Mika Urbaniak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Mika Urbaniak

Post autor: Blur »

Mika Urbaniak to bardzo dobrze zapowiadająca się wokalistka, która po wielu przygodach z innymi artystami (m.in. Smolik, Okupnik, Kukulska) zaczyna pracować na własny rachunek.
Debiutancki krążek zatytułowany Closer ukaże się w najbliższy poniedziałek (tj. 27.04), a promuje go kompozycja In my dreams.
Producentem albumu jest znany perkusista Troy Miller, bliski współpracownik takich gwiazd jak Amy Winehouse czy Mark Ronson. Do projektu zaprosił innych brytyjskich muzyków, nagrywających z takimi artystami jak The Roots czy Josh Stone. Całość została zarejestrowana w londyńskim studiu Sand House. Na płycie gościnnie udzielił się także ojciec wokalistki - Michał.
Mika pisze:Ludzie mogą powiedzieć, że jest trochę słodko, ale też bardzo melodyjnie i z fajnymi aranżacjami. (śmiech) Mogą się dziwić, że nie rapuję. Mogą się dziwić, że mało w tym jazzu, bo ze względu na rodziców kojarzona jestem z jazzem. Będzie zaskoczenie, ale mam nadzieję, że pozytywne. Płyta jest bardzo dobrze zrobiona, dopieszczona, słucha się jej przyjemnie. Mam nadzieję, że „Closer" zaimponuje wszystkim jakością i że wyraźnie będzie słychać, że szukam swojej własnej drogi
ODPOWIEDZ