Odcinek 12 (24.05.2008)

Trzecia edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 30 maja 2008, 11:09

Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak, M jak Miłość)
6
18%
Joanny Jabłczyńskiej (Marta Hoffer, Na Wspólnej)
10
30%
Krzysztofa Respondka (Michał Jeleń, Barwy szczęścia)
17
52%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 12

Post autor: DeathlySilence »

Widzę, że Bob pierwszy rzucił kamień, czego wczoraj nie chciałem robić, by nie psuć atmosfery :wink:
Bob pisze:Wykonanie do ostatnich kilkunastu sekund poprawne, ale koncówka dla mnie nieznośnie łzawa i nieczysta w zawodzeniiach i pojękiwaniach. Może Edi wspólczuła Isis po występie na ESC....
Edyta śpiewa końcówkę ciężko, góry to bezmelodyjny krzyk.
Niedopracowany występ, jakby w ostatnim momencie zdecydowała się na zmianę z Tnj na List.
Surowość aranżu, stroju, wokalu. I ten kwiatek we włosach.
Edyta nie rozpracowała do końca utworów z EKG, by grać je na koncertach w tv na żywo (ile to miała okazji - jedną i to w centrum handlowym) - sięga bezmyślnie po największy kaliber.
List jest hymnem ocalonej kobiety, a ja widziałem na scenie konwulsje, jakby jeszcze walczyła.
Piękny, poruszający tekst i autorka z pomrocznością jasną.
Bob pisze:Kilka razy nierówno z orkiestrą, ale to wina odsłuchu.Kiedyś dla Edyty ,,profesjonalistki" takie rzeczy byłyby nie do pogodzenia , pewnie zakończyłaby ambicjonalnie współpracę z producentami programu trzaskając drzwiami, dziś trzeba zarabiać na życie....
Pieluchy/waciki kosztują. 8) Zostanie najwyżej profesjonalną jurorką, bo z profesjonalizmu piosenkarki wióry.
Bob pisze:Ten występ udowodnił, że support nie był w jakimkolwiek stopniu zagrożeniem dla szoł Celine 8)
Od początku nie był. Edyta może jedynie robić za statyw pod mikrofon Celine Dion.
Show u Edyty to machanie rączką no i zmiana kiecek. To statyczna piosenkarka o pięknym trochę przykurzonym głosie. Tak to jest jak śpiew to nie życie codzienne, a świeto.
Tym razem nie poczułem magii świąt.
Poprawnie, wokalizy przeurocze. I ten szept na końcu.
4 z małym + (w skali JOŚkowej od 1 do 6)
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 12

Post autor: Martu$ia »

Agisia pisze:A co powiedziała odnośnie Wiktorów, bo nie słyszałam?
Gdy Krzysiek Respondek skończył śpiewać Edyta wzięła komórke i powiedziała że wysyła na Krzyśka sms, wszyscy myśleli że chodzi o Krzyśka Respondka, Edi powiedziała że na Krzysia Ibisza bo jest nominowany do Wiktorów, po czym Krzysiek powiedziała że Edyta też jest nominowana w Wiktorach w dziale rozrywka, A ona powiedziała, że słusznie jest nominowana w rozrywce, bo jak kiedyś dała czadu na Wiktorach to jej się kiecka podwinęła i świat ujrzał jej majcioszki. :PP
I to na tyle. Trochę pokręciłam, ale sens ten sam :)
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 12

Post autor: Agisia »

Aha... Dzięki. W końcu rozumiem, o czym pisaliście :-) I jeszcze mi się podobał ten tekst z Reprezentacją, z której Edytkę wywalili. Widać, że nabrała dystansu do siebie. Chciałabym mieć taka koszulkę, jak ta, którą Edi rozrzucała... Marzenia są piękne :-D
Awatar użytkownika
VanityFair
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 244
Rejestracja: 29 gru 2007, 23:20
Ulubiony album: EG/Perła
Ulubiona piosenka: Perfect Moment
Lokalizacja: far away

Re: Odcinek 12

Post autor: VanityFair »

To trochę inaczej wyglądało niż odsłuch... Uczestnicy JOŚia mieli trochę iinne słuchawki", ale może jednak...
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 12

Post autor: Meg »

Oczywiscie znalazly sie osoby ktorym caly czas cos niepasuje...
Dobrze ze ja nie mam takich problemow :zly:
Mi to wykonanie sie cholernie podobalo...bylo lepsze od orginalu na plycie, podobalo mi sie wlasnie to ze Edyta byla taka skromna w swoim ubraniu pieknie wyciagala gory, bylo to przepiekne wyznanie ktore do mnie trafilo (wiem ze nie do wszytkich ale kazdy odbiera uczucia inaczej) Najlepiej jest widziec same wady.... ;(
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 12

Post autor: Agisia »

madzia_32x pisze:To trochę inaczej wyglądało niż odsłuch...
To co to według Ciebie było? Aparat słuchowy? :? Ja myślę, że miała odsłuch, tylko bardziej zaawansowany.

[ Dodano: 2008-05-25, 20:29 ]
Meg pisze:Oczywiscie znalazly sie osoby ktorym caly czas cos niepasuje...
Meg pisze:Najlepiej jest widziec same wady....
Zgadzam się z Tobą w 100% Zamiast sie cieszyć, że w ogóle zaśpiewała... Przecież nie musiała.
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Pusiex »

To co to według Ciebie było? Aparat słuchowy? Ja myślę, że miała odsłuch, tylko bardziej zaawansowany.
Nigdy nie słyszałam o odsłuchach mniej i bardziej zaawansowanych. A poza tym to nie musicie od razu koleżanki wygwizdywać! To jeszcze gorsze niż 'niewiedza o odsłuchu'.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 12

Post autor: diuk69 »

DeathlySilence pisze:Edyta może jedynie robić za statyw pod mikrofon Celine Dion
To bylo chyba zbędne. :584: To niedorzeczne.W tym występie chodzilo nie o super perfekcje, ale o to ,co chciala przekazać Edyta tą piosenką.Ja bylem i jestem pod ogromnym wrażeniem.Moim marzeniem (jak i myśle i niejednego z was) bylo uslyszeć "List" na żywo.Edyta zrobila nam piękną niespodziankę!Dziękuję :edi: mocno mocno
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12

Post autor: Michael »

DeathlySilence pisze:Edyta może jedynie robić za statyw pod mikrofon Celine Dion.
Jesli chodzi o kwestię robienia show, to się zgodzę, ale wokalnie uważam Edytę za lepszą wokalistkę niż Celine. 8) Szkoda tylko, że zamiast koncertować i nagrywać płyty, Edyta chałturzy w JOŚ. A później wychodzą takie kwiatki, jak w ostatnim odcinku JOŚ - miałem wrażenie, że się męczy. Jak to niektórzy mówią: nieużywany instrument zanika. 8)
Straszny image miała Edyta w tym odcinku. To była kreacja, w której można wyskoczyć po bułki do sklepu :P , a nie występować w TV będąc ikoną polskiej piosenki.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 7:14 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Odcinek 12

Post autor: Pusiex »

Michael pisze:To była kreacja, w której można wyskoczyć po bułki do sklepu , a nie występować w TV będąc ikoną polskiej piosenki.
Właśnie. Te jeansy mnie zaskoczyły... :shock: Myślałam, że jakąś piękną kiecke włoży, a tu masz ci los... :PP
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 12

Post autor: vanity »

faktycznie dziwne, do siedzenia w fotelu ubrała kieckę, a do występu jeansy :?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12

Post autor: grzechoo »

o 12 odcinku, święte słowa wytłuściłem
Gdyby specjalistów od produkcji "Jak Oni Śpiewają" zatrudnić przy produkcji wenezuelskich seriali, to mogliby mieć dużo pracy. Wczorajszy odcinek polsatowskiego show przeszedł chyba wszystkie łzawe scenariusze. Płakali prawie wszyscy, bo stacja w specjalnym odcinku "JOŚ" postawili na emocje i występy artystów, które dedykowano ich mamom.



Została już tylko trójka uczestników, którzy przez tydzień będą walczyć o głosy widzów, żeby zaśpiewać w finale. Trudno powiedzieć, kto odpadnie, ale nastrój rywalizacji udzielił się wszystkim. Zwłaszcza Joasi Jabłczyńskiej , która zaskoczyła swoją mamę i wystąpiła w jej sukience z przed ponad 20 lat. Ten występ zrobił na wszystkich duże wrażenie, ale to nie pomogło aktorce, bo po całym odcinku wylądowała w strefie zagrożenia.



Niespodzianką był występ na estradzie Edyty Górniak , która popłakała się podczas piosenki zaśpiewanej przez Olgę Bończyk. Jak widać obie panie nie kryją swoich emocji i to najbardziej podoba się Plotkowi.
Edyta zaśpiewała przebój ze swojej najnowszej płyty. Jak łatwo się domyśleć wypadła znakomicie, a to tylko potwierdza, że piosenkarka powinna w końcu wrócić na estradę. Fani czekają na jej koncerty od kilku lat.



Tym razem z programu nie odpadł nikt, bo cała trójka walczy o głosy widzów. Jedno jest pewne, jeśli nie powiedzie się Joasi Jabłczyńskiej, to w finale zaśpiewa dwóch facetów Kacper Kuszewski i Krzysztof Respondek , a to oznacza, że finał "JOŚ" może być bez kobiety.

Chociaż plotek zna się na rzeczy

Źródło: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,524 ... waja_.html
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 12

Post autor: Robik »

Pusiex pisze:
To co to według Ciebie było? Aparat słuchowy? Ja myślę, że miała odsłuch, tylko bardziej zaawansowany.
Nigdy nie słyszałam o odsłuchach mniej i bardziej zaawansowanych. A poza tym to nie musicie od razu koleżanki wygwizdywać! To jeszcze gorsze niż 'niewiedza o odsłuchu'.
To był po prostu odsłuch lepszej klasy w porównaniu do tego co używają uczestnicy.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 12

Post autor: ANETA »

Jak nie śpiewa źle, jak zaspiewa też źle. Niektórzy powinni sie zdecydowac czego od niej oczekują. Mogła wogole nie zaspiewać. Moim zdaniem było super. Edyta ma 100 razy lepszy głos od C.Dion. Celine ma setki ludzi, do dyspozycji świetny sprzet, najlepsze sceny - może sobie pozwolić na zrobienie wielkiego show. W Polsce można tylko o tym pomarzyc. Z reszta, nie oczekuje od Edyty żeby skakała na linie jak Tarzan, ona jest od śpiewania a to robi obecnie najlepiej. Wszystkie wokalistki ,,sie zdzierają" a ona trzyma klasę (wokalną) nadal.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 12

Post autor: Łukasz »

m.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 20:44 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ