JOŚ V

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).

Czy Edyta powinna wziąć udział w piątej edycji programu?

Tak
54
59%
Nie
38
41%
 
Liczba głosów: 92

whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: JOŚ V

Post autor: whatever »

Ółgarz pisze:Poza paroma świetnymi wystepami JOŚ przyniósł jej same niekorzyści. Ludzie zaczęli ją kojarzyć z płaczem, kiczowatymi szmatami, sztucznością. Pamięta ktoś naszą reakcję na jej pierwszy strój kosmitki w 1 odcinku w 1 serii? No właśnie.
Kurcze, no właśnie. Swoją opinię już wyraziłam, ale się powtórzę :P Mam nadzieję, że Edyta też stwierdzi, że co za dużo to niezdrowo... Oprócz kasy i paru występów nic z tego nie ma. A dobre wrażenie po występach i tak jest zacierane przez to o czym wspomniałeś. Swoją drogą ten program to już w ogóle na totalne dno spadł...

Jednym z niewielu plusów udziału Edyty w programie jest to, że to dla nas łatwy sposób na spotkanie z nią. Ale to już inna sprawa...Minusów jest więcej.

Tak więc : NIE Not anymore^^
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: JOŚ V

Post autor: Madlen »

No kurde belek, trudna sprawa z tym JOŚ - kiem. Niby fajnie byłoby spedzić czas z Edi przed TV i nawet super by było pojechać do JOŚ i spotkać sie z Edusia kochaną :-) Zwłaszcza ze ja jeszcze nie miałam takiej okazji jak niektórzy ;) no ale zdecydowanie wolę milion razy koncerty Edi :) A Joś robi się już nudny, niestety, taka prawda, bez przesady 5 edycji? ;) jednak lubię ten program i głosuję na tak. Coś czuję w kościach że Edi podpisze kontrakt :D
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 12:16 przez Madlen, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Asiulka__
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: JOŚ V

Post autor: Asiulka__ »

Naprawdę jestes taka naiwna? Zawsze się znajdzie jakiś podlotek w stylu Filipa z Rodziny Zastępczej czy jakaś stara flądra, która nie ma już kasy, błysku, sławy tylko wspomnienia.
Oczywiście zawsze znajdą się takie osoby. Mnie jednak chodziło o to, że w porównaniu do I edycji kiedy pomysł był świeży, do V jest trudniej atrakcyjnie skompletować listę.
Poza paroma świetnymi wystepami JOŚ przyniósł jej same niekorzyści. Ludzie zaczęli ją kojarzyć z płaczem, kiczowatymi szmatami, sztucznością.
Kto ją tak kojarzy, ten ją tak kojarzy. Są to głównie zawistnicy i małoletni fani Dody, którzy obrzucają Edytę bezsensownymi obelgami!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: JOŚ V

Post autor: Magda M »

Asiulka__ pisze:Kto ją tak kojarzy, ten ją tak kojarzy. Są to głównie zawistnicy i małoletni fani Dody, którzy obrzucają Edytę bezsensownymi obelgami!
nieprawda. Fani Dody oglądają Gwazdy tańczą na lodzie a nie JOSia. Edyta jest tak kojarzona przez większość społeczeństwa, także tego "starszego" :|
Awatar użytkownika
Asiulka__
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: JOŚ V

Post autor: Asiulka__ »

Fani Dody wcale nie muszą oglądać JOŚ żeby sobie Edytę powyzywać. Wystarczy, że przeczytają jakiś głupi artykuł na pudelku i już mają zdanie wyrobione. Tak im się wydaję, że to jest ich własna opinia, a tak na prawdę ten portal ją narzuca.
To samo ludzie starsi. Niektórzy wierzą ślepo w to co im napiszą i potem wyładowują swoje frustracje w komentarzach. Moim zdaniem większość tych komentarzy jest nieprzemyślana.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: JOŚ V

Post autor: Magda M »

Asiulka__ pisze:Fani Dody wcale nie muszą oglądać JOŚ żeby sobie Edytę powyzywać. Wystarczy, że przeczytają jakiś głupi artykuł na pudelku i już mają zdanie wyrobione.
Przepraszam Cie bardzo, ale jakiś czas temu to FANI EDYTY zachowywali się tak samo....... czasem mamy tu takie "przebłyski" więc to nie tylko fani Dody są tacy... nie tylko...
Asiulka__ pisze:Niektórzy wierzą ślepo w to co im napiszą i potem wyładowują swoje frustracje w komentarzach. Moim zdaniem większość tych komentarzy jest nieprzemyślana
Nie każdy tak dobrze zna Edytę jak Ty. obejrzałaś 100 wywiadów, byłaś na (załóżmy) 10 koncertach, 15 spotkaniach itp itd... Niektórzy znają ją tylko z Rankingu Gwiazd, z JOŚia czy nawet z Szymona Majewskiego itp itd .. Edyta sama tworzy swój wizerunek, wcale nie trzeba chodzić po Pudelkach czy innych portalach by ją lepiej "poznać".
Awatar użytkownika
Asiulka__
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: JOŚ V

Post autor: Asiulka__ »

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja uważam, że skoro ktoś Edytę zna tylko z pudelka i wierzy ślepo w to co jest tam napisane to nawet nie powinien zabierać głosu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: JOŚ V

Post autor: vanity »

Magda M pisze:Asiulka__ napisał/a:
Kto ją tak kojarzy, ten ją tak kojarzy. Są to głównie zawistnicy i małoletni fani Dody, którzy obrzucają Edytę bezsensownymi obelgami!

nieprawda. Fani Dody oglądają Gwazdy tańczą na lodzie a nie JOSia. Edyta jest tak kojarzona przez większość społeczeństwa, także tego "starszego"
Potwierdzam. Moi znajomi to ludzie na poziomie, i z kulturą mówią że ładnie śpiewa (ale ich wiedza zaczyna się i kończy na Dotyk, ewentualnie plus EG) ale że brak jej wszystkich klepek, zresztą ja też uważam że wszystkich nie nia.... :P Czyli ostatnia dekada ewidentnie wskazuje tendencję spadkową, ale co się dziwić skoro tylko zamieszanie umiała robić wokół siebie.
Asiulka__ pisze:Ja uważam, że skoro ktoś Edytę zna tylko z pudelka i wierzy ślepo w to co jest tam napisane to nawet nie powinien zabierać głosu.
Z drugiej strony jak ma ją poznać jeśli dzisiaj Edyta Górniak równa się jedynie JOŚ plus Fakt o ospie dziecka?
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: JOŚ V

Post autor: stinger »

Jam mam,tak jak część osób podzielone zdanie.Rozum mówi,że Edyta nie powinna brać udziału w V edycji JOS,a z drugiej strony trochę źle bym sie czuł jakbym oglądał JOS,a na miejscu Edki siedziała/siedział by inny juror. :?
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: JOŚ V

Post autor: Anu$$ia »

A wiadomo kogo wezmę na miejsce jurora,jak Edzia się nie zgodzi?
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: JOŚ V

Post autor: stinger »

Coś kiedyś słyszałem o Kayah,ale Kayah jest jurorem w Fabryce Gwiazd,więc raczej nie ona.Innej wersji nie słyszałem. :)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: JOŚ V

Post autor: Isabel »

Raczej jeszcze nie wiadomo kto ewentualnie zastąpi Edytę jeśli zrezygnuje z JOŚ.
Pewnie myślą,że się zgodzi,więc może nie szukają narazie 8P
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

izusia pisze:Raczej jeszcze nie wiadomo kto ewentualnie zastąpi Edytę jeśli zrezygnuje z JOŚ.
Pewnie myślą,że się zgodzi,więc może nie szukają narazie
hehe może Doda ( ostatnio straciła fuchę w GTNL) :lol3: :lol3: :lol3: nie no oczywiście to był żart.....czuję przez skórę że Edyta podpisze kontrakt... :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: JOŚ V

Post autor: Marrcino »

Oczywiscie ze Edyta podpisze kontrakt. Bez niej nie ma Jak Oni Śpiewaja. 8)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

Marrcin pisze:Oczywiscie ze Edyta podpisze kontrakt. Bez niej nie ma Jak Oni Śpiewaja.
zgodzę się z tym....nie wiem czy już było to gdzieś napisane, ale piszą że Kaśka jest w ciązy i że Lisza ma prowadzić za nią. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja byłabym zadowolona z takiej wymiany. Bardzo mi się podobał ten odcinek któy Lisza prowadziła. :)
ODPOWIEDZ