nia otwarly. A niedawno byla tylko panienka z imprez w L.A., a zdazyla wydac 2 bestsellery, wystapic w filmie, wydac perfumy/bizuterie chyba tez, no i album.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Paris Hilton

Post autor: Kamui Shiro »

i zginąć w horrorze >D chcecie zobaczyć, jak Paris kona? idźcie do kina na "Dom woskowych ciał"!!! :ha:

kto chce się zapisać do mojego fanklubu Paris? wpisowe wynosi tylko 10 euro. Numer konta podam na privie >]
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paris Hilton

Post autor: B@r »

Tutaj jest siostra Paris - Nicky, ktora zajmuje sie moda (ma np. swoja kolekcje torebek):
http://a.relaunch.focus.de/img/gen/Y/S/ ... _Ax270.jpg
http://paris.hilton5.free.fr/imgs/paris ... 0nicki.jpg
Przez chwile byla tez brunetka: http://web.starmagazine.com/images/star ... /49053.jpg
A Nicole Richie to adoptowana cora Lionela. Nicole na to nie wyglada, ale jest mulatka ponoc z domieszka meksykanskiej krwi.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Paris Hilton

Post autor: Estratos »

nie podoba mi sie ani paris hilton ani jej muzyka ani jej teledysk. g...o mnie ona obchodzi, po jaka cholere polskie media podniecaja sie jakas dziedziczka fortuny hiltonow. nie ma ciekawszych tematow niz robic z polmozga autorytet?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paris Hilton

Post autor: B@r »

Michal pisze:nie podoba mi sie ani paris hilton ani jej muzyka ani jej teledysk. g...o mnie ona obchodzi, po jaka cholere polskie media podniecaja sie jakas dziedziczka fortuny hiltonow. nie ma ciekawszych tematow niz robic z polmozga autorytet?
Od razu wyzywac... :mama:
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Paris Hilton

Post autor: Angel »

Michal pisze:nie podoba mi sie ani paris hilton ani jej muzyka ani jej teledysk. g...o mnie ona obchodzi, po jaka cholere polskie media podniecaja sie jakas dziedziczka fortuny hiltonow. nie ma ciekawszych tematow niz robic z polmozga autorytet?
Tez mi sie ona nie podoba i tez nie rozumiem polskich mediow i w ogole swiatowych tez. A slabe zainteresowanie tym tematem na tym forum swiadczy o tym, ze malo kogo ona tu obchodzi? A staje sie ona juz zjawiskiem globalnym. ;) A plyta juz wkrotce i pewnie bedzie miala w Polsce wielu odbiorcow.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Paris Hilton

Post autor: flame »

Jej najnowszy teledyk jest totalnym zerżnięciem "Wicked Game" Chris'a Issac'a a sama piosenka to dla mnie takie 'rege polo'.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Paris Hilton

Post autor: Angel »

Tylko model z wideo jest fajny, nie? ;)
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Paris Hilton

Post autor: flame »

Angel pisze:Tylko model z wideo jest fajny, nie? ;)
Niezły, niezły - gdyby jeszcze to on tam się wił na tej plaży przez większość teledysku a nie Paryżowa to jeszcze byłoby i na co spojrzeć... ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Paris Hilton

Post autor: vanity »

flame pisze:Jej najnowszy teledyk jest totalnym zerżnięciem "Wicked Game" Chris'a Issac'a a sama piosenka to dla mnie takie 'rege polo'.
nie widziałam tego teledysku, ale skoro masz takie skojarzenie, to może i był cel takiego zerżnięcia. pamiętam, że gdzieś kiedyś ( nie wiem MTV?) było głosowanie na najbardziej erotyczny, romantyczny - jakoś tak - teledysk w historii muzyki i zdaje się że właśnie Wicked Game Chris'a z Heleną Christiansen wygrało.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Paris Hilton

Post autor: Angel »

Dziewczyno, jak moglas nie widziec tego teledysku? :shock: ;) On jest juz chyba na wszystkich portalach we wszechswiecie. Chocby tu: http://teledyski.onet.pl/10172,1360307,teledyski.html
ODPOWIEDZ