Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: chicken1506 »

Koncert super - TCN i Linger były genialne, ale najważniejsze, że ludzie bardzo dobrze się bawili. Mogłoby być kilka piosenek więcej - O&O czy CSN to się już chyba nie doczekam. Bardzo porządne oświetlenie i dzwięk - widać, że ktoś się zna na rzeczy, a co do wykonań, to po raz kolejny było słychać, że nikt inny w Polsce tak na scenie nie zaryczy.
A i na koniec było jeszcze TNJ - nie słychane, że cały tłum czeka, aby tę piosenkę zaśpiewać.
Pozdrawiam te oszalałe tłumki z przodu pod sceną. Było Was widać i słychać nawet na samym końcu.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: magda s »

lingeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr dziękujęCi Edytko,że to dla nas zaśpiewałaś.pięknie było po raz kolejny zresztą!!!na początku jakieś świnie krzyczeli obraźliwe słowa,ale potem przystopowali -myślałam,że im krzywdę zrobię.skakałam ile sił w nogach!!!!!-dobrze ,że barierki się tzymałam-siła 1 rzędu haha linggggeeeerrr -boshe trasa live mi się przypomniała....łzy w oczach...zaskoczeniem było jak najdalej,ale fajnie wyszło.nie proszę o więcej- Bóg mnie kocha!!!
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: loveedyta »

Koncert był świetny, Edyta mimo tego że chora to dała radę naprawdę.
Praktycznie wszystkie piosenki śpiewaliśmy razem z Nią :D To co najlepsze wersja podobna jak na Top Trendach. W nie wierzyć nie mam sił fajną końcówkę zrobiła, inna niż dotychczas. Mówiła, że Dziwny jest ten świat to bardzo ważna dla niej piosenka i ma nadzieję że dla nas też:) Linger było boskie :d Edytko śpiewaj to częsciej
:wink2: Świetne było Wyginam śmiało ciało :D Wszyscy się wyginali, a kto najbardziej to waidomo :lol3:

Wyglądała ślicznie, fryzurkę bym jej troszkę zmieniła, bo nie lubię zbyt afro 8P

Spotkanie było krótkie, była masa ludzi, a Edyta się to tego źle czuła. Mówiła że następny koncert w Lubliniw 10 czerwca, na Top wystąpi tylko jako gość, więcej koncertów ( w całej Polsce) będzie po wakacjach. Śpiewała kawałek Listu razem z nami, amy dla niej Dziękuję Ci ( minę miała boską). Mówiła że nas kocha :d

Była zdziwiona że ten chłopak z Wenezueli zna tekst jej piosenki :wink2: Sympatyczny był :d

Pytała czy jest dużo osób z poza Pruszkowa i czy ktoś jest pierwszy raz na koncercie, dużo osób się zgłosiło więc Edyta się zdziwiła i mówi: To ja śpiewam 20 lat a wy dopiero pierwszy raz?? :ha:

Fotki wrzucę jutro :D

P.S. Dzięki za świetną zabawę Nat,Gosi, Sylwi, Maćkowi i Joasi :D
Ostatnio zmieniony 01 cze 2009, 1:22 przez loveedyta, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Nat. »

Chyba wszystko zostało już powiedziane (lista piosenek , najbliższe koncerty itd.) był naprawdę świetny , Edyta w swoim żywiole :) Ludzie bardzo pozytywnie nastawieni procz kilku dresow i ich chamskich odzywek , ale to dało sie przeżyć

chciałabym podziękować za mile spędzony czas Maćkowi i Sylwii :)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Gabra »

loveedyta pisze:Mówiła że następny koncert w Lubliniw 10 czerwca
ale sama nie była pewna żadnych szczegółów :P. bądź co bądź w internecie nic nie piszą. w samym Lublinie też informacji nie było :]

Obrazek Obrazek

ja jestem pod wrażeniem :) Edi w świetnej formie i przyznam szczerze - nie spodziewałam sie, że zaśpiewa tylko 3 covery, a reszta ze swojego repertuaru :P. szczególne wrazenie wywarło na mnie wykonanie "Linger", końcówka wymiata! :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: B@r »

Linger, szok! Usłyszeć to na żywo BEZCENNE! Wbiło mnie w ziemię! Bardzo lubię tę piosenkę.

Koncert wspaniały, Edyta w świetnej formie. Ciekawy i zaskakujący dobór piosenek w nowych aranżach. Wreszcie powiało nowością i zaskoczeniem. Jak tak dalej pójdzie to doczekamy się kiedyś na koncercie "Miles&Miles away" i "Sleep with me"- najlepiej na bis. :P Może w Siedlcach? Kto wie, Edyta obiecała niespodziankę. :-)

Wielkim plusem koncertu był świetny kontakt Edyty z publicznością. Niemal po każdej piosence zagadywała ludzi i kazała śpiewać refren piosenki, którą przed chwilą wykonywała. Nagrałem 3 filmiki, postaram się wrzucić.

Co tu więcej powiedzieć? Wszystko zostało już opisane. Było bossssssssko! Edyta, dziękuję! Oby więcej takich koncertów! :edi: :cloud9:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Joan »

Właśnie wróciłyśmy. Gardła nas bolą strasznie...jutro nic nie będziemy mogły mówić ale warto było :D :D :D
Ale kurcze żal trochę żę staliśmy wszyscy blisko siebie i się nawet nie poznaliśmy :P
Denerwowali nas trochę faceci co darli się wulgarnie w kierunku Edi ale potem ich olałyśmy Edi też i była świetna zabawa....
Na długo ten koncert pozostanie w naszych sercach...bo był to pierwszy koncert na którym byłyśmy... Z wrażenia mało pamiętamy.... Ale Edi też dużo nie mówiła pomiędzy piosenkami. Edi dawała też kilka razy publiczności mikrofon...
Do spotkania jako takiego nie doszło ale nie mamy tego za złe Edzi bo się źle czuła a i tak poświęciła dużo czasu ludziom. Zdjęć nie udało nam się z Nią zrobić ale chyba nie to jest najważniejsze... W naszych sercach do końca życia pozostaną wspomnienia
GosiaczeQ_14 i Joasia55

Pozdrowienia dla Marty świetnie się z Tobą tańczyło i śpiewało... Oraz dla mniej ruchliwych Natalii i Sylwii ;)
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Nei »

Dziękuje wszystkim za relację musiało być naprawdę świetnie.Jak macie jakieś nagrania to wrzucajcie.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: loveedyta »

joasia55 pisze:Pozdrowienia dla Marty świetnie się z Tobą tańczyło i śpiewało...
i wzajemnie Gosiu :D

Natalia i Sylwia były wsłuchane, bo to ich pierwszy koncert.
B@r pisze:Linger, szok! Usłyszeć to na żywo BEZCENNE! Wbiło mnie w ziemię! Bardzo lubię tę piosenkę.
w Słubicach śpiewała w bardzo podobnej wersji, bosko było :d
Awatar użytkownika
BolecDC
Make it happen
Make it happen
Posty: 176
Rejestracja: 04 wrz 2008, 15:29
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Piastów/Warszawa

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: BolecDC »

No i po koncercie... :)

To było zdecydowanie najbardziej fantastyczne doświadczenie muzyczne w moim życiu. Stałem pod samą sceną, zobaczyć i usłyszeć Edytę z bliska - bezcenne!
Koncert zaczął się parę minut po 21. Utwory wykonywane przez Edytę były już wymieniane, ja dodam tylko, że sporo z nich nagrałem i postaram się je umieścić za jakiś czas. W trakcie całego kocertu walczyłem z sobą, miałem jednocześnie ochotę nagrywać i śpiewać razem z Edytą. Okrzyki w wykonaniu sfrustrowanych mieszkańców Pruszkowa - żałosne. Edyta olała ich zaczepki i bardzo dobrze. Jakiś palant próbował się wepchać za barierkę w trakcie wykonywania "Dziwny jest ten świat" - moje nagranie kończy się w połowie, kiedy obrywam własnym aparatem w nos. Edyta - moim zdaniem - w świetnej formie wokalnej, wyglądała zjawiskowo. Nie dopchałem się ani do autografu, ani do wspólnego zdjęcia - trudno, nie to było dla mnie najważniejsze.

Dziękuję Syliwii, Natalii i Marcie - za towarzystwo i wspólną zabawę.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2009, 11:44 przez BolecDC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Nat. »

błękitmyśli pisze:[url=http://images49.fotosik.pl/135/fc8623ebfb086568m.jpg]Obrazek[/URL]
Chyba najpiękniejsze zdjęcie, jak udało mi się Jej zrobić! Jest prześliczna, przecudowna... <3 Kocham Cię!
Śliczne :) i nawet mój miś się załapał :lol3: że myśmy Cię tam nie zauważyli

Co do tego co napisał Maciek, ten idiota próbujący przejść za barierki - masakra dobrze że ochrona szybko zareagowała
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Madlen »

Dziękuję Wam wszystkim za relacje i zdjęcia. ;)
Musiało być fantastycznie, Edytka prześlicznie wyglądała. <3
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Anu$$ia »

Dziękuję za relację i zdjęcia :) Kurczę,najbardziej Wam zazdroszczę,że słyszeliście na żywo Linger,ale pewnie jeszcze nie raz będzie wykonywany na koncertach. Szkoda,że koncerty dopiero po wakacjach...Dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Isabel »

Dziękuję wszystkim za relacje i za pliki i fotki,którymi się z Nami podzieliliście :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Dni Pruszkowa (31.05.2009r.)

Post autor: Meg »

I to się nazywają prawdziwe sprawozdania z koncertu. Spisaliście się.
Dziękuję za relację, zdjęcia i pliki video. :d
ODPOWIEDZ