Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Ayula91 »

xxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009, 21:14 przez Ayula91, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: kinga »

A bylam, bylam :d

Koncert był genialny! Nie pamiętam, o której dokladnie się zacząl, bo wcześniej byl jakiś konkurs na interpretacje piosenki rosyjskiej, potem była jakaś Żanna Biczewska no i Edi. Wystąpiła chyba jakoś przed 23.

Lista piosenek (nie są po kolei, bo aż tak nie pamiętam, no i nie wiem czy to wszystkie... :smile: ):

Szczęśliwej drogi
Dziękuję Ci
Jak najdalej
Jestem kobietą
Kasztany
Hunting high&low
Nie wierzyć nie mam sił
List
I feel good
To nie ja

Ogólnie ludzie byli... zachwyceni Edytą! :) Zresztą, Edi wczoraj była w rewelacyjnym humorze, o formie wokalnej nie wspominam, bo Jej forma ostatnio jest genialna! Edyta byla zabawna, żartowala, śmiala się, kilka razy ludzie pokladali sie ze śmiechu. Jednym slowem myślę, że zjednala sobie Zieloną Górę :) Pokazala się z bardzo ludzkiej, normalnej strony, co ludziom chyba się spodobalo. Chętnie reagowali na jakieś Jej pytania czy opowiadane anegdoty. Mówila o "I surrender", że nagrala ją na plytę tą drugą światową, ale że przed wydaniem plyty tą piosenkę dano Celine Dion i że bylo jej przykro z tego powodu. Wspomniala o tacie, bo dzień wcześniej byla druga rocznica śmierci. Mówila o Allanku, że ostatnio powiedzial, że on pamięta jak byl u Niej w brzuszku i że tam bylo ciasno i ciemno i nigdzie nie bylo drzwi... O koncercie Celine powiedziala że może nie mialaby odwagi zaśpiewać, chociaż przecież starczylo jej odwagi żeby wyjść na stadion w Korei :lol: Na I feel good zapytala czy zatańczymy i żebyśmy wstali i... caly amfiteatr natychmiast wstal :shock: Wszystkie te babcie i dziadki staly i kiwaly sie w rytm muzyki, Edi też byla w szoku :d Przy ostatniej piosence (na bis), czyli przy To nie ja, ochroniarze ustawili się pod sceną jeden obok drugiego i Edi powiedziala coś w stylu: "Ej, panowie, wy wyraźni, co tak stanęliście, zasloniliście mi nogi a ja je pól nocy kremowalam" :lol: No i sie odsunęli wszyscy na boki a Edi usiadla na brzegu sceny i zaśpiewala na siedząco, a ludzie schodzili na dól i siadali na ziemi przed Nią (glównie ci mlodsi, wiadomo ;) ). Zrobilo się bardzo nastrojowo, intymnie nawet, mimo że amfiteatr duży, wszyscy siedzieli zasłuchani. To bylo niesamowite... Jestem dumna z Zielonej Góry!!

Aaaa, zapomnialam napisać jak była ubrana :PP Miala na sobie sukienkę podobną do tej z Majewskiego, tą niebieską (a może to ta sama) i na to zarzucone to niebieskie z Sylwestra 2006/2007 (pierwszy strój), no i srebrne szpilki. Nie mam fotek, ale pewnie ktoś umieści.

Bylo naprawdę fantastycznie i zdecydowanie był to najlepszy koncert w moim życiu! :)


Edi... jesteś wielka, wiesz o tym :) Dziękuję...
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

:)

Post autor: GosiaMachynia »

Tak na szybko!!!
Koncert był rewelacyjny Edi w doskonałej formie, ponieważ był to festiwal to była bardzo ładna scenografia. Zaśpiewała z nowych piosenek Dziękuję Ci, List, Nie wierzyć nie mam sił !!! reszte to jak sobie przepomne na spokojnie bo jestem zmęczona po podróży.

Ale warto by było przejechać owiele więcej kilometrów żeby to usłyszeć, niestety nikt tego nie zarejstrował bo był zakaz robienia zdjeć i nagrywanie więc :( wielka szkoda bo było cudnie!!!!!
Pozdrawiam !!
p.s. dzięki uprzejmości Asystentki Edyty mam kilka zdjęć więc jak odeśpie to zamieszcze żebyście zobaczyli jak ślicznie(przynajmniej dla mnie) wyglądąła !!!!! Rewelacja

aaa może uda mi się zachwilkę jak znajde program do zmieszczania linków momencik

Obrazek


może zadziała to tak na szybko pa
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Aro »

Dzięki za relację. Fajnie, że Edyta śpiewa nowe piosenki na koncertach. Chciałbym usłyszeć "Dziękuję Ci" na żywo. :)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Titter »

Dzieki :) ja bym chciala na zywo uslyszec HH&L!
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Matiz99 »

GosiaMachynia, Dzięki za chociaż jedną fotkę :) Z opisu Kingi nie wynikało że wyglądała aż tak zniewalająco :D
kinga pisze:był to najlepszy koncert w moim życiu! :)
:shock: :shock: aż tak? :shock: :shock: coś w tym musi być :-)
Bardzo się ciesze że Edyta tak portafi sobie jednać ludzi. Tych którzy na koncercie może nie znaleźli się przypadkiem, ale nie poszli na niego ze względu na nią :lol:
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: martis »

Dzięki za relacje :cool2: :wink2:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: DeathlySilence »

Warto było je pół nocy kremować. :D
Wygląda zjawiskowo. :)
Taki przekrój repertuarowy ze wszystkich lat. :wink2:
Ciekawe, czy na koncertach z plakatem EKG śpiewa więcej piosenek z najnowszej płyty...
Była mowa o Edi śpiewajacej po rosyjsku (plotka) - nic nie zanuciła???
Dzięki Kinga i GosiaM za relacje. :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: ANETA »

kinga pisze:Edi usiadla na brzegu sceny i zaśpiewala na siedząco, a ludzie schodzili na dól i siadali na ziemi przed Nią
Słodkooooo :)

Dziękuję za relację. Musiało być cudownie skoro uważasz to za swój najlepszy koncert Edyty (z racji że byłas już na wielu) :) Ja dawno już nie słyszałam jej na żywo... stęskniłam się ;(
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Meg »

Dzieki za relacje kinga i GosiaMachynia, na pewno bylo ciekawie, super ze Edi spiewa nowe piosenki,ze sie przy tym swietnie bawi i ze potrafi rozruszac publicznosc :wink2: Dzieki jeszcze raz :-D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: B@r »

Dzięki wszystkim za relacje i gratuluję niezapomnianych wrażeń! Cieszę się, że Edi jest w takiej formie. :)

Kusi mnie teraz ten Rybnik. :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: kinga »

DeathlySilence pisze:Była mowa o Edi śpiewajacej po rosyjsku (plotka) - nic nie zanuciła???
Niestety nie, ale przeprosila, że nic po rosyjsku nie przygotowala :D
ANETA pisze:Ja dawno już nie słyszałam jej na żywo... stęskniłam się ;(
Niedlugo koncert w Grodzisku Maz., to bliziutko Warszawy :wink2: Może się wybierzesz? :-)


I wiecie co? Ja się cieszę, że Edyta dba o takie "szczególy" jak to, żeby było ciemno w trakcie koncertu... Gdybyście zobaczyli sam początek wczorajszego występu, zaczynało się jak jakaś sztuka czy koncert Mylene Farmer :shock: Ciemno, dym, zapalone schody na scenie i inne elementy, czerwone światlo, muzyka (zaczynala od Szczęśliwej drogi...) i tylko cień Edyty wyłaniający się powoli, no bajka...
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Meg »

kinga pisze:Ciemno, dym, zapalone schody na scenie i inne elementy, czerwone światlo, muzyka (zaczynala od Szczęśliwej drogi...) i tylko cień Edyty wyłaniający się powoli,
kinga, mow, mow dalej... :wink2:
Jak ja bym chciala to zobaczyc...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: ANETA »

kinga pisze:[I wiecie co? Ja się cieszę, że Edyta dba o takie "szczególy" jak to, żeby było ciemno w trakcie koncertu... Gdybyście zobaczyli sam początek wczorajszego występu, zaczynało się jak jakaś sztuka czy koncert Mylene Farmer :shock: Ciemno, dym, zapalone schody na scenie i inne elementy, czerwone światlo, muzyka (zaczynala od Szczęśliwej drogi...) i tylko cień Edyty wyłaniający się powoli, no bajka...
Ja również ciesze sie że Edi dba o takie szczegóły bo oprawa sceniczna jest bardzo ważna. A Mylene Farmer też ma wspaniałe show, tylko pozazdrościć. U nas w Polsce pewnie nie byłoby to możliwe.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra

Post autor: Blur »

kinga pisze:że nagrala ją na plytę tą drugą światową
Na drugę światową - Invisible, czy na drugą ogólnie, ale już światową - Edyta Górniak?
ODPOWIEDZ