Wideoportal

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Wideoportal

Post autor: fanusia_anka »

W wywiadzie wokalistka opowiada też o synie i oczekiwaniach względem „Tańca z gwiazdami”.

http://www.wideoportal.pl/site/items/4091



Piosenkarka opowiedziała Wideoportalowi o kontuzjach wywołanych tańcem, swoim partnerze Janie Klimencie, oceniła Madonnę i zapowiedziała płytę „The Best Of”.

http://www.wideoportal.pl/site/items/4104
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: Mona. »

fanusia_anka pisze:zapowiedziała płytę „The Best Of”.
Mają być na tej płycie 3 nowe piosenki - w tym "Never Will I". Nie wiem więc, jak mamy traktować to słowo "nowe". Może rzeczywiście ukażą się na tej płycie nie znane nam jeszcze utwory? Bardzo bym chciała! :d
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: grzechoo »

Tylko, żeby nie były to utwory z naszej forumowej ankiety - skoro Edyta mówi, że bedą to najukochańsze piosenki fanów :lol3:
Jak już prosimy, marzymy to mnie sie marzy taka tracklista :lol3:
1. To Nie Ja (2010 Version)
2. Jestem Kobietą (2010 Version)
3. Dotyk
4. Kasztany
5. Love is on the line
6. Kolorowy Wiatr
7. Lustro
8. Smocze Wzgórze
9. When You Come Back To Me
10. One & One
11. Never Will I
12. Under Her Spell
13. Nie Proszę O Więcej
14. Impossible
15. Nie Było (with Sweet Noise)
16. Nieśmiertelni
17. Cygańskie Serce (wersja, którą śpiewała na Pikniku Rodzinnym)
18. Loving You (Single Version)
19. Pada Śnieg (Solo Version)
20. Dziwny Jest Ten Świat (albo wersja studyjna albo live z Jubileuszu)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wideoportal

Post autor: Himcio »

grzechoo, + 2 zupełnie nowe piosenki :D

Najbardziej jestem ciekaw, jak Edyta zaśpiewa Litanię :d
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Wideoportal

Post autor: Natu$ »

Sprostowanie: "Dariusz Krupa nie ma co zwracać Pani Górniak..."
-> http://www.wideoportal.pl/site/items/4106
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wideoportal

Post autor: Kopaneek »

Natu$ pisze:Sprostowanie: "Dariusz Krupa nie ma co zwracać Pani Górniak..."
Jęki tonącego.

Małżonkowie wspólnie pracowali na obecny majątek? Dariusz Krupa do tej pory nie wie, jakie są stawki dla menedżerów?? 10-15% z gaży gwiazdy. Kto był i jest gwiazdą chyba wiedzą wszyscy.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: Madlen »

Haha, prawie w każdej kontrze żałosne sprostowanie: "Majątek nie został podzielony", "Gdyż podział majątku nie został dokonany", "Mowa o postępowanie o podział majątku". :lol: Sranie w banie, Edycie się to należy i kropka, koniec tematu.
Gdyby Pani Edycie Górniak rzeczywiście zależało na dokonaniu podziału, mogła w każdej chwili wystąpić na drogę postępowania sądowego.
Właśnie to robi, wiec w czym oni widzą problem? :blink:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Wideoportal

Post autor: Estratos »

Jęki tonącego.

Małżonkowie wspólnie pracowali na obecny majątek? Dariusz Krupa do tej pory nie wie, jakie są stawki dla menedżerów?? 10-15% z gaży gwiazdy. Kto był i jest gwiazdą chyba wiedzą wszyscy.
W małżeństwie (o ile nie podpisano intercyzy) wszytko jest wspólne (poza spadkami i darowiznami). Nie ma znaczenia to czy Edyta zarabiała miesięcznie np. 100 tys. a Dariusz 10 tys., wszystkie te pieniądze należą do OBOJGA małżonków. Jeżeli byli małżonkowie dogadają się w sprawie podziału majątku to sprawa może zakończyć się na 1-2 posiedzeniach sądu. Jeżeli nie, to czeka nas kilka lat walki o każdą łyżeczkę.

Majątek, który posiadali przed zawarciem małżeństwa (np. mieszkanie Edyty w Portugalii), należy tylko do nich (o ile oczywiście nie dokonano zmian we własności). Zdaje się, że dom w Milanówku należy do rodziny Darka.

Mówienie Edyty o sprawiedliwości jest trochę nie na miejscu, bo nikt jej nie okradł. Cały czas może dysponować swoim majątkiem. I niech nie mówi, że zabrała tylko wazę na zupę, bo sami widzieliśmy jak z Kaśką Sowińską meble wynosiła :lol3:

A jeżeli rozwód został orzeczony bez orzekania o winie, to na oskubanie Dariusza nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Wideoportal

Post autor: milencia1992-mk »

Kopaneek pisze:
Natu$ pisze:Sprostowanie: "Dariusz Krupa nie ma co zwracać Pani Górniak..."
Jęki tonącego.

Małżonkowie wspólnie pracowali na obecny majątek? Dariusz Krupa do tej pory nie wie, jakie są stawki dla menedżerów?? 10-15% z gaży gwiazdy. Kto był i jest gwiazdą chyba wiedzą wszyscy.
Nie ma co patrzeć na ten artykuł, gdyby to było video, to można by było o tym dyskutować.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wideoportal

Post autor: Kopaneek »

Estratos, ja to wszystko wiem. :D

Ale... chce tylko uzmysłowić wszystkim, że to Edyta zarabiała a nie On. Gdyby był uczciwym człowiekiem honoru (jak niektórzy zwykli o nim tutaj pisać) oddał by Edycie to, co sama wypracowała.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Wideoportal

Post autor: Estratos »

Kopaneek pisze:Estratos, ja to wszystko wiem. :D

Ale... chce tylko uzmysłowić wszystkim, że to Edyta zarabiała a nie On.
To jest nieuprawnione stwierdzenie. Darek występował przecież wraz z Edytą, uczestniczył w promocji płyt, był producentem, aranżerem, organizował koncerty itd.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wideoportal

Post autor: Kopaneek »

Estratos pisze:To jest nieuprawnione stwierdzenie. Darek występował przecież wraz z Edytą, uczestniczył w promocji płyt, był producentem, aranżerem, organizował koncerty itd.
...Edyty. :wink:

W jurorowaniu Edyty w JOŚ chyba nie miał za dużo wkładu. :P No chyba, że usługi szoferskie. :ha: Jeżli prawdziwe są doniesienia o stawkach Edyty w JOŚ - jest sie o co bić, bić o swoje. :hellobaby:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideoportal

Post autor: addar »

w kodksie rodzinym jest wzmianka(art. 27 K.R.O) że kazdy "wedłu swych sił i mozliwości zarobkowych i majątkowych" ma przyczyniać się do zaspokajania potzreb rodziny. Co prawda jest to staroświecki przepis bo miał chronić niepracująca żonę tak aby jej praca była doceniana. No ale na gruncie sprawy edyty to krupa był tą słabszą jednostką:P:P W małżeństwie istnieją trzy masy majątkowe: kłtnia miedzy nimi dotyczyć będzię sfery masy wspolnej czyli:wszelkiej pracy zarobkowej każdego z małożkonków, dochody z majatku i srodków z funuszow emerytalnego no i oczywiscie wszystko co nabyli w traakcie malżenstwa.Edyta może spać spokojnie bo wszystko co nagromadziła przed ślubem jest jej (majątek osobisty ) o ile milanowek jest rodziną chacjendą krupów to jako rzecz dziedziczna(chyba że zaznaczono że to dla nich obojga) nie należy do edyty( no ale wyposażenie domu owszem , edyta ma prawo coś sobie chapsnąć)..raczej problemu z podziałem nie będzię:P


a juz myśłaem że wkuwanie 2 tyg prawa cyw. na nic się zda!! atu proszę mogę błysnąć!!
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wideoportal

Post autor: Mist »

Brzydko ze strony Dariusza, ze nie oddal Edycie polowy tego co wspolnie zarobili i ze musi ona wystapic do sadu, zeby odzyskac pieniadze. Bez Edyty bogaczem nie bedzie, wiec to pewnie taka pazernosc zeby sie uczepic kazdej zlotowki.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Wideoportal

Post autor: Estratos »

Mist pisze:Brzydko ze strony Dariusza, ze nie oddal Edycie polowy tego co wspolnie zarobili i ze musi ona wystapic do sadu, zeby odzyskac pieniadze. Bez Edyty bogaczem nie bedzie, wiec to pewnie taka pazernosc zeby sie uczepic kazdej zlotowki.
Nie rozumiem tego typu bezpodstawnych oskarżeń. Przecież nikt z nas nie wie jak oni wyobrażają sobie podział majątku. A może Dariusz chciał oddać Edycie 50% a ona się nie zgodziła, bo chce 90%?
ODPOWIEDZ