Odcinek 1. (05.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Dobrze Edyta zrobiła godząc się na udział w programie?

Tak
34
48%
Nie
37
52%
 
Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: betka »

nie pasuje...to prawda, ale myślę, że to Jej dobrze zrobi:)
Edyta Diva, Edyta Górniak - oklejona w legendy, plotki, sensacje- mierzy się z samą sobą, staje w konkursie...Chociaż trochę patetycznie to zabrzmiało, to jednak myślę, że sedno uchwycone;)
Życzę Jej żeby wycisnęła z tego programu jak najwięcej dla siebie.!

A pomijając Edytę to bardzo mocno kibicuję Dorocie Zawadzkiej ("SuperNiania")- jeśli nie Edyta, to tylko ona...Cudowna, mądra, ciepła i tak uroczo niezdarna w tańcu :)
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Kulisy 1. odcinka "Tańca z gwiazdami"

http://www.plejada.pl/197146,3,kulisy-1 ... l#autoplay
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: autech »

Widziałam tylko Korzeniowskiego i taniec dziewczyn. Faktycznie Patrycja Kazadi wypadła najlepiej-aczkolwiek nie wszystie Panie pokazywali w T V :)
Strsznie nie podobało mi sie jak zwykle to "lizodupstwo" pani Harbiny....
Ona jest juz z tym nudna,widać że po tylu latach w tym programie nadal nie zna sie na tańcu to gada pierdoły żeby coś gadać... a to jak wypaliła z Edyta to żenujace było.... Ale Edyta ma przynajmniej zapewnine 10 punktów od Beatki :)
Jak dla mnie nich opdada jak najszybciej,moze wtedy weźmie sie na serio za to co powinna robic,za to do czego jest stworzona :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: KrzysiekF »

Litości ...Gołota najwięcej głosów SMS

Andrzej i Magdalena 34.61%
Paweł i Izabela 8.96%
Andrzej i Katarzyna 6.87%
Maciej i Janja 7.33%
Marcin i Nina 11.09%
Andrzej i Blanka 22.59%
Robert i Anna 8.55%

Potwierdza się , że Deskura ludzie nie darzą sympatią. Pomogły mu pkt jury, Gołota witaj w klubie , będzie robił za Klauna , podobnie jak Saleta, Pudzian i inni ...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Estratos »

KrzysiekF pisze:Litości ...Gołota najwięcej głosów SMS
Nieeee, to ten drugi Andrzej, Młynarczyk - ciacho z M jak Milosć dostał niby najwięcej głosów. Przynajmniej tak wczoraj mówiono w TV.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: KrzysiekF »

Estratos pisze:
KrzysiekF pisze:Litości ...Gołota najwięcej głosów SMS
Nieeee, to ten drugi Andrzej, Młynarczyk - ciacho z M jak Milosć dostał niby najwięcej głosów. Przynajmniej tak wczoraj mówiono w TV.
Andrzej i Blanka 22.59% , to ten ciacho, a Gołota tańczy z Magdaleną, mają najwięcej głosów...pochlastać się to mało...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Estratos »

KrzysiekF pisze:Andrzej i Blanka 22.59% , to ten ciacho, a Gołota tańczy z Magdaleną, mają najwięcej głosów...pochlastać się to mało...
To w TV kłamali. Najwyraźniej Gołota jest największą gwiazdą spośród facetów.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: autech »

Estratos pisze:
KrzysiekF pisze:Andrzej i Blanka 22.59% , to ten ciacho, a Gołota tańczy z Magdaleną, mają najwięcej głosów...pochlastać się to mało...
To w TV kłamali. Najwyraźniej Gołota jest największą gwiazdą spośród facetów.
Młynarczyk czy jak mu tam miał nawiecej ale po sumowaniu punktów jury i smsów-co w sumie mu dało 1 miejsce,a w glosowaniu widzów wygrał Gołota-a ogólenie zajał 3 miejsce.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: KrzysiekF »

Mam nadzieję, że Edi też zgarnie 30 % w niedzielę :d
lucky_charm
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2010, 9:08
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby, NPOW
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: lucky_charm »

Edyta faktycznie pięknie wyglądała pomimo specyficznego odzienia made in TVN ;-) Oglądałem ten program chyba pierwszy raz od początku do samego finału tylko ze względu na jej uczestnictwo i do końca programu nurtowało mnie pytanie: po co jej to było? Do chwili obecnej odpowiedzi nie znalazłem! Kto jak kto, ale Edyta ze swoja ugruntowaną pozycją na rynku zupełnie nie pasuje zarówno do formuły tego programu jak i całego towarzystwa trzecio-ligowych gwiazdeczek zdolnych zrobić wszystko dla 5-ciu minut sławy. Jeśli koniecznie chciała poeksperymentować z tańcem i to na oczach całego kraju, to mogli poświecić jej czas antenowy TzG organizując mini-musical ilustrowany jej piosenkami i z samą Edytą- tańczącą i śpiewającą w roli głównej. No ale skoro już się tam znalazła, będę jej kibicował i zasiadał z wypiekami każdego niedzielnego wieczoru :)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 12:02 przez lucky_charm, łącznie zmieniany 1 raz.
slawek_awesome
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 04 cze 2010, 20:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I, Litania
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: slawek_awesome »

Trzeba Edycie oddać, że zatańczyła przyjemnie dla oka 8) ale i nie czuła się w tym zestawieniu "gwiazd" swobodnie. Coś jakby: "jestem tu z wami, ale dzielą mnie od was lata świetlne. Np. klasy".

Nie jestem pewien, czy chciałbym widzieć Edytę dostosowującą się do reszty uczestników, chichoczącą nerwowo, albo prezentującą zastygły na twarzy hollywoodzki wyszczerz a la Kalata :D

W podsumowaniu - Edyta to profesjonalizm w działaniu i pozostawanie sobą w zmieniających się warunkach otoczenia, tak trzymać :)

Postscriptum. Udział w programie był w mojej ocenie - po obejrzeniu pierwszego odcinka - błędem. Ciekawe, co przyniosą kolejne :P
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 12:07 przez slawek_awesome, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: KrzysiekF »

Ja miałam wrażenie, że Edyta spędziła bardzo mało czasu z uczestnikami, ciągle Janek stał sam w pokoiku :)

Mam nadzieję, że Edyta się rozkręci i pokaże im wszystkim klasę :) Ważne , żeby były 10 od Hrabiny i Wodeckiego, trochę głosów od Nas i może jakoś poleci :) 8)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Estratos »

autech pisze:Młynarczyk czy jak mu tam miał nawiecej ale po sumowaniu punktów jury i smsów-co w sumie mu dało 1 miejsce,a w glosowaniu widzów wygrał Gołota-a ogólenie zajał 3 miejsce.

aaaaa, dzięki za wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Emila555 »

Widziałam wczorajszy odcinek. Bardzo trudno jest mi się przyzwyczaić do faktu, że Edyta bierze udział w tym programie. Cały czas trudno było w to uwierzyć, ale wczoraj zobaczyłam na własne oczy, to prawda, Edyta tam jest :)
Siedzi sobie wśród tych wszystkich gwiazdeczek ( blask Edyty sprawia, że pozostali giną gdzieś w jej cieniu :) ) , tańczy, podczas prób daje z siebie wszystko, poddaje się ocenie jury. Nigdy nie spodziewałabym się, że weźmie udział w tym programie.
Nie wiem czy to jest dla mnie miłe czy niemiłe zaskoczenie, po prostu nadal nie mogę się pozbierać, oswoić z myślą, że taki talent jak Edyta będzie poddawany ocenie widzów, jury itd, itp :) Jeśli Edycie taniec przynosi radość i spełnienie, to mi pozostaje tylko całkowicie zaakceptowac jej decyzje, wspierać i dopingować.
Mam czasem wrażenie, że nam fanom trudniej jest odnaleźć się w tej sytuacji niż samej Edycie :wink2:
Salsa w wykonaniu Edyty piękna, sam urok, wdzięk, a te ruchy, no,no,no.. nasza Edi ma dryg do tańca, to dobrze rokuje na przyszłe odcinki TzG :taniec: Nie wiem jak w salsie wypadły inne kobitki, bo ja widziałam tylko Edytę :D
Edyta na próbach również ogromnie mi się podobała, rozbawiła mnie ogromnie.
Widać było, że podczas programu na żywo troszkę się denerwowała i chyba była trochę nieswoja, ale co się dziwić nowa sytuacja, nowe okoliczności, nowe doświadczenie, i tak podziwiam ją za to, że spróbowała, ja chyba na jej miejscu nie byłabym tak odważna.
Trzymam kciuki za Edytkę, tym bardziej, że poziom tej edycji jest naprawdę wysoki, ale nasza Edi sobie poradzi! Jak zwykle! :)
Awatar użytkownika
Nika
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 20 paź 2009, 19:46
Ulubiony album: EKG, Dotyk
Ulubiona piosenka: Błękit myśli :)
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Nika »

Ja cały czas nie mogę w to uwierzyć, że Edytka tam tańczy... Mam dziwne odczucia.. z jednej strony się cieszę, że mogę ją podziwiać w tańcu ale z drugiej jakoś mi to tego programu po prostu nie pasuje.
ODPOWIEDZ