KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: B@r »

Ółgarz pisze:Albo jeszcze uczniom bez regularnych źródeł dochodów.
A wogóle co to za koszty?Czy Edyta nie ma pięniążków na kawkę?
Edyta mowila juz rok temu, ze samo wynajecie sali na proby i wystep to koszt ok.5tys.A jeszcze sa kwestie jak transport,muzycy,hotel itp.Nie pokryja tego fani.Edyta z wlasnej kieszeni tez nie i w ogole nie rozumiem czemu ktos tego od Niej oczekuje.Mozna sie zgadac na forum i jechac duza grupa na otwarty koncert.Tylko ze zawsze jest jakies "ale".Trudno,zeby Edyta myslala o organizowaniu zamknietego koncertu dla fanow, skoro na otwartych ich nie widzi. Natomiast sprawa spotkania jest zupelnie inna, i podejrzewam, ze takie spotkanie sie odbedzie.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Chill-out »

Ja w ogóle uważam pomysł,który się pojawił odnosnie koncertu dla fanów za absurdalny i śmieszny.Aguss ma arcję,ze Edyta nie widuje na koncertach fanów,więc czemu miałby odbyć się specjalny koncert dla zamkniętej grypy niezdecydowanych fanów,wśród których jest mnóstwo takich,którym zawsze coś nie pasuje.Pomysł na miarę nastolatków.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Michael »

Aguss pisze:Edyta z wlasnej kieszeni tez nie i w ogole nie rozumiem czemu ktos tego od Niej oczekuje
Porównaj sobie zarobki statystycznego fana i idolki, to zrozumiesz. Poza tym nikt od Niej tego nie oczekuje, ale gdybym to ja był na Jej miejscu i chciał się spotkać z fanami, to na pewno, zważywszy na to, ze ja mam kasę, a moi fani niekoniecznie, sam pokryłbym koszty organizacyjne.
Chill-out pisze:Ja w ogóle uważam pomysł,który się pojawił odnosnie koncertu dla fanów za absurdalny i śmieszny.Aguss ma arcję,ze Edyta nie widuje na koncertach fanów,więc czemu miałby odbyć się specjalny koncert dla zamkniętej grypy niezdecydowanych fanów,wśród których jest mnóstwo takich,którym zawsze coś nie pasuje.Pomysł na miarę nastolatków.
No dokładnie. Lepszym i dużo bardziej ekonomicznym rozwiazaniem byłoby zwyczajne spotkanie.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:gdybym to ja był na Jej miejscu i chciał się spotkać z fanami, to na pewno, zważywszy an to, ze ja mam kasę,a moi fani niekoniecznie, sam pokryłbym koszty organizacyjne.
Tu masz akurat rację.To tylko kwestia chęci,ale nie mów,ze nikt tego od Edyty nie oczekuje bo znaczna większosć wypowiadajaca sie na ten temat włąśnie oczekuje. :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: B@r »

Wlasnie pisalem zeby dac sobie spokoj z koncertem i pomyslec o realniejszym spotkaniu z Eda. ;)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: monia80 »

Tak juz to widze jak wszyscy jedziecie na koncert i spotkanie Edyty 8) wymagacie od Niej jakis wogole dziwnych rzeczy to juz jest doslownie bezczelnosc i niezly tupet-tak oczywisce Edyta ma wynajac sale jeszcze sobie za nia zaplacic ,przygotowac wszystkimi kawy i ciasteczka moze do tego a jakze ,bo Ona nie ma co z kasa robic, bo przeciez jest gwiazda-i jeszcze zeby laskawie na to wszystko przyszlo jej 5 osob :? -bo nagle by sie okazalo , ze temu wypadlo to a tamten musii isc do pracy a dziesiaty ma zaliczenia jeszcze kolejnej wypadla miesiaczka 8)

Jedzicie wy najpierw na koncerty Edzi a pozniej myslcie o spotkaniu z Nia.nie nie pojedziecie ,bo dup wam sie nie chce ruszyc a pozniej krytykowac to potraficie jak sie zdaje relacjie jak ktos pokazuje fotki -pamietam jak fani ktorzy byli na koncercie edzi pokazli fotki w tym zoltym stroju-i niepotrzebnie bo skrytykowalicie.Wiecznie cos do Edzi-a teraz nawet nie zapytaliscie sie edytki czy takie spotkanie mogloby miec miesjce a juz kurde ja obrazacie i dopisujecie historie-a skad wiecie moze Edzia wlasnie chcialaby sie spotkac z nami :? nie bo najlepij jest odrazu na niej psy wieszac ;(
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: ANETA »

Edyta nie powinna płacic za wynajem sali, to byłoby śmieszne. Nie wierze że nie dałoby sie załatwic gdzies jakiejs salki za darmo. Jakies znajomosci mozna poruszyć... :)
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: FRYMIK »

Płakać mi się chce ze śmiechu, jak widzę takie pomysły- ludzie!!! To nie te czasy, kiedy wszystko było proste. Ten pomysł jest absurdalny pod wszystkimi względami
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: ANETA »

FRYMIK pisze:Płakać mi się chce ze śmiechu, jak widzę takie pomysły- ludzie!!! To nie te czasy, kiedy wszystko było proste. Ten pomysł jest absurdalny pod wszystkimi względami
Pewnie ze tak. Bysmy sie osmieszyli proszac Edyte o oplacenie sali. Mozemy ja poprosic o spotkanie ale sale musimy zorganizowac sami.
Iwka26
Hope for us
Hope for us
Posty: 30
Rejestracja: 13 mar 2006, 17:43
Lokalizacja: Chicago

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Iwka26 »

Edyta zawsze mowila ze wrocila do muzyki dla fanow, wiec dlaczego nie moglaby sie spotkac za darmo ? Moim zdaniem to ja troche bardziej stac na takie spotkanie i nie zbiednieje jak sie spotka z tak wiernymi fanami ja wy (nie mam tu na mysli siebie, bo nie angazuje sie tak bardzo jak wy). Po za tym uwazam ze zaslugujecie na to spotkanie, przeciez to fani kupuja plyty, chodza na koncerty, kupuja gazety.... wiem ze koncert jest kosztowny, ale moglaby zorganizowac kameralne spotkanie bo przeciez sluchanie jej a capella jest czysta przyjemnoscia. Po za tym tylko najwierniejsi fani pozostali z nia mimo tego wszystkiego co sie wokol jej osoby dzialo, czy to sie dla niej nie liczy ?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: kinga »

Iwka26 pisze:Edyta zawsze mowila ze wrocila do muzyki dla fanow, wiec dlaczego nie moglaby sie spotkac za darmo ?
Już o tym była mowa. Spotkać się za darmo tak, bo przecież Edi nie weźmie pieniędzy za to, że pogada z fanami :] Problem jest z pomysłem na KONCERT dla fanów, bo to już się wiąże z kosztami, i to niemałymi.
Iwka26 pisze:Po za tym uwazam ze zaslugujecie na to spotkanie, przeciez to fani kupuja plyty, chodza na koncerty, kupuja gazety....
Płyty to od sześciu lat nie było, a przez ten czas wiele się zmieniło. Koncertów jest niewiele a i tak już mało kto jeździ. A gazety? Nawet lepiej, jesli ich nie kupowac, szczególnie te brukowe, nic dobrego z tego nie wynika.
Iwka26 pisze:Po za tym tylko najwierniejsi fani pozostali z nia mimo tego wszystkiego co sie wokol jej osoby dzialo, czy to sie dla niej nie liczy ?
Podoba mi się takie jedno zdanie: Łatwo być wiernym, kiedy wszystko jest dobrze, gorzej, kiedy się psuje. Dopiero wtedy wszystko widać jak na dłoni.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Monika23 »

Jak Edyta ciagle to samo walkuje, zmienia tylko stroje i makijaz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: B@r »

Właśnie... uczniom bez regularnych źródeł dochodów 8P Ja osobiście byłam tylko na koncercie w Krakowie (Sylwester 2006/7), ale i tak nawet nie zdobyłam autografu ;( Wy pewnie wiele razy byliście na koncertach i w ogóle nawet fotki z Edzią macie :hellobaby: Możecie mi poradzic jak byc na koncercie i spotkac sie z Edytką ? :) This is my dream... :PP
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Marrcino »

Shakira pisze:Możecie mi poradzic jak byc na koncercie i spotkac sie z Edytką ?
Czekać po koncercie. Edyta zazwyczaj wychodzi do fanów i rozdaje autografy. :wink2:
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: KONCERT ZAMKNIĘTY EDYTY DLA FANÓW

Post autor: Isabel »

Shakira pisze:Właśnie... uczniom bez regularnych źródeł dochodów 8P Ja osobiście byłam tylko na koncercie w Krakowie (Sylwester 2006/7), ale i tak nawet nie zdobyłam autografu ;( Wy pewnie wiele razy byliście na koncertach i w ogóle nawet fotki z Edzią macie :hellobaby: Możecie mi poradzic jak byc na koncercie i spotkac sie z Edytką ? :) This is my dream... :PP

ja też byłam na tym koncercie...było wtedy b. dużo ludzi więc o autografie można było zapomnieć :(
ODPOWIEDZ