Odcinek 8 (28.04.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 8 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 05 maja 2007, 0:27

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
3
8%
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
1
3%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
12
32%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
3
8%
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
0
Brak głosów
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
19
50%
 
Liczba głosów: 38

monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: monica »

GosiaczeQ_14 pisze: ....
A Edi wyglądała olśniewająco. Ale nadal mam wrażenie że te kucyki ma albo dopięte albo przedłużone...no ale ja się na tym nie znam... :?
hmm może jak ścinała włosy to kazała sobie z tych ściętych zrobić treskę i teraz dopina LOL :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Michael »

monica pisze:
GosiaczeQ_14 pisze: ....
A Edi wyglądała olśniewająco. Ale nadal mam wrażenie że te kucyki ma albo dopięte albo przedłużone...no ale ja się na tym nie znam... :?
hmm może jak ścinała włosy to kazała sobie z tych ściętych zrobić treskę i teraz dopina LOL :lol3:
A może Edyta w ogóle jest łysa i od kilku lat chodzi w peruce, a Wy o tym nie wiecie? 8P
Ja <CIACH> niektórzy to mają problemy do roztrząsania. :/ Wydawało mi się, że sprawa włosów została już wyjaśniona, a to, że Edyta miała wczoraj doczepione włosy, to chyba nie grzech? :P Wiele gwiazd tak eksperymentuje ze swoim image. 8)


Micheal, opanuj swoje emocje i pamietaj o regulaminie!
magdamiecz
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2007, 9:47 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Angel »

http://www.youtube.com/watch?v=o2WIxnIDt-I

Tak sobie ogladam ten fragmencik i mysle, ze byloby super gdyby Edyta nagrala piosenke "Chodz pomaluj moj swiat". :)

Poza tym wydaje mi sie, ze wystep Edyty Herbus w tym programie obnaza jej kompletny brak glosu. A szkoda, bo ladna dziewczyna.

To taka moja troche ogolna refleksja nie na temat ostatniego odcinka.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja <CIACH> niektórzy to mają problemy do roztrząsania. Wydawało mi się, że sprawa włosów została już wyjaśniona, a to, że Edyta miała wczoraj doczepione włosy, to chyba nie grzech? Wiele gwiazd tak eksperymentuje ze swoim image.
_________________
Ja wiem. Właśnie o to chodzi nigdy nie wiemy w co będzie ubrana i jak uczesana. I to jest cool. Ale moim zdaniem Edi we wszystkim wygląda pięknie. Czasem trochę gorzej ale i tak pieknie

[ Dodano: 2007-04-30, 17:17 ]
Siemka!! 8P
Chciałam tylko dodać żę jakby ktoś nie widział występów wykonawców to na stronie programu są chyba wszytkie występy. To tylko tak dla zainteresowanych. Proszę nie traktować tego jak reklamę :-D

[ Dodano: 2007-04-30, 17:31 ]
Wiecie co?? Mi się wydaje żę ten program naprawdę sie przysluży Edytce :)
Przed chwilą czytalam komentarze na jej temat i oto jeden z nich:
"Pani Edyto! Polubilam pania przez te dwa ostatnie odcinki. Ocenia pani w porzo i bez rzadnych znajomosci. Podziwiam za odwage, bo nie wkurzyla pani opinia tego pilkarza:) Oby tak dalej..." :-D :-D :-D :o
Mam nadzieję że to nie tylko ta jedna osoba. Idę czytać dalej.

[ Dodano: 2007-04-30, 17:33 ]
i jeszcze kilka :)
Jednak nie wszyscy są tacy wstrętni jak mi się wydawało:

"pięknie wygląda tak młodo, w ogóle nie wygląda na swoj wiek - jest zjawiskowa!!! chciałbym tylko usłyszeć jakieś nowe piosenki !!"

"Ja jak bym nie wiedziała ile ma pani lat to dałabym pani 25 naj więcej. serdecznie pozdrawiam"


"Wyglądała SUPER bardzo stylowo, bardzo mi się podobała ta czepeczka - taki klubowy charakter dodała całemu strojowi - takiego pazura !!! bardzo fajnie, wogóle wygląda pani na 25 lat góra, powinna pani jeszcze raz spróbować podbić Europe i US, bo jako jedyna ma pani jeszcze taki piękny mocny głos, a zagraniczne divy jakoś zbladły teraz więc do boju !! ;))"

:hellobaby:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2007, 9:47 przez GosiaczeQ_14, łącznie zmieniany 1 raz.
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Nex »

Programu niestety nie oglądałem, ale po wizycie na forum powiem tak:
Edi wyglądała nie najgorzej chociaż do tego stroju nie pasowała mi zbytnio fryzura (do rajstop się można przyzwyczaić). Ogólne wrażenie pozytywne, ale bez porównania do zeszłego tygodnia. Z występów widziałem tylko Dumkę (na youtube) i nie było źle...naprawdę nie było źle (no może Nejman troszkę gorzej :P) Szkoda że nie odpadła Herbuś (tak dla przyzwoitości - jak Tuskowa w "Tańcu z Gwiazdozbiorami"). To tyle na razie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Nex pisze:Szkoda że nie odpadła Herbuś (tak dla przyzwoitości - jak Tuskowa w "Tańcu z Gwiazdozbiorami").
Wiesz co? Ja myślę...Ja jestem pewna. Że widzowie nie głosują według tego jak kto śpiewa bo i tak większość z nich pewnie nie słyszy fałszów tylko się bawi przy tym programie bo .np. tak Herbusiowa ładnie wygląda ;/ ;/ ;/ Dla mnie to jest durne. Oni głosują tak jak powiedziała Ela Zapendowska według tego jak lubią osoby w serialu. To jest bezsens. Powinni jurorzy oceniać i wybierać a nie. :?
A tak wogóle to myślę, uważam, że do tego programu powinni jakieś przesłuchania robić żęby w nim uczestniczyli tylko tacy jak Natasza lub Agnieszka. I w tedy nie byłoby czegoś takiego że jurorzy niesprawiedliwie oceniają. Tylko wszystkich równo, tak profesjonalnie. To moje zdanie. Bo nie wiem dlaczego odpadły osoby które potrafiły jako tako czysto śpiewać. NO już napewno lepiej śpiewały niektóre niż Herbusiowa. ta to pobija wszystkich. NIe mam pojęcia dlacego Edi ją tak lubi. :?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: grzechoo »

GosiaczeQ_14 pisze:A tak wogóle to myślę, uważam, że do tego programu powinni jakieś przesłuchania robić żęby w nim uczestniczyli tylko tacy jak Natasza lub Agnieszka
Uważasz, ze tłumnie się aktorzy by zgłaszali? Wątpię. To tak jak z Tańcem - ile to musza sie zawsze natrudzic by kogoś ściągnąć a tych co by chcieli to i tak nigdy nie mieli (patrz Edyta, Kukulska)
GosiaczeQ_14 pisze:Powinni jurorzy oceniać i wybierać a nie
Niekoniecznie. Polsat wtedy niezarobiłby na smsach
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze:Dla mnie to jest durne. Oni głosują tak jak powiedziała Ela Zapendowska według tego jak lubią osoby w serialu. To jest bezsens. Powinni jurorzy oceniać i wybierać a nie.
1/ dzięki temu widzowie czynnie uczestniczą, tzn mają wpływ na całą tę zabawę, albo przynajmniej mają takie złudzenie ;)
2/ pewnie nawet nie umiemy liczyć do tylu ile ona (stacja tv) zarabia na owych sms'ach
3/ prawda jest taka, że gdyby widz nie miał prawa głosu, program nie wywoływałby emocji.
GosiaczeQ_14 pisze:A tak wogóle to myślę, uważam, że do tego programu powinni jakieś przesłuchania robić żęby w nim uczestniczyli tylko tacy jak Natasza lub Agnieszka.
w tym programie występują mniej lub bardziej popularni ludzie. niektórzy z nich mają już ugruntowaną pozycję zawodową jak np Siudym, który szanowanym aktorem i estradowcem? (kabaret Olgi) jest. dla niego więc, jest to bardziej zabawa i dodatkowe doświadczenie niż pogoń za niewiadomo czym (w domyśle kariera z 1 strony Faktu :P). tacy jak on wątpię by porywali się na jakieś medialne castingi. wystarczy że z racji zawodu często przez nie przechodzą.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

NO nie i sie czepiacie. Czy wszyscy ludzie tak się muszą czepiać. Przecież ja wiem że telewizja by sobie nie zarobilą na sms-ach. Ale tak sobie tylko marzę nie słuchać tych fałszów tylko piękny śpiew, który staje się coraz lepszy. A wogóle to ja współczuję Edytce i innym jurorom. Jak oni mogą tam wytrzymać. ja przy niektórych występach po prostu wychodzę i nie słucham bo się nie da. Jak np. cieszę sie ze"ktoś" zaśpiewa moją piosenkę a tu np. taka Herbuś wyjdzie i zacznie wyć. To ja dostaję zawału normalnie :lol3: :lol3: nie żebym cos do niej miała jest piękna, świetnie tańczy. I niech lepiej zajmuje się tańcem.
grzechoo pisze:Uważasz, ze tłumnie się aktorzy by zgłaszali? Wątpię. To tak jak z Tańcem - ile to musza sie zawsze natrudzic by kogoś ściągnąć a tych co by chcieli to i tak nigdy nie mieli (patrz Edyta, Kukulska)
Napewno by sie kilku zgłosiło co by chcieli zostać piosenkarzami. jak ja bym była aktorką to od razu bym się tam zgłosiła... :-D








Kilka powyzszych postów zostało przeniesionych z tematu "Fotki - Odcinek 8".

magdamiecz
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2007, 18:10 przez GosiaczeQ_14, łącznie zmieniany 1 raz.
jutka
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Lutoryz

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: jutka »

Wczesniej było napisane ze Edyte juz wszyscy lubia ale to niestety nie prawda...:(:( Jak czytałam w Pudelku Edyta jest uwazana za rozkapryszonego bachora... Ja osobiscie nie wierze w takie pierdoły..... Dla mnie Edi to zdolna piekna i fajna artystka:):) Jak chcecie poczytajcie te bzdtety na Pudeleku...
Druga sprawa to dobor aktorow do programu. Gdyby wszyscy, ktorzy spiewaja mieli tak wspaniały głos jak Agnieszka to program byłby nudny... a tak tak to mozna poszydzic z takich łajz jak herbusiowa :D :D
Aktorzy nie wala do programu, ale ida bo dostaja kase w zaleznosci od tego jak sa popularni... Niketorzy moga za odcinek wziac nawet 15.000 tysiecy zł!!!!!!
Ja rowniez uwazam, ze z programu nie powinni odpasc np. A.Nejman ale Herbusiowa ktora probuje pokazac ze jest cudem ale dla mnie to.... sorry ale "dupodajka"... Nie wiem jak tacy ludzie mogli zostac az tyle w programie i brac za to kase... Szkoda ze nie mamy na to większego wpływu.... :? :?


---------------------

jutka, hamuj ze slowami!

kinga
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 22:07 przez jutka, łącznie zmieniany 1 raz.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: princess_edyta »

EDYTA BARDZO LADNIE WYGLADA Z TA OPASKA NA WLOSACH ...PRZYZNAM SIE ZE SAMA TAKIE NOSZE hihi....sa bardzo praktyczne :) :smile: caluski dla wszystkich...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: DeathlySilence »

jutka pisze:a tak tak to mozna poszydzic z takich łajz jak herbusiowa :D :D
:B Dowartościowałaś się :?: Nie jesteś lepsza od prymitywów na pudelku.

Obejrzałem powtórke JOŚka.
Natasza U. jest dobra w tym co robi, nawet rewelacyjna, ale...no właśnie...nie ma w tym emocji, może i są, ale nie odbieramy na tej samej częstotliwości. :wink:
Agnieszka - życze jej jak najlepiej, jako jedyna przedarła się przez moją skorupe - potrafiła swoim wykonaniem przelać emocje na odbiorce, a to moim zdaniem więcej niż talent 5 oktawowy :wink: Życze jej jak najlepiej i na nią zagłosowałem w ankiecie :-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: Piter »

DeathlySilence pisze:Obejrzałem powtórke JOŚka.
Natasza U. jest dobra w tym co robi, nawet rewelacyjna, ale...no właśnie...nie ma w tym emocji, może i są, ale nie odbieramy na tej samej częstotliwości. :wink:
Agnieszka - życze jej jak najlepiej, jako jedyna przedarła się przez moją skorupe - potrafiła swoim wykonaniem przelać emocje na odbiorce, a to moim zdaniem więcej niż talent 5 oktawowy :wink: Życze jej jak najlepiej i na nią zagłosowałem w ankiecie :-)
:klaszcze:

-----------------
Piter, nie pisz postów z samą emotką, bo one niewiele wnoszą do dyskusji i będą usuwane.

kinga
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 22:09 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: grzechoo »

DeathlySilence pisze:Agnieszka - życze jej jak najlepiej, jako jedyna przedarła się przez moją skorupe - potrafiła swoim wykonaniem przelać emocje na odbiorce, a to moim zdaniem więcej niż talent 5 oktawowy
Trafnie ujęte. Ja od dawna kibicuję Adze i życze jej zeby wygrała program. Urbańska i tak i tak nagra płytę
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 8 (28.04.2007)

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:Urbańska i tak i tak nagra płytę
Urbańska już nagrywa płytę :D na jej stronie to od dawna pisze :P
ODPOWIEDZ