Prison Break

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:Hmmm jak idą postępy, że jeśli się coś nie powiedzie to LJ straci życie, a tego by nie chcieli? Zgaduję.
Ty sobie lepiej obejrzyj te spoilery, co wyzej zamieszczalam. :>
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

No czytalem, ale nie napisałaś w spoilerach nic o tym co Susan powiedziała... :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:No czytalem, ale nie napisałaś w spoilerach nic o tym co Susan powiedziała...
No tak jak mowil Linc, nic nowego. :P CHodzilo mi o te scene z Susan i LJ-em, w ktorym Susan opowiada o swojej przeszlosci. W zapowiedziach rozne rzeczy sie dzieja, Susan i Linc maja przystawione pistolety. Nic wiecej nie wiem. ;(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Susan jak zawsze ślicznie wyglądała! Ta bluzka była prześliczna! :)
Linc zaczyna się interesować dziewczyną od Whiestlera, ale ja jestem za parą Susan i Linc, tym bardziej, że wkrótce S&L chyba znowu coś połączy... :P

I wychodzi na to, że w następnym odcinku ucieczka! :D W tym odcinku najgorszy moment jak do Sony wkroczyli strażnicy, ale Whiestler na szczęście uratował Mike'a.
Coś czuję, że ten odcinek to cisza przed burzą która będzie w nstępnych odcinkach.... :d :D

P.S. Kojarzę skądś tego aktora co gra nowego więźnia który rozpoznał Whieslera.... Tylko nie wiem skąd... :>
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:wkrótce S&L chyba znowu coś połączy...
:> Mozesz jasniej? :>
B@r pisze:Coś czuję, że ten odcinek to cisza przed burzą która będzie w nstępnych odcinkach....
Oj tak, bedzie sie dzialo, tez tak czuje w kosciach.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

:B

"Dinotopia" to historia dwóch braci , którzy ocaleli z katastrofy samolotowej. Bohaterowie znaleźli się na tajemniczej wyspie, leżącej gdzieś na bezkresnym oceanie. Zwiedzając wyspę, natknęli się na tajemniczą krainę zamieszkiwaną przez ludzi i dinozaury. Ku ich zdumieniu niektóre napotkane gady okazały się być istotami rozumnymi, a nawet wykształconymi i uczestniczącymi na równi z ludźmi w życiu kraju.

Obrazek

Miniserial powstał w oparciu o bestsellerowe książki Jamesa Gurneya i otrzymał nominacje do nagród: BAFTA, Emmy, Saturn oraz cztery nagrody od Stowarzyszenia Twórców Efektów Specjalnych. Polsat wyemituje poszczególne odcinki opowieści 11, 18 i 25 listopada. Telewizja Polsat pokaże miniserial 'Dinotopia', będący epicką opowieścią o zagubionym kontynencie na którym dinozaury i ludzie żyją razem, tworząc niezwykłe społeczeństwo. Główną rolę w produkcji zagrał znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Kiedy to bylo krecone? :651:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

W 2002 roku. ;) Nie słyszałaś o tym?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:W 2002 roku. Nie słyszałaś o tym?
Niezbyt, cos mi sie lekko obilo ostatnio o uszy, ale nie wiedzialam, ze to glowna rola. O instnieniu Wenta nie mialam pojecia w 2002. :d

[ Dodano: 2007-10-31, 14:33 ]
Lane Garrison zostal dzisiaj skazany na 3 lata i 4 miesiace wiezienia (40 miesiecy). W wiezieniu spedzil juz ok 3 miesiace, do tego moze dostac redukcje za dobre zachowanie i wyjsc nawet po 20.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Prison Break

Post autor: magda s »

zaczęłam 3 sezon, nie wchodze tu na ten temat, bo się denerwuję, ale przeczytałam już gdzieś,ze Sara ma zginąć no i dziś się odważyłam i weszłam tu do Was,ze tak powiem. potwierdziło sie to co wiedziałam, ehhhhh ŻAL mi bardzo Sary ,jako bohaterki :(:( tyle o siebie z Michealem walczyli, szczerze??? #CIACH# mnie ten watek, bo kiego ją zabili?? :beczy: ;(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Widział ktoś już wczorajsze odcinki? Jak wrażenia? Magda chyba pierwszy raz nie dała recenzji. :P
Prison B@reak buahahaha. :P 8)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:Magda chyba pierwszy raz nie dała recenzji.
No padlam po wczorajszych dwoch godzinach. :ha: Tym razem zamienimy sie rolami - czekam na Twoja recenzje najpierw.
B@r pisze:Prison B@reak buahahaha.
:d No b@!

W ogole to nie bede ogladac w przysszlym tygodniu i 10 XII. ;( B@rus, moze poratujesz jakos.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Pewnie, że poratuję. :-)
Jeśli chodzi o 3x06-07 to gwiazdą odcinków była Susan! Jeju, tyle wspaniałych scenek z nią było!! Najpierw Susan w tylko w koszuli w szczerej rozmowie z LJem... Mówiłem, że sooner or later poznamy jej inną stronę? 8) Aż jej współczuję... Później kolejne mocne sceny, okraszone świetnymi tekstami przy próbie odbicia LJa przez Linca i Sucre m.in. Linc grożący, że zabije Susan... I ten jej tekst, że gdy jest się w takim fachu to wcześniej czy później jest to nieuniknione... Aż wreszcie odwiedzenie Whistlera w Sonie! :shock: Ciekawe co teraz się szykuje!!
Aaaaa i odnośnie sprawy Alexa, wspomnieli o Caroline Reynolds! :wub:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

B@r pisze:Aż wreszcie odwiedzenie Whistlera w Sonie! :shock:
No wlasnie. :shock: Gretchen?? :shock:
Aaaaa i odnośnie sprawy Alexa, wspomnieli o Caroline Reynolds! :wub:
:D
B@r pisze:Aż jej współczuję...
Za kazdym razem, gdy jej chcialabym wspolczuc, przypomina mi sie, co zrobila Sarze.
B@r pisze:Pewnie, że poratuję. :-)
:* :tulimy: Dzieki.



[ Dodano: 2007-11-14, 21:37 ]
Udalo mi sie obejrzec 3:08 Bang & Burn...

*******spoiler*******

Ten odcinek byl niesamowity, ogromnie trzymal w napieciu. Chyba juz to pisalam o innych 8P , ale naprawde. :651:

- Ciekawe, jak dalej potocza sie losy Mahone'a, skoro musi wrocic do Sony. Nie jestem pewna, czy przezyje...

- Whistler wciaz jest zagadka. A moze to Gary Miller? Czy Sofia jest jego pionkiem czy faktycznie ja kocha? Poza tym to Sofia slicznie wygladala w scenie w mieszkaniu. Myslalam, ze ja Susan pocaluje buehehehe, tak to wygladalo.

- Powrocily tatuaze i Michael bez koszuli. :d :PP

- Scena, w ktorej Majkela zabieraja z Sony sprawila, ze szczena mi opadla na dobra minute. Potem przeczytalam, ze bedzie w izolatce. W zapowiedzi wyglada tez na to, ze dojdzie do jego konfrontacji z Susan i M. zapyta ja, czy to ona zabila Sare.

- W odc. 10-tym pojawi sie Molly.

- Susan popadla w nielaske... W nastepnym odcinku ona i Whistler beda torturowani. Kilka zdjec:
http://www.prisonbreakbuff.com/wp-conte ... -3-9-1.jpg
http://www.prisonbreakbuff.com/wp-conte ... -3-9-2.jpg (Whistler fajny jest :d )
http://www.prisonbreakbuff.com/wp-conte ... -3-9-3.jpg
http://www.prisonbreakbuff.com/wp-conte ... -3-9-4.jpg

*************

Nie moge sie doczekac na nastepny odcinek, ale ten... dopiero 14. stycznia. Pierwotnie odcinki mialy byc nadawane do 17. grudnia, a potem dopiero w kwietniu, ale ponoc w zwiazku ze strajkiem scenarzystow zmieniono plany. W grudniu najczesciej puszczane sa powtorki, wiec nowe odcinki, gdy nie wiadomo czy nowsze beda, nie mialyby sensu. Krotka przerwa ma sens. Z jednej strony trudno juz sie rozstac z PB, ale z drugiej trzeba tylko czekac 2, a nie 4 miesiace. Poki co nakrecono 13 odcinkow i jesli strajk bedzie trwal, 13. moze byc ostatnim odcinkiem... Oby nie.

Dominic Purcell i jego zona sa od niedawna w separacji. :shock:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Czyli ten odcinek z tego tygodnia był ostatni przed przerwą?!
Załamka... ;( Plus taki, że przerwa będzie krótsza niż planowano...

Trzeba przyznać, że ten odcinek był świetny! Szczególnie Susan! 8) Czy tylko ja miałem wrażenie, że w scenie z Sofią, Susan ma na nią chrapkę? :d :D
I to jej zimne "good" :wub:

Ciekawe co teraz będzie z Mikiem... Brakuje mi już scen z Chicago...

P.S Strajk się kiedyś skończy... :wink2:
ODPOWIEDZ