Miss World - Powitanie

Wiadomości na temat Edyty.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: kyle »

Edyta bedzie dzis wielka niespodzianka-jej wystep do konca jest utrzymywany w tajemnicy. Prawdopodobnie staja za tym uklad i sluzby specjalne. A wykona najnowsza piosenke "Kaczynskie serce" czym przycmi chlopcow z Bi Dzis i Łestlajf.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: vanity »

nie sądzę by się miała przestraszyć tłumów przed telewizorem. raz że nie śpiewa od dziś i do występów jest przyzwyczajona, dwa - trema pewnie zawsze jest większa czy mniejsza, a trzy dużą publikę już miała ma Mistrzostwach Świata w piłce. więc w tę teorię nie wierzę.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Bob »

Pewnie jak zawsze chodzi o kasę, podejrzewam, zeby wystapic na tak gigantycznej imprezie wytwórnia fonograficzna musi zapłacic ogromna kase dla organizatorów imprezy, tymczasem Edyta jest pozostawiona sama sobie,podobnie jest z lansowaniem singli nowych wykonawców, zawsze chodzi o poparcie kasą przez wytwórbnie płytowe. Oglądałem zjadliwy program w TVN na temat organizacji tej imprezy-Polska zapłaciła 30 mln zł za mozliwość zorganizowania Miss World, przy okazji jak to w polskim piekiełku, biuro przygotowujące całośc zostało odsunięte po 9 m-cach wytęzonej pracy, ujawniono domniemane przekręty polityków wspólpracujących z ekipą organizacyjną, w koncu premier też wysofał się z patronatu.
Na przyszłośc tego typu njusy o występie Edyty powinny byc trzymane w scisłej tajemnicy, rozczarowanie byłoby mniejsze, zresztą osobiscie nie miałem jakiejkolwiek nadzieji na udział Edyty w gali zwięczajcej całośc przygotowań.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: vanity »

Bob pisze:zeby wystapic na tak gigantycznej imprezie wytwórnia fonograficzna musi zapłacic ogromna kase dla organizatorów imprezy,
tu jestem zaskoczona. i tak jest? czyli Westlife i Bee Gees też płacą (z kieszeni wytwórni) za występ? myślałam, że ten kto zaprasza płaci..
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Michael »

Mnie się coraz mniej podoba idea wyborów Miss World w Polsce. Dlaczego galę finałową poprowadzą zagraniczni prezenterzy?!Założę się, że udział Grażynki w dzisiejszym show będzie zmarginalizowany :x I jeszcze to odsunięcie biura Miss Polonia od udziału w organizacji, podczas gdy jego szefowa pewnie nie miała nic wspólnego z całą aferą. Być może okaże się, że jedyny polski akcent w tegorocznych wyborach to 3 Polki wśród kandydatek - Miss Polonia, Miss Kanady i Miss Węgier 8)
Najciekawszy jest fakt, że w przyszłym roku też możemy gościć finalistki Miss World;w Chinach finał odbywał się przez 3 kolejne lata; budżet Warszawy tego nie wytrzyma :P
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Łukasz »

Ja mysle ze za kolejne 56 lat Edyta jako 90 letnia staruszka zaspiewa TO NIE JA BYŁAM EWĄ :hellobaby: A ja skoncze 70 lat :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Monika23 »

Bob pisze:Oglądałem zjadliwy program w TVN na temat organizacji tej imprezy-Polska zapłaciła 30 mln zł za mozliwość zorganizowania Miss World,
ceny podnosza, nie ma na inne wazniejsze rzeczy, a na jakies kretynskie, prozne wybory pieniadze sa, nic tylko rece opadaja :x
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

nie wiem na ile to prawda , ale moj brat ktory wlasnie jest w wawie widzial Edyte i Darka pod sala kongresowa na parkingu zbieg okolicznosci czy przybyli na plac defilad zobaczyc jak idzie przygotowanie do dnia kotana ?? :) zbyt wiele znakow zapytania w tym wszystkim, a swoja droga jak sie slucha o organizacji tych wyborow , ktore moga okazac sie klapa roku na swiecie to moze lepiej aby edi tam nie bylo, hmmm... choc moze jej obecnposc by uratowala ta impre :) a nic ot cala Polska
JAK SIE BAWIC TO SIE BAWIC DRZWI WYJEBAC NOWE WSTAWIC ;)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Michael »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:nie wiem na ile to prawda , ale moj brat ktory wlasnie jest w wawie widzial Edyte i Darka pod sala kongresowa na parkingu zbieg okolicznosci czy przybyli na plac defilad zobaczyc jak idzie przygotowanie do dnia kotana ??
Myślę, że Edyta i Darek będą po prostu na gali finałowej Miss World w charakterze gości 8)
DYZIO_MARZYCIEL pisze:JAK SIE BAWIC TO SIE BAWIC DRZWI WYJEBAC NOWE WSTAWIC
Muszę to sobie zapamiętać. :D Spodobało mi się 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7361
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Piter »

Michael pisze:Myślę, że Edyta i Darek będą po prostu na gali finałowej Miss World w charakterze gości 8)
I przybyli na miejsce kilka godzin przed czasem?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Michael »

Piter pisze:I przybyli na miejsce kilka godzin przed czasem?
Może nie mogli się doczekać...! ;) :P
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Łukasz »

kyle pisze:. A wykona najnowsza piosenke "Kaczynskie serce
Kaczynskie?Chyba cyganskie?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7361
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Piter »

Michael pisze:
Piter pisze:I przybyli na miejsce kilka godzin przed czasem?
Może nie mogli się doczekać...! ;) :P
Pewnie im się w domu żarcie skończyło, bo jak podało Twoje Imperium mają problemy finansowe, i chcieli coś podkraść z przygotowywanych na bankiet stołów.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Widzieliscie , wiedzieliscie Edyte w wiadomosciech w secenach zza sceny Wyborow Miss???
no wlasnie ja tez nie widzialem :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

sorki wiem ze to zlosliwe ale chcialem podniesc napiecie :P

A WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WYBORAMI ZAPRASZAMY NA CZATA
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: ja30 »

fajny zart :)
a czy edyta bedzie?
Zablokowany