Spice Girls

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Spice Girls

Post autor: karolnow2 »

tez chetnie na ich koncert bym sie wybrala:)
No bilety pewnie najtańsze by nie były, ale jak na Spice Girls to spokojnie wydam te 200 zł na wstęp + przejazd itd. :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Spice Girls

Post autor: ANETA »

Ciesze sie ze wracają. Lubiłam je i nadal mam do nich sentyment, takie szkolne lata mi sie z nimi kojażą :) Wtedy i Edytka była na topie :D Najbardziej lubie dwie pierwsze płyty ale Forever tez mam :) Oby tylko kiszki nie było .... :wink2: Z dziewczyn najbardziej lubie Melc C (ale obecny jej wyizerunek i repertuar bo kiedys mi nie pasowała) i Victorie ( Ona ma totalne parcie na szkło :d , wie jak sie zachowac, ubrać, jest damą to mi sie w niej podoba)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Spice Girls

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:Denerwuje mnie, że gdzie nie spojrzę tam jadą po SG. Jakby naprawdę były aż takie okropne. Podobała mi się większość ich piosenek.
Och, mądrzy i wspaniali ludzie jeżdżą po wszystkim niemalże, co powstało w dziedzinie muzyki popularnej w tamtych latach. Byli wtedy dziećmi, więc wydaje się im to głupie. A Spice Girls to najlepszy girlsband - każda z dziewczyn ma inny, rozpoznawalny i dobry głos, każda ma własny styl, rozpoznawalny wygląd i jakiś charakter. No i piosenki - niektóe z nich to perły popu. Nie wiem, czy na dobre wyjdzie im ten zbyt długo już obwieszczany powrót, ale trzymam kciuki ^_^
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Spice Girls

Post autor: karolnow2 »

Kolejne miasta z trasy Spice Girls:

Toronto (Canada), Manchester (England), Rio (Brazil), Melbourne (Australia), Chicago (US), Paris (France) and Baghdad (Iraq).
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Spice Girls

Post autor: vanity »

karolnow2 pisze:Baghdad (Iraq).
one naprawdę tam pojadą?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: B@r »

To kiedy ta nowa płyta Spicetek? Przyznam się, że wróciła mi znowu faza na Spicetki i codziennie słucham kilka kawałków z ich wcześniejszych płyt, więc bardzo jestem ciekawy nowej płyty i czekam z niecierpliwością. :-)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Spice Girls

Post autor: Aro »

Mam sentyment do tego zespołu. Przypominają mi się czasy kiedy miałem naście lat. :) "Spice Up Your Life" to była moja ulubiona piosenka kiedyś. Pamiętam, że pojawiła się także w reklamie dezodorantu (Spice chyba ;) ). W tej chwili najbardziej lubię "Stop" i "2 Become 1". Fajnie, że powracają. Słyszałem już nową piosenkę. Może nie będzie z tego wielkiego hitu, ale mi się podoba.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: B@r »

Victoria zdaje sie wrocila do naturalnego koloru wlosow - super. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Spice Girls

Post autor: vanity »

Aro pisze:Mam sentyment do tego zespołu. Przypominają mi się czasy kiedy miałem naście lat. "Spice Up Your Life" to była moja ulubiona piosenka kiedyś. Pamiętam, że pojawiła się także w reklamie dezodorantu (Spice chyba ). W tej chwili najbardziej lubię "Stop" i "2 Become 1". Fajnie, że powracają. Słyszałem już nową piosenkę. Może nie będzie z tego wielkiego hitu, ale mi się podoba.
Ja lubiłam tę pierwszą płytę. Potem już nic z ich repertuaru aż tak mi się nie podobało.
Magda pisze:Victoria zdaje sie wrocila do naturalnego koloru wlosow - super.
Widziałam fotki. Po 8 (ośmiu!) godzinach u fryzjera. :shock:

A tak pozatym, to czytałam gdzieś, że Girlsy mają się rozebrać na scenie. Nie wiem czy to chodziło o Victoria Secret czy o coś innego, ale czego się nie zrobi dla reklamy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: B@r »

vanity pisze:Widziałam fotki. Po 8 (ośmiu!) godzinach u fryzjera.
Ciekawe czy to przesadzone doniesienie, polowa z tego wystarczy.
vanity pisze:A tak pozatym, to czytałam gdzieś, że Girlsy mają się rozebrać na scenie. Nie wiem czy to chodziło o Victoria Secret czy o coś innego, ale czego się nie zrobi dla reklamy.
Chyba chodzi o bielizne.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Spice Girls

Post autor: vanity »

Magda pisze:Ciekawe czy to przesadzone doniesienie, polowa z tego wystarczy.
Przesadzone czy nie, bardzo do niej pasujące. Od dawna sprawia wrażenie jakby tylko myślenie o sobie trzymało ją przy życiu. :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: B@r »

vanity pisze:Przesadzone czy nie, bardzo do niej pasujące. Od dawna sprawia wrażenie jakby tylko myślenie o sobie trzymało ją przy życiu.
Mozliwe, ale i tak ja lubie. Chociaz prowadzi swoja firme, wiec raczej sie nie leni. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Spice Girls

Post autor: vanity »

Magda pisze:Mozliwe, ale i tak ja lubie. Chociaz prowadzi swoja firme, wiec raczej sie nie leni.
Jak Pariska mnoży majątek by mieć na ciuszki :D Fakt, daleko zaszła, jak na kogoś kto nie ma talentów. Mnie u niej przeszkadza to sztywniactwo, te pozy, zero w niej jakiegokolwiek luzu, uśmiechu, spontaniczności, widziałam kiedyś jak pozowała fotoreporterom i sprawiała wrażenie jakby była jakimś cyborgiem z zaprogramowanym pozowaniem :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: B@r »

vanity pisze:jak na kogoś kto nie ma talentów
Mysle, ze za ostro ja oceniasz. Dziewczyna zna sie na modzie i tym kierunku od dobrych paru lat sie rozwija, a co do spiewu - spiewa 'normalnie' - gdzies czytalam, ze na ktoryms z albumow spiewala dosc wysoko i ludzie sie dziwili, ze potrafi. Do popu wystarczy.
vanity pisze:Mnie u niej przeszkadza to sztywniactwo, te pozy, zero w niej jakiegokolwiek luzu, uśmiechu, spontaniczności,
Mam wrazenie, ze nie zawsze tak bylo. Zobacz ten wywiad, Vicky byla na luzie, zartowala, podeszla do siebie z dystansem itp.:
http://www.youtube.com/watch?v=P842Tmi6lrc

Ja tam ja lubie. :) Po przeczytaniu autobiografii Becksa, jakos bardziej te pare rozumiem.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spice Girls

Post autor: Blur »

Posh bardziej mi się podobała jak miała długie ciemne włosy i wyglądała jak człowiek, teraz wygląda jak manekin, a co do jej telentu to nigdy jej nie słuchałem (SG też nie) więc się nie odzywam...mogłaby się usmiechać, byłaby bardziej naturalna (o ile teraz nie ma nic z naturalnością wspólnego)

[ Dodano: 2007-11-01, 19:58 ]
Ktos powiedział, że przestała się śmieać/uśmiechać bo robi straszne miny, tu wyglądała fajnie :
http://pl.youtube.com/watch?v=32K-pmd3WEU
ODPOWIEDZ