Odcinek 2. (12.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Którego z jurorów programu lubisz najmniej?

Czas głosowania minął 19 wrz 2010, 19:23

Beatę Tyszkiewicz
21
30%
Iwonę Pavlović
14
20%
Piotra Galińskiego
22
32%
Zbigniewa Wodeckiego
12
17%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Górniak najlepsza w 2. odcinku TzG

http://www.plejada.pl/3,37212,news,1,1, ... tykul.html
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Jako że nie znam się kompletnie na tańcu - techniki oceniać nie będę. Było lekko, zgrabnie, bardzo przyjemnie. Uśmiech Edyty sprawił, że mimo złego samopoczucia, mój stan się poprawił. Tak jak ktoś już napisał - gra aktorska (na początku) - wspaniała :) Mam nadzieję, że Edyta jeszcze długi czas będzie uświetniała niedzielne wieczory :)

No i gratuluję pierwszego miejsca - oby tak dalej! :hellobaby:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Natu$ »

Ależ Edi ładnie skacze. :D
No muszę przyznać, że byłam w szoku. Mimika twarzy, szczególnie na początku, rzeczywiście genialna. :P Cieszę się, że Edyta dobrze się bawi, to jest dla mnie najważniejsze. Pewnie, że wolałabym, żeby siedziała w studiu nagraniowym, ale uwielbiam patrzeć na taką szczęśliwą Edi. :)

Od razu widać, że jeśli chodzi o taniec, to najlepsza jest/będzie Kazadi, ale to Edycie będą najbardziej słodzić. Cieszy mnie jednak bardzo to, że to u telewidzów zajęła 1. miejsce, a u jury dalsze, bo od razu byłoby, że to specjalnie. Czarna mamba chyba troszkę się bała Edyty, bo jakoś tak łagodnie się z Nią obeszła. :PP Albo rzeczywiście było tak dobrze.

Tekst Gąsa do Edyty mnie rozwalił. :lol3:

Brawo Edi! :d
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Grzegorz »

Jestem bardzo mile zaskoczony tańcem Edyty. Jest ok, a będzie coraz lepiej z terningu na trening. Już wiele osób to odowodniło w tym programie. Było super. Edyta - trzymam kciuki! :ha:
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: autech »

w sumie widziałm 2 tańce edyty i patrycji-i oba swietne jak na pierwszy odcinek :) No ale ja bym wolała by mówiono o nowych piosenkach edyty a nie o tym ze tańczy i tyle....
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Sebastiannn »

Mnie się bardzo podobało! Edytko, rewelacja! ;)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Michael »

Natu$ pisze:Czarna mamba chyba troszkę się bała Edyty, bo jakoś tak łagodnie się z Nią obeszła.
Nie bała się. Po prostu ma do niej duży respekt jako do piosenkarki :).
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: ANETA »

autech pisze:w sumie widziałm 2 tańce edyty i patrycji-i oba swietne jak na pierwszy odcinek :) No ale ja bym wolała by mówiono o nowych piosenkach edyty a nie o tym ze tańczy i tyle....
Każdy by wolał ale jestem prawie pewna, że ten program jej pomoże. Czekaliśmy już tyle to i poczekamy jeszcze trochę. Myślę, że jeszcze w trakcie trwania programu dostaniemy dużo nowości od Edyty a po przygodzie z TVN może być tylko lepiej.
Awatar użytkownika
weronika9494
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 30 maja 2010, 1:50
Lokalizacja: ...

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: weronika9494 »

Michael pisze: Jak słusznie zauważyli wszyscy jurorzy - Edyta jest prawdziwą gwiazdą. Pozostaje tylko pytanie, co robi w programie reszta uczestników, skoro tytuł widowiska to Taniec z gwiazdami :lol:.


Hmm..Mogliby zmienić tytuł ''Taniec z gwiazdami'' na ''Taniec z Edytą i celebrytami''...A występ Edi i jej wygląd podobał się nie tylko mnie, ale również moim rodzicom. Wszyscy zgdnie stwierdziliśmy, że Edyta jest najpiękniejszą kobietą z całej XII edycji, a w dodatku tańczy z gracją i wdziękiem... Po głosowaniu widać, że Edyta jednak jest lubiana (nie piszę nic o możliwości ustawiania głosowań, wierzę, że Edyta naprawdę podoba się Polakom ;P). .Czekam na tango w wykonaniu Edyty, bo chyba to będzie w następnym odcinku.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Paulik24 »

Oczywiście z zaciekawieniem oglądałam taniec Edyty i trudno mi jest ocenić ją obiektywnie... Wiem, że gdybym była jurorem, dałabym jej 10 bez wahania, nie ze względu na taniec ale na jej osobę :wink2: Co do tańca Edyty- jak na 1 odcinek, jest niezle. Moje 9-letnie "doświadczenie" taneczne dobija się o zwrócenie uwagi na technikę, która (obiektywnie oceniając) była na 6 góra :hellobaby: Edi musi poćwiczyć nad postawą (czasem mam wrażenie że się garbi!) i nad ruchem, żeby był płynniejszy... Ale nie mi tutaj upominać. Jako fanka Edyty mogę powiedzieć, że jestem dumna :hellobaby:

Co do jej wyglądu- jest piękna- o czym każdy z nas wie- a ładnemu we wszystkim ładnie 8)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Cytat:
"jestem ciężką krową..."



Wszyscy u mnie w domu padali ze śmiechu
Edyta, rozłożyłaś mnie!!! Jesteś taką niepoprawną wariatką!!

Mam nadzieje, że masz tyle samo rozumu co talentu i wdzięku ?!?!

Zatańczone płynie, lekko, ogólnie bardzo poprawnie. Z tą kontuzją to wesoło ta nasza Słodzinka nie ma, może skończy jak Kamińska.

Podobało mi się wejście... dwa małe obroty

Edyta musi w końcu zdradzić do jakiej chodziła szkoły uwodzenia?? Nie dziwota, że faceci za nią, szaleją

Trzymaj się Mała w tym programie, zbieraj kase na promocje nowej płyty:)
Zapomniałam dodać...
Edyto, wiekszość nie oczekuje od Ciebie, że będziesz tak tańczyć jak śpiewasz. Fenomenem jesteś w jednej dziedzinie, w muzyce, ochłapy zostaw innym :):*
''Taniec z Edytą i celebrytami''
:lol3:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: weroniuka »

Na jakiejś stronie przeczytałam komentarz jednej osoby, że z ludzi występujących w Tańcu z Gwiazdami zna tylko Edytę Górniak, Gołotę i panią, która siedzi za jury w każdym odcinku. :ha:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Madlen »

Edyta wyglądała pięknie! :)
Pięknie także zatańczyła, tak jak powiedziała p. Iwona; lekko, ładnie, przyjemnie :D
Bardzo podobała mi się choreografia i te miny Edyty - bezcenne :D
Edi była troszę stremowana, ale jak wyszła na parkiet, to całe zdenerwowanie gdzieś uleciało, niezła z niej kokietka :d Edi przekazała mi poprzez ten taniec mase pozytywnej energii, za co bardzo dziękuję. Choreografia świetna, bardzo zaskoczyła mnie reakcja publiczności, nie spodziewałam się az takiego aplauzu, wspaniale się zachowała!
Jury przyjęło ją bardzo ciepło, wszysyc byli mili, wyrozumiali. Kamień spadł mi z serca po ocenach, bo serce waliło mi jak młotem :hellobaby: Gdyby tak Galiński i Pavlovic dali o to jedno oczko wyżej... No ale nic, było naprawdę pieknie. A na Wodeckiego to bym strzeliła focha normalnie gdyby nie dał 10 :ha:
Muszę przyznać, że pomimo tej małej niedyspozycji, Edyta zachowała się jak prawdziwa profesjonalistka! Cieszę się niezmiernie, że ma tak dobry kontakt z Jankiem, widać, że rozumieją się bez słów :) Dzięki temu programowi Edyta stała się taka radosna, niewinna, przeurocza i co najważniejsze - widać, że sprawia jej to autentyczną przyjemność, uwielbiam gdy tak często się uśmiecha.
Jestem niezmiernie szczęśliwa z 1 miejsca :taniec: Opłacało się wysłać te kilka smsów :PP
Widać, że nasze wsparcie daje jej mnóstwo motywacji i energię do dalszej pracy.
Jest po prostu pięknie. Oby tak dalej Edi!
Jesteś najlepsza i koniec kropka - nie przyjmuję żadnych tłumaczeń o ciężkich krowach :P Jesteś leciutka i zwinna jak piórko :D Więcej wiary w siebie, nie daj się tym, którzy co rusz próbują podciąć Ci skrzydła.
My, fani kochamy Cię taką jaka jesteś, pamiętaj o tym, że jesteśmy z Tobą i trzymamy za Ciebie mocno kciuki! ;*

Dziękuję Edyto, za emocje które wczorajszego wieczoru sięgnęły u mnie zenitu :-D
Co, może się za bardzo podniecam? :P Trudno, kocham ten stan w który wprowadza mnie Edyta gdy na nią patrzę, słucham , oglądam, jest tak nieprzewidywalna, ciągle mnie zaskakuje, coś cudownego :d
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Mona. »

Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Urocza i dziewczęca Edyta Górniak

http://muzyka.onet.pl/188454,0,0,fotonews_detail.html
ODPOWIEDZ