Dni Opola 2009

26.04.2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Dni Opola 2009

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Dziękuję serdecznie za zdjęcia :-D Miło się robi na sercu. Bo te relacje wiele znaczą dla kogoś kto nie mógł tam być i przeżywać tego osobiście :-)
Dlatego serdeczne dzięki dla tych co poświęcili swój czas i podzielili się wrażeniami.
Fajnie, że są takie osoby na forum :smile:
Awatar użytkownika
Jadzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 207
Rejestracja: 01 lut 2008, 0:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Jadzia »

Super, że koncert i spotkanie udały się i obfitowały w wiele emocji!
Serdecznie dziękuję za relację, zdjęcia, pliki, jesteście niezastąpienie :)
Edyta wesoła, uśmiechnięta, cieszę się bardzo.
Po tym co powiedzieliście zaczynam sie już gubić w relacjach między Edytą a Darkiem. Bądź tu człowieku mądry i zrozum o co chodzi. Ale to dobrze, że byli dla siebie mili i ciepli :)
Obejrzałam materiał z odsłonięcia gwiazdy na rynku i dziwne mysli naszły mnie po usłyszeniu wypowiedzi Edyty.
"Ja zawsze miałam trochę inne motywacje do tego by stać na scenie, dzisiaj czasy się trochę zmieniły i dla tych, którzy się wychylają by stać na scenie wystarczy właściwie pokusa próżności"
Miała inne motywacje, no tak. Ale czemu wciaż upublicznia swoje życie prywatne, czemu ze swojej prywatności robi kartę przetargową, czemu wciąż prowokuje? Czy to nie jest z jednej strony pokusa próżności prowadząca do większego rozgłosu, popularności, większego zainteresowania, do tego zacytowanego wychylenia się? Wydaję mi się, że niestety trochę tak. Ale mam nadzieję, że źle to wszystko zrozumiałam i zaraz mnie ktoś sprostuje.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Aro »

Ja na koniec chciałem tylko napisać, że wypad do Opola uważam za bardzo udany. Jednak na forum potrafi się jeszcze zebrać super ekipa i dogadać się wyśmienicie. Niedzielna noc w akademiku trwała do 4:00 i to mówi samo za siebie. :D Wielkie podziękowania dla Estiego który zorganizował nam spanie, bilety i przez ten cały czas oprowadzał nas po mieście (widzielismy amfiteatr, teatr im. Kochanowskiego). Dzięki raz jeszcze. Bez Ciebie było by bardzo trudno. :) Mam wielką nadzieję, że w przyszłości będzie nam wszystkim dane jeszcze raz się spotkać. :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Matiz99 »

Odsłonięcie gwiazdy Edyty Górniak w Opolskiej Aleji Gwiazd
http://www.youtube.com/watch?v=xj3E3VouBh0
Dzięki. Widać znajome forumowe twarzyczki :-)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Dni Opola 2009

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Jadzia pisze:Miała inne motywacje, no tak. Ale czemu wciaż upublicznia swoje życie prywatne, czemu ze swojej prywatności robi kartę przetargową, czemu wciąż prowokuje? Czy to nie jest z jednej strony pokusa próżności prowadząca do większego rozgłosu, popularności, większego zainteresowania, do tego zacytowanego wychylenia się? Wydaję mi się, że niestety trochę tak. Ale mam nadzieję, że źle to wszystko zrozumiałam i zaraz mnie ktoś sprostuje
Ja to zrozumiałam, że Edi mówi w czasie przeszłym że miaŁA inne motywacje, a teraz tak jakby musi się też trochę do dzisiejszych czasów dopasować :-)
Ale to tylko moja interpretacja Jej słów :-)
Awatar użytkownika
soul
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 21 mar 2009, 15:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie
Lokalizacja: śląsk

Re: Dni Opola 2009

Post autor: soul »

kurka wodna nie wiem od czego to zależy ale słuchając sombody loves you baby , nie opuszczaj mnie , czy właśnie dziwny jest ten świat z tego koncertu w Opolu widać ogromną różnice w wykonaniach Edyty np w JOŚ czy na ESKA - w tych wykonaniach zawsze mi czegoś troszku brakuje tak jakby miała chore gardło , a tu prosze na koncertach poprostu głos sięga nieba -czysty wysoki , wspaniale prowadzony, po prostu wybitnie

Ps jak ktoś ma , niech wrzuci To nie ja z tego koncertu
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Meg »

Chłopaki dziękuję Wam bardzo za relację (Tobie Magdo s tez oczywiście), zdjęcia i nagrania.
Nawet nie wiecie jak ja Wam tego zazdroszczę... Cieszy mnie że są na forum takie osoby jak Wy, które chcą się dzielić z nami swoimi wrażeniami.
Estratos pisze:MEG, miałaś rację z tą miną
Wiedziałam... :lol3:

Swoją droga to fajnie wyszliście na tym zdjęciu :D

Wsłuchuję się właśnie w nagrania z tego koncertu. Jestem pod wrażeniem, szczególnie tych gór które wyciąga w "Nie opuszczaj mnie" . Już sobie wyobrażam jak to musiało brzmieć na żywo. DJTŚ moim zdaniem lepsza wersja niż w Jak Oni Śpiewają, szczególnie ten mocny początek. Zawsze na koncertach Edyta błyszczy formą wokalną i daje z siebie wszystko. Żadna gala ani inne tego typu imprezy nie zastąpią prawdziwych koncertów.

Dziękuję jeszcze raz :d
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Dni Opola 2009

Post autor: princess_edyta »

Jak ona mowi to mi sie zawsze plakac chce ;( :606: ...zawsze sie wzrusze :clown:
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Dni Opola 2009

Post autor: magda s »

co najlepsze do tego filmiku- naprawdę Edyta obiecała tej dziewczynce dzień wcześniej naleśniki, i wzieła ja do auta i Jej mamę i pojechały,ale na obiad z prezydentem.Edyta wypatrzyła dziewczynke na widowni podczas koncertu,bo spodobała Jej się czapeczka małej.I została ona razem z mamą i razem z Nami wpuszcozna na spotkanie z Edytą.Miło,że Edi wywiązała się z obietnicy -pewnie mama małej bardziej sie cieszyła :d :D
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Dni Opola 2009

Post autor: diuk69 »

Dziękuję serdecznie za zdjęcia ,za te wszystkie relacje .Choc częściowo mogłem poczuc atmosfere koncertu. :D Dzięki z całego serca za poświęcony czas i to,że podzieliliście tymi pięknymi przeżyciami.
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Dni Opola 2009

Post autor: efka »

Chciałam zaznaczyć, że bardzo dziękuję za wszelkie info, linki, zdjęcia, filmiki odnośnie występu w Opolu. Jestem strasznie stęskniona za głosem Edyty live, dlatego wciąż mi mało... Cóż, po prostu trzeba się wybrać na następny koncert :) i tyle :-)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, 21:56 przez efka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Ewa_P »

Pięknie dziękuję naszym chłopcom i Magdzie za relacje i zdjęcia. Jesteście kochani.
A odnośnie powyższej dyskusji, to niektórzy forumowicze mogliby przystopować z tą postawą roszczeniową. Zrozumcie - oni tam byli tak naprawdę dla własnej przyjemności, a nie po to by cały czas myśleć tylko o tym, jak tu jeszcze można by zadowolić tych forumowiczów, których na koncercie nie było. Potraktujmy to jako miły gest z ich strony, podziękujmy za to co jest i finał. Bo dopominanie się o więcej i krzyczenie, że tak mało, jest niezbyt eleganckie. Aż strach się przyznawać następnym razem, że człowiek się na koncert wybiera. ;)
Aro pisze:(widzielismy amfiteatr, teatr im. Kochanowskiego).
Teraz to już jestem bliska płaczu z zazdrości. ;) Ławki przed teatrem Kochanowskiego to najcudowniejsze miejsce na wieczorne i nocne Polaków rozmowy (po wcześniejszym zaopatrzeniu się w hmm "materiały dyskusyjne" w pobliskim Tesco ;) )
Cieszę się, że udało Wam się tak miło spędzić ten czas. A jednak forum jednoczy :D
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Anu$$ia »

Też bardzo dziękuję za relacje,zdjęcia i video. Musiało być wspaniale. Jak dobrze słyszeć o koncertach w czerwcu :).
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Dni Opola 2009

Post autor: tonya2 »

Też się dołączam do podziękowań. Mam takie małe pytańko; Czy Wy w ogóle robiliście jakieś zdjęcia na spotkaniu :D bo nie uwierze, że nie...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Dni Opola 2009

Post autor: Estratos »

tonya2 pisze:Też się dołączam do podziękowań. Mam takie małe pytańko; Czy Wy w ogóle robiliście jakieś zdjęcia na spotkaniu :D bo nie uwierze, że nie...
ja w ogole nie mialem aparatu, ale dzieki uprzejmosci jednego z fanów mam zdjęcie z Edytą, którego fragment zamieszczam:

Obrazek
ODPOWIEDZ