Koncert w Warszawie!

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

homerowa pisze:Marlena o której się wybierasz na miejsce....
bede o 19 (moze kila min przed) przy wejscu C tak jak kazali!
wrazie co - ubrana bede w brązową kurtkę, kozaki,będe miala spory aparat przy sobie, a i mam blond włosy!


do zobacznia wszystkim wieczorkiem!
juz sie nie moge doczekac!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kinga »

No, a potem szybko na forum zdawać relacje :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: monia80 »

kinga pisze:No, a potem szybko na forum zdawać relacje :D
oj koniecznie :D strasznie podoba mi sie ta fajna wspolpraca miedzy nami ,ze kazdy opisuje koncerty dzieli sie swoimi wrazeniemi wkoncu udalo nam sie ustanowic rodzine :) Magia koncertow Edytki faktycznie sprawia ,ze czujemy jednosc i tworzymy fajna zgrana paczke-choc na chwile :D


Marlenka co do tych smsow to w sumie to i tak nie ma znaczenia - ja tez dostalam w piatek rano potwierdzenie i co z tego i tak nas nie chcieli wpuszczac zadne potwierdzenie nikogo nie interesowalo organizator poprtostu nas olal , ale spokojnie i tak dostalismy wszyscy bilety takze te smy i rezerwacjie wczesniejsze ,dzwonienia byly poprostu bezsensu strata czasu i nerwow zamieszanie tylko nic wiecej.

russmaksfanka ma racje piszac ,zebyscie sie tam nie pozabiali- pamietam jak ja w krakowie kobicie, ktora rozdawala bilety normalnie wyrywalam z reki pchalm sie na nia jak fiks dopiero Trzypion musial mnie doprowadzic z lekkka do porzadku :P
bo ja w takich sytuacjach jestem poprostu nieobliczalna caly swiat przestaje nagla istniec -jedyny wtedy cel- Edyta Gorniak :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

No i zapomniałabyś dać Trzypionowi jego bilety. :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: monia80 »

Kasia pisze:No i zapomniałabyś dać Trzypionowi jego bilety. :D

:lol: :lol: :lol: dokladnie to bylo najlepsze On dal kase na trzy bilety ja zaplacilam babce wzielam bileciorki i w nogi dopiero Trzypion sie drze za mna halo halo monia a gdzie moje bilety co jest :lol: :lol: :lol: to bylo dobre ,ale tak to jest czlek normalnie nie mysli logicznie , gdy Edzia w poblizu :D
mopwoman
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2005, 13:21
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mopwoman »

no i po koncercie w Warszawie... szkoda ze byla to tak dziwna impreza a nie koncert nastawiony na samych fanów... Edyta śpiewała znakomicie, ciągle miałam ciary na plecach :P najbardziej podobało misie Kissing A Fool... bo uwielbiam GM!
Zespół wyprawiał na scenie cuda... hehehe nawet było to zabawne :P
Fotki wrzucam do działu foto!
Obrazek
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kinga »

Jezu, jak ślicznie wyglądala :shock: Poplakalam się wlaśnie :( :lol: Ale ja jestem glupia, żeby z takiego powodu ryczeć :oops:
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Jarrecky »

kinga pisze:Jezu, jak ślicznie wyglądala :shock: Poplakalam się wlaśnie :( :lol: Ale ja jestem glupia, żeby z takiego powodu ryczeć :oops:
Wyglądała normalnie, bez przesady...podobnie jak w Krakowie... 8)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: alicja »

No to teraz moja kolej :)
dopiero dojechałam do domciu, padam już ze zmęczenia ale postaram się choć troszke dziś Wam opisać :) jak o czymś zapomne to jutro dopisze :P (przepraszam jeśli zdania nie będą trzymać się "kupy" ale ja już ledwo w ekran patrze :wink:

No więc tak, Edytka jak się już pewnie przekonaliście na poprzednich koncertach w super formie głosowej!!! Ogromne poczucie humoru nie tylko Edyty ale również chłopaków z zespołu! Taniec Darka i kolegi z zespołu rewelacja :lol: "Pokonamy fale" też super :) zresztą co chwilke Edzia mówiła coś zabawnego, nie sposób wszystko spamiętać...

Fantastycznie grają na prawde WIELKIE gratulacje dla nich wszystkich!!! arananżacje super! Brzmienie rewelacyjne!!!
Jedyne czego mi zabrakło w tym koncercie to klimat taki jaki jest na koncertach dla samych fanów... ludzie nie bardzo chcieli tańczyć, pewnie się wstydzili :P Bisu nie było, nie wiem nić o spotkaniu po koncercie bo czmychnęłam do domciu, może ktoś się z Edzią spotkał, nie wiem...

No i jeszcze ważna rzecz!!! :D już niedługo nowiusieńki, ciepluteńki singielek :grin: ma nas podobno zaskoczyć tak mówiła Edyta, już się doczekać nie mogę :)

Korzystając z okazji pozdrawiam osoby, które poznałam przed koncertem!

Pozdrowionka dla Marcinka i jego kolegi "nie fana" :wink: , Homerowej i Jacka mam nadzieje że nic nie pomyliłam :) Mam również nadzieje, że nie odmazrły Wam palce, bo moje są w nienajlepszej kondycji :wink:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2005, 0:13 przez alicja, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kinga »

Jarrecky pisze:
kinga pisze:Jezu, jak ślicznie wyglądala :shock: Poplakalam się wlaśnie :( :lol: Ale ja jestem glupia, żeby z takiego powodu ryczeć :oops:
Wyglądała normalnie, bez przesady...podobnie jak w Krakowie... 8)
:lol: :lol: :lol:

To prawda, podobnie, ale w Krakowie też wyglądala ślicznie :lol: :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

No to po koncercie :D W sumie to samo co w Krakowie, choć w lepszej oprawie - jednak Sala Kongresowa to lepsze miejsce na koncert niż hala sportowa.
Edzia troche zmęczona, bo jednak były dwa koncerty - jeden o 17, drugi o 19.
Edzia puściła farbę, że za kilka tygodni pojawi się utwór promujący nową płytę. Ponoć ma zaskoczyć zmianą stylu (juz się boję).
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Estratos »

ja obstawiam heavy metal, a wy? :mrgreen: :P
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

No to prawie wszystko już wiecie - W warszawie Edytka się wprawdzie przebrała - najpierw czerwona sukienka ( Torun) a potem tak jak wszędzie, ale niestety tu do fanów nie wyszła!

Oczywiscie, Edyta jest w genialnej formie głosowej!(dlatego nie będe się rozpisywać)

a co do tej nowej piosenki - to usłyszymy ją za 2-3 tygodnie - i rzeczywiscie ma to być zupełnie coś nowego!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: B@r »

Zdjęcia będa jutro. Tym razem ciut mniej, tylko 92 klatki wystrzelałem...
mopwoman
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2005, 13:21
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mopwoman »

Estratos pisze:ja obstawiam heavy metal, a wy? :mrgreen: :P
dżez :D
ODPOWIEDZ