Chylińska & O.N.A.

Opinie na temat muzyki oraz wokalistki

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Przesłuchałem już cały album. I tak jak myślałem, dużo bardziej przypadły mi do gustu te piosenki, które są bliższe "Modern rocking": KCACNL, Mona Liza Twoich snów i Fajerwerk. Ta pierwsza na razie jest moją faworytką (skrótowiec KCACNL oznacza "Kocham Cię, ale Cię nie lubię"). Najmniej przyjemnym utworem do słuchania jest Zostaw. Płyty nie kupię, bardziej podoba mi się nowa muzyka Kozidrak, ale do paru piosenek na pewno będę wracał.

Chylińska udzieliła mądrego wywiadu dla Onetu:
http://muzyka.onet.pl/wywiady/agnieszka ... iad/3kkkhn.
Dzisiaj promowała album w TVN24:
http://www.tvn24.pl/powrot-chylinskiej- ... 486,s.html.
Jutro przed południem Agnieszka będzie gościem w "Dzień Dobry TVN", a o 15.00 będzie podpisywać płyty w Empiku przy Marszałkowskiej.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Cypix »

Wywiad w TVN i z niespełna 600 tysięcy odsłon z wczoraj zrobiło się ponad 820 tysięcy... Ciekawe jak album się sprzeda. Singiel pilotujący wydawnictwo, niezły. Okładka albumu mnie się nie podoba. No i Aga w wersji blond ładniejsza...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Virtual Tom »

Na szczęście poza odstraszającą okładką i "Królową łez" nie ma aż tak wielkiej tragedii.

5/10 :ban:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: dorota »

ray pisze:Królowa łez już ma ponad pół miliona wyświetleń! :shock:
A ostatni teledysk Dody wydany 7 września jeszcze nie. :PP

Na mnie Królowa łez ani jako piosenka, ani jako klip nie robi większego wrażenia. Wydanie płyty z zaskoczenia musiało wywołać szum, ale dziwię się, że jest aż taki szał.
Nowa płyta Chylińskiej jest dostępna na Spotify. Wieczorem sobie przesłucham. :)
dorota pisze:a jak poszybowała? bo ja nie wiem ..:hmmm:
Tamta dziewczyna Sylwii Grzeszczak od 16 tygodni cały czas jest najchętniej oglądanym w naszym kraju teledyskiem na YouTube. Od 20 maja nabiła już ponad 41,5 mln wyświetleń.
Najwięcej wyświetleń, jeśli chodzi o polskie klipy, ma Ona tańczy dla mnie zespołu Weekend - 99,1 mln, tylko że ten teledysk jest dostępny na YouTube od czerwca 2012. Tak więc Grzeszczak jest na dobrej drodze, by przegonić disco polo. :)
Pisze z tel wiec szybko zapytam :jaki teledysk wydała doda i dlaczego ludzie oglądają grzeszczak?sami z siebie czy to znowu jakiś przekręt z nabijaniem odsłon ??

JesCze nie miałam okazji przesłuchać całej płyty agi ale z chęcią to zrobię ...
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: adaś »

Przesłuchałem właśnie album i doszedł do wniosku ,że czego by Agnieszka nie śpiewała to mi się to będzie podobać. Wszystkie emocje które Aga chciała przekazać docierają dla mnie i uważam album za udany. Agnieszka po prostu ma to coś .To coś co mają nieliczni ,ma to nasza Edzia i ma to Agnieszka i chwała jej za to
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

dorota pisze:Pisze z tel wiec szybko zapytam :jaki teledysk wydała doda i dlaczego ludzie oglądają grzeszczak?sami z siebie czy to znowu jakiś przekręt z nabijaniem odsłon ??
Doda na początku września wydała teledysk do Niebezpiecznej kobiety.
I ludzie sami z siebie oglądają Grzeszczak. Dziewczyna ma melodyjne, nieskomplikowane piosenki z miłymi dla oka klipami, nie gwiazdorzy i nie robi z siebie kretynki na portalach społecznościowych, więc ludzie ją lubią.
adaś pisze:Agnieszka po prostu ma to coś .
Tak. Poza tym Chylińska jest mądra. I sprawia wrażenie cholernie szczerej. Dlatego też jest tak lubiana - 3 razy była nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" (raz w kategorii Muzyka, dwa razy w kategorii Juror) i za każdym razem wygrywała, a teraz jej nowy teledysk bije rekordy popularności na YouTube (1,2 mln wyświetleń w 3 dni).

Nadal jestem pod wrażeniem tego, że udało się jej wydać album bez żadnej zapowiedzi, że ta tajemnica wcześniej nie wyciekła. Nawet pracownicy w Empikach nie wiedzieli chociaż dzień wcześniej?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: dorota »

życzę jej, żeby się dobrze sprzedała ta płyta.... widać, ile sprawiła jej radości

przeczytałam jej wywiad dla Onetu i szkoda mi Agi.. bardzo smutny ten wywiad... pogubiła się dziewczyna :(

własnie słucham jej plyty na deezerze ... na radzie jest dobrze
bardzo lubię taką Agę :)
teksty faktycznie bardzo osobiste
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: Kamui Shiro »

Mi się podoba. Ekspresja bardzo! I klip świetny, od razu poznałem śląskie klimaty.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

Empik #1 , deezer #1 cała Polska mówi o płycie Agnieszki.

Pozazdrościć takiego działania i współpracowników. W Empikach super ekspozycja nawet poprzednich płyt Agi w tym również WINNEJ.

Program, płyta, audycja, książki...3 dzieci

<3
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: ray »

Olivier Janiak pisze:Agnieszka nie chciała rozmawiać o #czarnymproteście, o prawach kobiet. Brzydzi się polityką. Zabiera głos śpiewając. Mówi więcej niż zdjęcia w czerni na insta. Niż wpisy na FB. Mówi milcząc w sprawie Kobiet. Nie chciała powiedzieć mi w tym temacie przed kamerą nic. Kuźniarowi dziś rano w onecie również. I ja Ją rozumiem w tym milczeniu, uniku. Po co ma to robić. Ona jest istotniejsza. Jej muzyka. Słowa piosenek. Mocnych. Wyrazistych. Kobiecych bardziej niż transparenty z macicami.
Po dwóch dniach sprzedaży. Nie było już płyt w empiku. W mediamarkt też zabrakło. Jak się ma Jej charyzmę. Kobiecą siłę. Prawdę po prostu. To ludzie to kupują. Bo takich emocji, prawdy, oczyszczenia potrzebują.
Niczego nie zapowiadała. Nie obiecywała. Umiejętność przypie*dolenia raz a dobrze to Agnieszki domena. No i dała ognia. Płyta miała premierę w piątek. Już jej w wielu sklepach nie ma. Od piątku do poniedziałku za to Chylińska była wszędzie. W każdym medium. Ona jest konkretem. Kobietą. Zmienną nieustannie. Nieuchwytną. Nie do powstrzymania.
Cały artykuł tutaj.

Grabari o nowej płycie Chylińskiej:
http://www.grabari.pl/?p=3105#more-3105.

Teledysk do Królowej łez po 6 dniach od premiery ma już ponad 2 mln wyświetleń. A koncert 21 X w warszawskim klubie Palladium, inaugurujący trasę "Forever Child Tour", jest już całkowicie wyprzedany.
:klaszcze:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: dorota »

KrzysiekF pisze:Program, płyta, audycja, książki...3 dzieci
az chce się to porównać wiadomo z KIM :) a do tego wszyscy ją lubią :lol3:

mi się ta płyta baaardzo podoba, Krolowa łez poza tytułem jest super :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

Pozamiatała rynek. Konkurencja żeńska z polskiego rynku muzycznego pewnie kwiczy z zazdrości.

Robią wygibasy , ustaweczki, współpracują z brukowcami i efektów wymiernych brak. Ona wychodzi bez zapowiedzi , strzela słowem i ma SUKCES.

Jeżeli pokona Kękę , gościa który w ciągu dwóch tygodni sprzedał prawie 50 tys kopii albumu to AGA jest królową.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: dorota »

KrzysiekF pisze:Jeżeli pokona Kękę , gościa który w ciągu dwóch tygodni sprzedał prawie 50 tys kopii albumu to AGA jest królową.
WHO the F** is KEKA? :D

nigdy nie myslalam, ze to napiszę, ale ZOSTAW jest super, chociaż ja nigdy nie cierpiałam takiego darcia japy... to chyba przez te hormony :P :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: KrzysiekF »

dorota pisze:
WHO the F** is KEKA? :D
KęKę właściwie Piotr Siara[1] (ur. 15 września 1983 w Radomiu[2]), znany również jako Kę i Kędzior – polski raper. Wraz z raperem i producentem muzycznym Kotzim współtworzył projekty Boa's i KoKę

https://pl.wikipedia.org/wiki/K%C4%99K%C4%99

8)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Chylińska & O.N.A.

Post autor: dorota »

o rany... i ktoś to kupuje?
ale Kwiatkowskiego też podobno lubią :)

3mam kciuki za Agę ... jak dla mnie płyta extra :)
ODPOWIEDZ