Odcinek 1. (05.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Dobrze Edyta zrobiła godząc się na udział w programie?

Tak
34
48%
Nie
37
52%
 
Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: weroniuka »

Mona., że Jej się najbardziej podobało, jak zatańczyła z kobiet. Beatka ma plusa. :hellobaby:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: InnA »

to uderzyła mnie ta ""Dumka..."" już mogli Ede poprosić o wykonanie tej piosenki, daleko nie miała
Owszem, a poza tym w ogóle mi się nie podobało, jak ją zaśpiewali. Wokalistka zaczęła od razu tak mocno, "rzucała się" na każde słowo. :?
Jest najpiękniejsza i najzdolniejsza i nie mowie tego, bo jestem jej fanką, tylko taka prawda.
Ja też sądzę, że jest najpiękniejsza z tamtejszych kobiet, ale czy najzdolniejsza z uczestników, to trudno powiedzieć, bo każdy z nich jest dobry w innej dziedzinie, prawda? O ile Korzeniowski nie zaśpiewałby nawet jednej piosenki Edzi to ona nie zdobyl;aby czterech medali olimpijskich, więc z tym utalentowaniem to kwestia względna. Chyba, że chodzi Ci o taniec, ale tu to nie mam zdania. Nie sądzę, patrząc po jej wypowiedziach, żeby radziła sobie najlepiej^^
A na przykład nie wiem co robi taka SuperNiania. Chyba długo miejsca nie zagrzeje, chociaż jest bardzo sympatyczna.
W tańcu zbiorowym sądziłam, że już tylko Edytę będą pokazywać, po tych pierwszych ujęciach ;) Ale nie obraziłabym się :D Pięknie wyglądała, chyba najładniej w tej kiczowatej sukience, makijaż też fajny, cieszę się, że przestała się malować jak zazwyczaj w JOŚiu, bo to wyglądało okropnie. Trochę za mocno opalona, jakl dla mnie ;P Ale to szczegół.
Ja się nie znam na tańcu, ale jury twierdziło, że taki wysoki poziom facetów a dla mnie to oni tacy sztywni byli... :P Bez uczucia, płynności. Ale jeszcze dużo mają czasu na poprawę.

Dziwne, że Jachowski tak szybko odpadł.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Też mi się nie podobało jak śpiewali "Dumkę to jest taka świetna piosenka, jedna z moich ulubionych, sorry. Nie ma to co wykonanie Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka. :)

Mnie strasznie to zaskoczyło że Maciek odpadł tak szybko.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Himcio »

Dumka rzeczywiście byłą tragiczna, zero emocji, brak rozwijania, i ten wyjec na końcu...

Muszę powiedzieć, że Edyta na prawdę podniesie oglądalność TzG :D
Dzisiaj w szkole, wszyscy mówili, że czekali na Górniak, ale nie zatańczyła. Mi spokoju nie dawali. Co jakiś czas pytanie: "Oglądałeś swoją Edzię ?" :D
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: InnA »

Aha, i jeszcze coś ;)
slawek_awesome pisze:Trzeba Edycie oddać, że zatańczyła przyjemnie dla oka 8) ale i nie czuła się w tym zestawieniu "gwiazd" swobodnie. Coś jakby: "jestem tu z wami, ale dzielą mnie od was lata świetlne. Np. klasy".
Podobno na wp.pl nieźle ją zjechali za to, że się wywyższa wśród tych uczestników i że ogólnie za nia tam nie przepadają. Nie wiem, czy to prawda, mi tylko ktoś to mówił. Zresztą wczoraj w całym tym pokoju za sceną, też ciągle jeśli juz to rozmawiała z mężczyznami, z tego co widziałam, kobiety siedziały tam tylko i pozowały z tyłu za kamerą xD, a ona odchodziła.
Była stremowana.

Mówicie w większości, że źle, iż zdecydowała się na udział, ale w sumie, jak ktoś już zauważył, może to ocieplić jej wizerunek no i chyba przynosi jej radość. Może potrzebne jej to było, tak się na nowo odnaleźć w jakiejś innej dziedzinie. Ale nie zmienia to faktu, że 12 edycja top już przesada... Jak pisali w zeszłej telegazecie, powstała ona tylko dlatego, że E.Górniak zgodziła się w niej wystąpić, i to pewnie szczera prawda :lol3:
Dzisiaj w szkole, wszyscy mówili, że czekali na Górniak, ale nie zatańczyła. Mi spokoju nie dawali. Co jakiś czas pytanie
U mnie wszyscy udają, że jej nie lubią.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Himcio pisze:Co jakiś czas pytanie: "Oglądałeś swoją Edzię ?
To mnie jeszcze pytali czy wyslałam 10 smsów?:P tylko nie wiedzieli, że grupowy nie był oceniany:)
Najlepiej moich rodziców znajomi "Zanim Górniakowa będzie tańczyć to zdążymy dojechać do domu :D"
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ludzie z którymi mam kontakt, mówią na temat Edytki że w tym wieku nie wypada nosić takich krotkich spódniczek - dla mnie to jest chore...
Powiem więcej takie gadanie to jest chore.
Ma co pokazać - takie piękne nogi. :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby:
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: InnA »

fanusia_anka pisze:Ludzie z którymi mam kontakt, mówią na temat Edytki że w tym wieku nie wypada nosić takich krotkich spódniczek - dla mnie to jest chore...
Dokładnie. To niby kiedy je nosić? Właśnie w takim wieku. Nastolatkom już bardziej nie wypada, zresztą nie mają gdzie chodzić w takich kreacjach.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Matiz99 »

InnA pisze:
fanusia_anka pisze:Ludzie z którymi mam kontakt, mówią na temat Edytki że w tym wieku nie wypada nosić takich krotkich spódniczek - dla mnie to jest chore...
Dokładnie. To niby kiedy je nosić? Właśnie w takim wieku. Nastolatkom już bardziej nie wypada, zresztą nie mają gdzie chodzić w takich kreacjach.
Dokładnie tak. Skoro w tym wieku ma wciąż tak piękne nogi to naturalne że je pokazuje! Jeżeli zaczęłaby je chować oznaczało by to coś zupełnie przeciwnego. Zresztą co to jest za wiek 37lat??
Podobne komentarze to tylko przejawy zazdrości :PP
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: ANETA »

Przegapiłam jej wypowiedź dla Skrzyneckiej :?

Wyglądała pięknie, najładniej ze wszystkim. Według mnie poziom jest wysoki, panowie ładnie tańczyli, zwłaszcza Młynarczyk. Gołota jeszcze troszkę sztywno ale może się wyrobi.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: Kamille.g »

Moim zdaniem dobrze że Edka zgodziła się na udział w tym programie bo może spróbować czegoś nowego i trochę się pomęczyć na dalszy udział w Tzg.
I w dodatku udowodni innym że potrafi zatańczyć każdy rodzaj tańca towarzyskiego a także że nie jest Edytą którą mają za skandalistkę jakąś 8P
Pokaże na co ją stać i może w ten sposób jeszcze bardziej zwiększy oglądalność :)
Może teraz się pochwalić swoim zgrabnym ciałem :D
Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

"Taniec..." lepszy niż "Mam talent"

http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... nt,1528458



Niedzielne wieczory należą do Tańca z gwiazdami

http://mediafm.net/telewizja/27290,Nied ... zdami.html
Awatar użytkownika
kasia520
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 08 sie 2010, 12:10
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie są super :)
Lokalizacja: Łódz

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: kasia520 »

Edytka tańczy super i wygląda prześlicznie :) :ha:
ja będe na nią glosowac :ha:
i wygra bo jest najlepsza :D :ha:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 1. (05.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Już się nie mogę doczekać dzisiejszego odcinka.
Będę głosować :)
ODPOWIEDZ