Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Fan25 »

Ale Edyta szybko się rozwija. Może umie robić szpagat. :)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: sexuality »

dominik pisze:
sexuality pisze:Jedna - należy zagłosować na parę w danym odcinku i po kilku dniach z numerów tel., z których wysłane były sms'y losują kilka osob
Niestety chyba tak nie ma.
Trzeba wysłać SMS o treści TANIEC pod numer 7122, a następnie odpowiedzieć - również SMS-em - na pytanie konkursowe w czasie nie krótszym niż 15 sekund.
Zostanie wylosowanych 11 podwójnych wejściówek.

Hmmm... to może się skuszę i wyślę sms'a. W sumie myślałam, że taki udział w grze będzie droższy, a tu za 2,44 zł łącznie można spróbować. I tak lepsze to niż Lotto :hellobaby:
Jutro oczywiście wyślę sms'a na Edytę, niech tańczy jak najdłużej. Im dalej zajdzie tym więcej będzie miała kasy na opłacenie zagranicznego producenta :))
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Rose »

Niestety chyba tak nie ma.
Trzeba wysłać SMS o treści TANIEC pod numer 7122, a następnie odpowiedzieć - również SMS-em - na pytanie konkursowe w czasie nie krótszym niż 15 sekund.
Zostanie wylosowanych 11 podwójnych wejściówek.
_________________

Nie prawda wysłałam wczoraj tego smsa i odpisali mi że sms nie został rozpoznany i proszę wysłać z dobrą treścią 8P
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: dominik »

Rose pisze:
Niestety chyba tak nie ma.
Trzeba wysłać SMS o treści TANIEC pod numer 7122, a następnie odpowiedzieć - również SMS-em - na pytanie konkursowe w czasie nie krótszym niż 15 sekund.
Zostanie wylosowanych 11 podwójnych wejściówek.
_________________

Nie prawda wysłałam wczoraj tego smsa i odpisali mi że sms nie został rozpoznany i proszę wysłać z dobrą treścią 8P
Nie wiem, dlaczego Ci tak napisali - w regulaminie wyraźnie jest napisane, że trzeba wysłać właśnie taką treść pod ten numer. Chyba że trzeba wysłać tego SMS-a w czasie trwania audycji, chociaż według mnie z regulaminu to jednoznacznie nie wynika:
(...)Konkurs polega na wysłaniu SMS-a o treści TANIEC w czasie trwania Konkursu, w którejkolwiek z jego edycji(...)
Aha, i dopiero teraz przeczytałem, że to jednak nie jedno, a trzy pytania wysyłają. :P I te minimum 15 sekund liczy się od momentu zgłoszenia do konkursu (wydaje mi się, że chodzi o wysłanie SMS-a o treści TANIEC) do chwili wysłania odpowiedzi na ostatnie pytanie.
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: joannaee »

Nie ma juz biletów na tzg na 14.11 ;( CZy rozmawiał ktoś zMają czy da się coś załatwic w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Kamille.g »

CZy rozmawiał ktoś zMają czy da się coś załatwic w tej kwestii?

Jeśli bardzo Ci zależy na tym bilecie i na spotkaniu z Edytą to sama powinnaś skontaktować się z Majką w tej sprawie :) Tak chyba będzie najlepiej .
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Rose »

Tak na pewno Maja wszystkim załatwi bilety i przejazd i nocleg też;) :lol3:
Wyluzujcie!! :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Meg »

Jasne Maja wszystko załatwi... bilety, przejazd, nocleg, śniadanie z Edytą, obiad z Edytą, próbę z Edytą, Taniec z Edytą a dla wybranych noc z Edytą... :lol3:

Ludzie trochę własnej inwencji, każdy najlepiej by chciał mieć wszystko wyłożone na tacy nie ma tak łatwo... Najlepiej by było żeby Maja zamówiła po was szofera co by przyjechał pod dom i zabrał. A i tak za pewne znaleźli by się tacy co by im kolor samochodu i wygląd szofera nie odpowiadał :boshe:
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: joannaee »

Spokojnie! Pojawiła sie po prostu wczesniej na forum taka propozycja, bo dużo osób chciałoby jechac a biletów mało. Wyluzujcie...
ODPOWIEDZ