Odcinek 1 (03.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Co sądzisz o programie?

Super! Wróże duży sukces!
9
19%
Nawet, nawet ;]
16
33%
Mam mieszane uczucia..
10
21%
Beznadziejny :|
5
10%
Oglądałam/em Nianie na TVN.
2
4%
Mieszkam w Chicago a tu nie ma Polsatu xD
0
Brak głosów
Mieszkam w Londynie a tu też nie ma Polsatu xD
0
Brak głosów
Czekam na upload ;)
4
8%
Nie miałam/em i nie mam zamiaru tego oglądać...
2
4%
 
Liczba głosów: 48

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

Bob pisze:
Po Edycie trudno spodziewać się wypowiedzi na poziomie Hrabiny Beaty T :P , najważniejsze , zeby nie była złośliwa i uszczypliwa, bo nienawidzę sytuacji gdy ludzi sie niszczy tak jak to robiono w Idolu, czy w niektórch odcinkach Tańca, wmawiając niektórym uczestnikom ,ze są beznadziejni/akurat w programie ze spiewającymi aktorami- niestety wiekszość i aż sie prosi , zeby sobie poużywać, trzeba być niesamowicie powsciągliwym, opanowanym,zeby czegoś niemiłego nie palnąć i potem tego żałować/
Tu nie chodzi o wmawianie a mówienie prawdy.Nie oszukujmy się. W tym programie poza jedną osobą nikt nie potrafi śpiewać i uważam,że w programie, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy uczestnicy powinni liczyć się z tym,ze zostaną "zjechani".Doskonale wiemy,że jeśli nie potrafią to nie powinni się do programu pchać.Zupełnie inaczej byloby gdyby wygraną bylo co innego...
Mam nadzieję,ze E.Zapendowska będzie w kolejnych odcinkach bardziej szczera i obiektywna.
Jeśli chodzi o opinie o programie,to poza forum nie spotkalem się z (choćby)najmniejszą pochlebną opinią. 8P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: pijej1 »

zenada :P nie podoba mi sie od samego początku jedynie co zrobiło na mnie wrazenie to scenografia swiatła i takie tam. rudi do bani jak zawsze. elka nie potrafi sie chyba odnalezc w tym wszystkim a edka slodzi do przesady. poza tym prowadzcy do bani krzysztof powinien siedziec w domku gotowac swemu kochasiowi zupki stara dupa z niego przecież jest a ta cichopek jest słoziutka do przesady promowana wszedzie ale mi sie podoba
zalamalem sie i poszedłem na kompa po tym jak zaspiewala włodarczyk upa zbita jednym słowem
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

Jesli ktoś jest zainteresowany to widzialem dzisiaj w "Fakcie" lub "SE" artykuł "Edyta będzie uczyć Edytę" i zdjęcia obu Edyt z sobotniego nagrania.Nie wiem co to za gazeta bo widziałem u faceta w autobusie. :PP
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Bob »

Chyba większość podchodzi do tego programu zbyt poważnie, poważniej niż jego uczestnicy, a to jest przede wszystkim rozrywka , mozna zawsze przełączyć kanał lub wogóle wyłączyć tv , która z reguły ogłupia, tak jak wszystkie polskie seriale telewizyjne.
/Obecnie nie oglądam z reguły żadnego polskiego tasiemca i jest mi z tym dobrze 8P :PP /
Reguła programu JOŚ nie jest adresowana do koneserów sztuki, wręcz przeciwnie do przecietnego , bardzo przecietnego odbiorcy o niezbyt wyskim IQ, do czego Polsat od lat zdąrzył przyzwyczaić widzów. Polsat omijam szerokim łukiem poza niedzielną ramówka póznym wieczorem, w mojej opinii jako całokształt- stacja hm.... dla debili, czyli 85 polskiego społeczeństwa.
JOŚ przyciągnie sporą rzeszę publiczności i chyba o to producentom i reklamodawcom chodzi, Edyta może na tym programie zyskać nieprawdopodobnie duzo , trzymam kciuki.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

Bob pisze:Polsat omijam szerokim łukiem poza niedzielną ramówka póznym wieczorem, w mojej opinii jako całokształt- stacja hm.... dla debili, czyli 85 polskiego społeczeństwa.
I tu się zgadzam w 100% :!:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2007, 17:00 przez Chill-out, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: B@r »

Edytka bardzo wszystkim słodzi w tym programie. :P
Szczerze- gdyby nie ona to bym tego nie oglądał regularnie tego programu bo mnie nie zachwyca. Ale dla Edzi się skuszę oglądać w każdą sobotę. :PP
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: magda s »

w dzisiejszej Gali jest duży artykuł poświęcoy progaramowi(bez zdjęć Edyty) "gwiazdy"w charakteryzacji innch muzyków lub coś w ten deseń!w każdym razie nagrodą dla tego co wygra jest nie tylko kontrakt płtyowy,ale rówież duet z Naszą Edytką! 8)
co do charakteryzatorek Edzi, mój brat robi ten program,baby są 2 i okropne nie dziwcie się zatem temu koszmarowi na głowie Edyty!Sylwestrowym ciuchom mówiamy tak!temu z soboty NIE!!cytat:'Przepraszam pana a Edyta to w jakim świetle będzie dziś ,z ktorej strony lampy bedą ją oświetlały"brat grzecznie odpowiedział,ale jak widać chyba dziewczyny źle coś zrozumiały ahahah koszmarny beret tfuuuu
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: homerowa »

Zawiodla mnie ankieta bo jest Chicago i Londyn a moglo byc po prostu ze mieszkam poza granicami kraju, albo po prostu ze nie mam polsatu. A poza tym programu w calosci nie ogladalam, nie mam tu we Francji polskich programow. Stroj Edki mi sie podobal. Skoro nagroda ma byc tez duet z Edzia czy to znaczy ze na plyte Edyty poczekamy kolejne 13 tygodni zanim skonczy sie program i jeszcze z 10 zanim cos nagraja w duecie. Oby nie. To co widzialam na you tube to podobala mi sie Aga Wlodarczyk a zdecydowanie nie podobala mi sie kochanica Jozefowicza. To nie jest sprawiedliwe poniewaz ona jest profesjonalistka wsrod nich wszystkich.
A tak wogole to dzisiaj jest artykul w Super Expresie na temat programu.
Śpiew walczy z tańcem
Tym razem Polsat pokonał TVN!
Pierwszy odcinek "Jak oni śpiewają", nowego show Polsatu, miał lepszą widownię niż pierwszy odcinek 5. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak będzie dalej - nie wiadomo, ale TVN-owskiemu przebojowi wyrósł poważny konkurent.

Zapowiada się ostra walka o widzów. "Jak Oni śpiewają" to polska wersja bardzo popularnego w Wielkiej Brytanii programu "Soapstar Superstar". Twórcy postarali się, by show było jak najbardziej zbliżone do oryginału. W trakcie koncertu na żywo 13 serialowych aktorów zaprezentowało swoje wokalne umiejętności. Problem w tym, że wśród zaproszonych wykonawców brak było znanych gwiazd, a śpiew tych, którzy wystąpili, pozostawia wiele do życzenia. Najlepsze opinie jury zebrała Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z "Plebanii". Inna sprawa, że samo jury też nie wykazało zbytniego zainteresowania występami. Jeśli będzie tak w następnych odcinkach, to "Jak ONI śpiewają" szybko straci widownię.

Sprawdzona formuła
"Taniec z gwiazdami" to dotychczasowy lider wśród programów rozrywkowych. Ale w piątej edycji niczym nowym nie zaskoczył widzów: to samo jury, ci sami prowadzący i ta sama - wbrew zapowiedziom - scenografia. Niektórzy widzowie mogą być już znudzeni, tym bardziej że i w tym programie zabrakło prawdziwych gwiazd. Ogólnie temperatura "Tańca..." była raczej letnia i nawet czekoladowy batonik rzucony Kasi Tusk na pocieszenie po słabym występie nie osłodził tego wrażenia.

Bez ikry
Odrębną kategorię stanowią prowadzący. Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz w show Polsatu wyraźnie jeszcze się nie zgrali, a ich konferansjerka była mdła i bez polotu. Debiutującą Cichopek zżerała trema i popełniała rażące błędy językowe. Z kolei Hubert Urbański w TVN-owskim show jeszcze się nie rozgrzał i jego dowcipy nie należały do najlepszych.

Pierwsze koty za płoty - czyli dopiero teraz zacznie się prawdziwa rywalizacja o widza. Kto z niej wyjdzie zwycięsko, przekonamy się dopiero za dwa miesiące.

"TANIEC Z GWIAZDAMI"
Plusy:
wiemy, czego się spodziewać
kompetentne jury

Minusy:
niedopracowane stroje
TVN nie zdecydowało się na odświeżenie formuły programu

"JAK ONI ŚPIEWAJĄ"
Plusy:
- nowoczesna scenografia
- świetnie przeniesiony brytyjski format
- to widzowie wybierają repertuar kolejnego koncertu

Minusy:
- brak charyzmatycznych osobowości
- niezgrani i mdli prowadzący

Oba programy mi się nie podobały, ale...
Mówi Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter telewizyjny:

- TVN zarzyna kurę, która zniosła mu złote jajo. Piąty "Taniec z gwiazdami" to już "o jeden most za daleko". Programowi brakuje już gwiazd i energii z pierwszych edycji. Nawet Kasia i Hubert nie mają takiego entuzjazmu jak kiedyś. Lubię ten program i myślę, że tym razem jeszcze ta formuła się obroni.

Program Polsatu jest dla mnie hybrydą zrodzoną z "Idola", "Show Time" i "Supertalentu". Niestety, nie przekonuje mnie oglądanie aktorów, którzy nie potrafią śpiewać. Jeśliby to zrobić z przymrużeniem oka, to program by się bronił. Jednak poproszenie do jury znakomitej w "Idolu" Eli Zapendowskiej sprawia, że ten show jest odbierany zbyt serio.

Polsat górą
Według sondażu przeprowadzonego przez AGB Nielsen Media Research - "Jak ONI..." pobiło "Taniec...". Nowy show Polsatu obejrzało 5 mln 686 tys. widzów, czyli ponad pół miliona więcej, niż TVN-owski, który zobaczyło 5 mln 66 tys. Lepszy wynik Polsatu potwierdzają również wyniki badań oglądalności przeprowadzone przez OBOP.

autor: Marzena Lech
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Magda M »

vanity napisała pustego posta i temat zniknął 8P Więc pisze tego posta żeby temat sie znowu stał widoczny....
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Chill-out »

A już miałem pisać,ze kolejny temat zaginął... :shock: Co do tego artykułu to podoba mi się wypowiedź Prokopa...
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Monika23 »

"Niestety, nie przekonuje mnie oglądanie aktorów, którzy nie potrafią śpiewać "

Mam tak samo.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:vanity napisała pustego posta i temat zniknął Więc pisze tego posta żeby temat sie znowu stał widoczny....
vanity napisała zapełnionego posta, ale jego zawartość magicznie zniknęła .... 8P

ps. to już teraz wiem jak pozbywać się niewygodnych tematów :P

no to teraz wpiszę to co zniknęło...
homerowa pisze:Skoro nagroda ma byc tez duet z Edzia czy to znaczy ze na plyte Edyty poczekamy kolejne 13 tygodni zanim skonczy sie program i jeszcze z 10 zanim cos nagraja w duecie. Oby nie.
może być tak, że płyty dalej latami nie będzie, a Edzia da nam spragnionym singielka-duecik na czyjejś płycie. ot tak żebyśmy się zamknęli na moment...
homerowa pisze: zdecydowanie nie podobala mi sie kochanica Jozefowicza. To nie jest sprawiedliwe poniewaz ona jest profesjonalistka wsrod nich wszystkich.
może to celowe zagranie stacji, by ICH człek wygrał.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Alita »

Polsat pokonał TVN tylko dlatego że:
- w czasie "Jak Oni Śpiewają" na TVN leciał stary odcinek Niani + wszyscy byli ciekawi nowego programu
- w czasie "Tańca z Gwiazami" na Polsacie leciał "Prison Break" w który większosc widzów zdążyła się wciągnąc :P (np. moi rodzice którzy zawsze wiernie oglądali "Taniec..." a teraz oglądają "Skazany..") prosta piłka, Polsat miał plan który się udał :lol:

Jak dla mnie pierwszy odcinek V edycji "Tańca z Gwiazdami" spisał się na 5 :PP byłam mile zaskoczona że te z pozoru zwykłe gwiazdy potrafią tak fajnie spisac się w tańcu - Samusionek, Obuchowicz, Tyniec :-)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Monika23 »

Zgadzam sie z Alita ;-)

Ja tez wole Taniec i te same osoby mnie mile zaskoczyly i z checia zobacze jak zatancza nast. razem, a JOŚ jakos nie bardzo mnie zainteresowal, szkoda czasu na ogladanie niby 'spiewajacych'.

Edyte wole zdecydowanie spiewajaca.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 1 (3.03.2007r)

Post autor: Aro »

Alita pisze:w czasie "Jak Oni Śpiewają" na TVN leciał stary odcinek Niani + wszyscy byli ciekawi nowego programu
Nie miało to najmniejszego znaczenia. Powtórkowe odcinki wcale nie mają mniej widzów niż premierowe. JOS w ostatnią sobote Niani odebrał zaledwie 300 tysiecy widzów.
Alita pisze:wszyscy byli ciekawi nowego programu
Byli, ale pierwszy odcinek TzG emitowany również w sobote oglądało zaledwie 3 mln widzów! Nie miał wtedy wielkiej konkurencji.
Alita pisze:w czasie "Tańca z Gwiazami" na Polsacie leciał "Prison Break" w który większosc widzów zdążyła się wciągnąc

Jednak "Skazany" stracił prawie milion widzów, a poza tym trwał tylko godzine, a TzG o połowę dłużej.
ODPOWIEDZ