Miss World - Powitanie

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: DeathlySilence »

Wersja 1 - Edyta nie wystąpi:
Ale co my od Edyty chcemy, przecież w niedziele musi być rzeźka i wypoczęta na Dni Kotana 8)
I tak rośnie lista zmarnowanych i niewykorzystanych szans ;(
Wielu dałoby d-u-p-y, aby zaistnieć medialnie/wokalnie podczas Finału MissWorld.
Wersja 2 - Edyta może wystąpi:
Ale co my od Edyty chcemy, przecież w niedziele musi być rzeźka i wypoczęta na Dni Kotana 8)
Oby lista zmarnowanych i niewykorzystanych szans nie wzrosła ;(
Wielu dałoby d-u-p-y, aby zaistnieć medialnie/wokalnie podczas Finału MissWorld.
8)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Wielu dałoby d-u-p-y, aby zaistnieć medialnie/wokalnie podczas Finału MissWorld.
moze Edyta nie chciala dac :D To by wiele wyjasnialo :D
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: kyle »

Michal pisze:moze Edyta nie chciala dac :D To by wiele wyjasnialo
Co 4 du*py westlajfowców to nie jedna. ;(
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Monika23 »

Co sie łamiecie, nie jutro to w niedziele Edka w tv. Nie mogła, miała inne plany na ten dzien, to trzeba to przyjac na klate :hellobaby: a nie rozpaczac :P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: DeathlySilence »

Esti 8P Myślisz, że szefowa MW to les 8)
Edi była/jest w tej komfortowej sytuacji, która zdarza się jak jedna na milion - to szefostwo MW prosi o występ, to Edyta stawia warunki.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: kyle »

Monika23 pisze:Nie mogła, miała inne plany na ten dzien, to trzeba to przyjac na klate
Inne plany????? co moze byc wazniejszego niz Final Miss World??? #CIACH# #CIACH# #CIACH# #CIACH# #CIACH# no co??? bo ja nie wiem #CIACH# #CIACH# #CIACH# ma byc wypoczeta na Dni Kotana??? #CIACH# #CIACH# #CIACH#
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Edi była/jest w tej komfortowej sytuacji, która zdarza się jak jedna na milion - to szefostwo MW prosi o występ, to Edyta stawia warunki.
no, jak postawila takie warunki, ze MW sie nie zgodzilo to jest skonczona id...ką :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Monika23 »

kyle pisze:Monika23 napisał/a:
Nie mogła, miała inne plany na ten dzien, to trzeba to przyjac na klate


Inne plany????? co moze byc wazniejszego niz Final Miss World??? I love you I love you I love you I love you I love you no co??? bo ja nie wiem I love you I love you I love you ma byc wypoczeta na Dni Kotana??? I love you I love you I love you
och nie wiem i specjalnie mnie to nie interesuje 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Aro »

A może zapłacić nie mieli czym. Już na samą organizacje konkursu pieniędzy brakowało. Kogo obchodzi jakaś Górniak. :D
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: robosek »

Sory ale trafia mnie jak czytam co poniektórych pajaców i pajacek na tym forum :evil:
odstosunkujcie od Edyty jak nie znacie szczegułów występu na Finale Miss, skąd wiecie ze Eda dostała zaproszenie na zaspiewanie w finale a może tylko szefowa powiedziała ze chetnie by Ede na finale widziała a to nie to samo, poza tym szefowa miss world nie jest właścicielką miss i sama nie decyduje kto ma wystąpić moża ona chciała Ede a może ktos inny nie, no kurcze jedziecie po Edzie jakby była jakimś niedorozwojem. Tak napewno błagali ja zeby zaspiwała w finale a ona pewnie powiedziała ze nie zaspiewa bo jej sie nie chce, no ludzie myslcie troche. Dajcie Jej juz spokój, gdyby mogła toby wystąpiła i tyle.....
uniosłem się troszkę sorki ale ludzie ile mozna ...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Aro »

No i zostaliśmy pajacami. ;(
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Michael »

kyle pisze:Wiecie co my sie chyba bardziej przejmujemy kariera Edyty niz ona sama.
Ale tak akurat było zawsze 8) Wydaje mi się(jestem pewien na 99,99% , że Edyty dzisiaj nie będzie na gali. Gdyby miała wystąpić, pojawiłaby się informacja na tablicy ogłoszeń(czyt.stronie oficjalnej).
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2006, 1:36 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: vanity »

robosek pisze:skąd wiecie ze Eda dostała zaproszenie na zaspiewanie w finale
wiesz bo Ostrach tak napisał na blogu zdaje się, a Ostrach z Edytą współpracuje. od tego się zaczęło wszystko.
robosek pisze:może tylko szefowa powiedziała ze chetnie by Ede na finale widziała a to nie to samo
to nie to samo, ale co Ostrach napisał to napisał.
robosek pisze:poza tym szefowa miss world nie jest właścicielką miss i sama nie decyduje kto ma wystąpić moża ona chciała Ede a może ktos inny nie,
nie wiem jak tam z szefową, ale z tego co wiem to "rodzinny biznes" przekazywany z pokolenia na pokoloenie i ona do tej rodziny należy. więc mamy nie tylko szefową ale także spatkobiercę - spory głos. pozatym - oks ktoś inny mógł chcieć kogoś innego, ale pamiętajmy że wykonawców będzie kilku a nie jeden podczas gali więc wielkich bojów na śmierć i życie nie ma (czyli albo Edyta albo ktoś). no a pozatym gala w Polsce, więc polski wykonawca mile widziany na scenie. więc ja bym nie przesadzała z niemocą szefowej missek. myślę, że te czynniki wskazują że jednak szansa mogła być.
robosek pisze:no kurcze jedziecie po Edzie jakby była jakimś niedorozwojem
wiesz w przeszłości pojawiały się nazwijmy to plotki dotyczące Edyty i jej "warunków". miała być w Kongresowej na gali Szansy na sukces ale okazała się za droga (słowa skrętkowskiej), coś podobnego z Sopotem było (ale tu nie wiem co myśleć), ostatnio coś nie tak było chyba z Sylwestrem w jedynce gdzie miała śpiewać Marię Magdalenę.... z Edytą to też nigdy nic nie wiadomo. pewne plotki są oczywiście małowiarygodne, ale inne bardziej wiarygodne....
robosek pisze:Dajcie Jej juz spokój, gdyby mogła toby wystąpiła i tyle.....
no to najbardziej prawdopodobne. ale wiesz chciałoby się wiedzieć czemu na gali przygotowywanej przez Polskę nie zaśpiewa żaden Polak.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Łukasz »

Edka moze sie wystraszyla w koncu ogladac ja bedzie nue kilka milionow a 2 miliardy ludzi :?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Miss World - Powitanie

Post autor: Monika23 »

W dzisiejszym programie " Pytanie na sniadanie" bylo o gali i Dorota Wellman wymienila tylko tych artystow, o ktorych wspominaliscie. O Edycie ani slowa.
Zablokowany