Odcinek 1. (05.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Dobrze Edyta zrobiła godząc się na udział w programie?

Tak
34
48%
Nie
37
52%
 
Liczba głosów: 71

Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Bob »

jestem w pracy odciety od tvn, gdzie mozna obejrzec wczorajsze pląsy...
Awatar użytkownika
Nika
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 20 paź 2009, 19:46
Ulubiony album: EKG, Dotyk
Ulubiona piosenka: Błękit myśli :)
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Nika »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Michael »

Bob pisze:jestem w pracy odciety od tvn, gdzie mozna obejrzec wczorajsze pląsy...
Były tylko pląsy zbiorowe pań, więc wiele nie straciłeś 8).
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Paulik24 »

Bardzo się cieszę, że mogę ją oglądać w programie, ale zupełnie mi tam nie pasuje... Jest Edyta górniak, pózniej długo długo nic i dopiero gwiazdki.... Jest najpiękniejsza i najzdolniejsza i nie mowie tego, bo jestem jej fanką, tylko taka prawda. Jak jakaś super niania się ma do Edyty Górniak?! :shock:

Co do salsy, nie patrzłam na nikogo oprócz Edyty. Nawet, kiedy na pierwszym planie był ktoś inny to ja wyszukiwałam w tle Edyty. Kiedy tańczy jest taka słodka <3 :lol3:

Przed rozpoczęciem programu byłam tak rozemocjonowana, że siedziałam na łóżku i się darłam "Edyta! Edyta!" na co wpadł mój tato i akurat jak Edyta schodziła po schodach wyłączył mi telewizor!! ;( Z tych emocji zupełnie nie wiedziałam co zrobić, byłam bliska rzuceniu się na niego z pazurami, ale poprzestałam na tym że wstałam i z podeszłam do telewizora z płaczem go włączając...

Ogólnie udział Edyty w tym programie można nazwać pomyłką. Mimo to cieszę się, że będę mogła ją oglądać i kibicować co niedziele i z pewnością wyślę smsa jeśli będzie taka potrzeba :)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: caterina78 »

Teraz powoli zaczynam rozumiec skad ta decyzja, juz wczesniej po wywiadach dla wideoportalu domyslalam sie, ale to co pokazala wczoraj potwierdzilo moje domysly... Ciesze sie teraz, bo widze ze nowa pasja, nowe hobby sprawia Edi wiele radosci, dodaje pelnego blasku, energii, byc moze wlasnie taniec bedzie tzw. forma terapii po tym wszystkim co przeszla.
W koncu Edi robi cos dla siebie, takie mialam wrazenie, ze to jest zabawa soba , a dwa tak jakby poprzez taniec uczyla sie jeszcze bardziej swojej kobiecosci, byla w tej salsie taka efemeryczna, piekna, zmyslowa, uwodzicielska, o to byc moze chodzi by poczuc przez chwile przez inna forma wyrazu jakim jest taniec to cos, to magie, tylko ze to sluzy Jej samej, oswojenie sie ze swoja kobiecoscia, na na poczatku wspominala, ze woli tanczyc sama, tu zmierza sie z kims , tu ktos prowadzi, a czasam ona, tu jest budowanie relacji na plaszczyznie tanca, tu jest komunikacja nie z masa fanow ale z jednak konkretna osoba, to jest dla Niej chyba nowe, to Ja mam nadzieje bawi i buduje byc moze w pewnym sensie, jednym slowem, ta forma zabawy pokazuje Edi radosna, pelna energii...
To jest chyba ukryty sens tego udzialu w tzg. , dopoki to Jej sprawia radosc, cieszy, pokazuje nowe aspekty Jej samej i innych, to niech dalej to trwa...
Wiem, ze wolalabym nowa plyte, czy koncert, jednak skoro raz pozwolila sobie na takie szalenstwo dla siebie, to mi jako fanowi korona z glowy nie spadnie, cieszy mnie przede wszystkim, ze sie rozwija , ze ma nowe hobby, ze jako kobieta jest w tym szczesliwa...
Wazne, by nie zapomniala tylko, ze to dzieki i GLOWNIE MUZYCE skradla moje serce, ze to PRZEDE WSZYSTKIM na nowe piosenki, wystapienia muzyczne czekam, a nie na kolejne odcinki tzg. mimo ze sa tak slodkie w ogladaniu. :)
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Wydaje mi się, że Edyta dobrze zrobiła, zgadzając się na udział w programie. Na jej twarzy bardzo często widnieje uśmiech, a więc jest szczęśliwa. A to przecież strasznie ważne.

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem ciągłe zbliżanie kadru na Edytę. Już nie mogę się doczekać, jak cały parkiet będzie tylko dla niej i Janka :hellobaby: .
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: izabelka83 »

Czekałam na ten program cały dzień, a gdy się zaczeło i zobaczyłam Edytę to nie wierzyłam, że jednak tam jest...śmiałam się a zarazem drżałam...Fajnie wyglądała, ale faktycznie, widać było zdenerwowanie, troszkę się odsuwała od uczestników, wkurzało mnie to, ze ciągle się poprawiała, a to włosy, a to spoglądała czy biust dobrze leży :PP itd. Mam nadzieję, że w nastepnym odcinku pokaże na co Ją stać, opanuje nerwy i bedzie ok:) Życze szczęścia i powodzenia!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Kamille.g »

Teraz moja opinia dotycząca wczorajszego tańca Edyty.
Ja myślałam że każda para zatańczy swój taniec ale tamto też mi się podobało.
Najśmieszniejsze było to jak pokazali próby wszystkich 14-stu par. I tekst Edyty :"No kurde, no" albo jak Edyta zagubiła się w tym tańcu i nie wiedziała co ma dalej robić.
Taniec grupowy rewelacyjny, bardzo podobało mi się jak Edka tańczyła :D
Trzymam za nią kciuki aby daleko zaszła :)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Zapomniałam oprócz tego, że edyta wywijała, super tańczyła... to uderzyła mnie ta ""Dumka..."" już mogli Ede poprosić o wykonanie tej piosenki, daleko nie miała :D
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Natu$ »

Rzeczywiście, widać było, że Edyta była bardzo denerwowana, za to wyglądała po prostu ślicznie. Sukienki mi się podobały. Owszem, wiadomo, że nie są na co dzień, ale do tańca i to jeszcze salsy jak najbardziej. Szkoda, że Edyta za tydzień nie zatańczy rumby. To dopiero byłoby na co popatrzeć. :PP W tańcu zbiorowym kamera pokazywała głównie Edytę, a jeśli nawet nie, to zawsze akurat była w tle. :lol:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ślicznie w tej sukni wyglądała jak aniołek g;)


Górniak w pierwszym tańcu "TzG 12". Sexy?

http://www.koktajl24.pl/Gorniak-1-odcin ... nek-TzG-12
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Madlen »

Edyta wyglądała wprost przepięknie we wczorajszym odcinku, zjawiskowo!
Ta stylizacja świetnie podkreślała jej egzotyczną urodę, najpiękniejsza ze wszystkich kobiet. Ma tyle wrodzonego seksapilu, wdzięku, gracji, piękną sylwetkę, idealne ciało, po prostu Edi nam rozkita :) Śliczna!
Pierwszy taniec jak najbardziej udany, rytmy latino :hellobaby: Te nooogi...
Kurczę Edyta i Janek się naprawdę pięknie prezentują, super para :wink2:
Cieszę się, że została wyróżniona (Pani Beato :D )

Edi najlepsza <3

Czekam na Quickstepa za tydzień, trzymam mocno kciuki za finał, będę głosować :D
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Mona. »

A co Tyszkiewicz powiedziała o Edycie?
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Isabel »

Ja w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć, że Edyta zgodziła się wziąć udział w TzG. :lol3:
Ciężko będzie mi się przyzwyczaić :ha: Normalnie śmiechu warte :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ruszyła 12. edycja "Tańca z gwiazdami"


http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,3694 ... detal.html
ODPOWIEDZ