Odcinek 3. (19.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Śmieszą Cię żarty Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego?

Czas głosowania minął 26 wrz 2010, 12:53

Tak
29
50%
Nie
29
50%
 
Liczba głosów: 58

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: addar »

a jeszcze po obejrzeniu tego filmiku edyta w tej kiecuszce z próby wygladaął jak z teledydku "jestem kobietą::PP
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Hubi11 »

Oj ta Eda,ile ona jeszcze ukrywa talentow.. Pieknie bylo! :-D
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: autech »

Hubi11 pisze:Oj ta Eda,ile ona jeszcze ukrywa talentow.. Pieknie bylo! :-D
A to moze wkrótce w innych show sie jeszcze objawi :)


siedzac wczoraj ze znajomymi przy winku-zerkajac czasem na ekran-gdzie tańczyli-zachwyt wszystkich wzbudził (mój również) GOŁOTA ;) Brzuch ze śmiechu mnie bolał,aż dwóch znajomych zagłsowało na niego.... Jak tańczyła Edyta mówili ze pieknie-ale ja zaczeła mówic od razu stwierdzili-JEZU JAKA SZTUCZNA.... czekali aż sie rozryczy generalnie ....
Pamietajcie ze zwykli ludzie inaczej odbieraja Edyte niz fani!
Dlatego nie dziwi mnie smsowa wygrana Gołoty,dziwi mnie 2 miejsce,które według mnie daje do myslenie... kochanka Egurolli. Akurat ta para powinna odpaść w 1 odcinku-przykre ze przez nich odpadaja naprawde fajni faceci-mysle ze Korzeniowski rozkrecił by sie jeszcze na maksa. Mnie osobiscie denerwuje jeszcze ten Andrzej jakis tam z Majki... Beznadziejny typ. Mysle że finał to Gołota -i albo Edyta albo Patrycja
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Ach ! Edi i Jasiu fantastycznie - uwielbiam tango . :taniec2:
Fantastycznie wyglądała - po prostu DIVA , fantastycznie zatańczyli ! :wub:
Galiński dobrze powiedział !
Myślałam , że będą cztery 10 ale było 39. W następnym odcinku czarna mamba da 10. :d
Para nr 14 wchodzi do green roomu cisza, wszyscy wsłuchani i wpatrzeni . :D
A Jasiu jest słodki : już musimy odchodzić. :ha: No nie mogłam!

Ta kobieta jest najlepsza ! <3
Hubi11 pisze:Oj ta Eda,ile ona jeszcze ukrywa talentow..
Kiedyś był jeszcze program Gwiazdy tańczą na lodzie i Gwiezdny cyrk ... :hellobaby:
izabelka83
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 09 kwie 2009, 16:14
Ulubiony album: Dotyk,EdytaGórn
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: izabelka83 »

Mnie też bardzo podobał się taniec Edyty i Janka:) Piekne były te obroty na końcu, aż się popłakałam:) Ja również zauważyłam wielkie skupienie innych uczestników po występie Edyty. Po innych tańcach kazdy z nich zajmował się głupotkami:) śmiali sie, wariowali itd, a po tańcu Edysi i Janka wszyscy zamarli.....było to bardzo miłe. Gratuluje Edytko!!!!!!!
Awatar użytkownika
Nika
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 20 paź 2009, 19:46
Ulubiony album: EKG, Dotyk
Ulubiona piosenka: Błękit myśli :)
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Nika »

O Edytka zatańczy pasodoble! :D
Już się doczekać nie mogę http://www.plejada.pl/201232,3,kulisy-3 ... l#autoplay
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Emila555 »

Do tej pory ,,Taniec z Gwiazdami'' średnio mnie interesował, pewnie dlatego, że ja nie lubię tańczyć :wink2: , nie widziałam wszystkich edycji, wszystkich odcinków, ale teraz kiedy bierze w nim udział Edyta oglądam co się tylko da :PP Strasznie się wciągnęłam....
Wczorajszy odcinek chyba był dla uczestników najtrudniejszy, mieli stosunkowo mało czasu żeby przygotować występ. Do pierwszego tańca przygotowywali się kilka tygodni, teraz mieli na to tylko jeden. Zatem poziom średni, oczekiwałam od niektórych uczestników więcej aniżeli wczoraj nam pokazali.
Oczywiście Edyta była najlepsza, ona nie zawiodła, pokazała klasę, klasę i jeszcze raz klasę. Podobnie jak Wy zastanawiam się ile ona może mieć jeszcze talentów, o których my nie wiemy :) . Wczorajszy taniec był wspaniały!!! Te emocje... to jest sprawa nie do opisania, to trzeba zobaczyć i przeżyć <3 39 punktów to bardzo dobry wynik, jestem z Edyty dumna. Widać, że robi wielkie postępy. Martwi mnie tylko fakt, że wczoraj z smsami nie było tak dobrze jak ostatnio, ale mam nadzieję, że za tydzień będzie ich więcej. Z mojej strony Edytka na jeden głos zawsze może liczyć, chociaż tak mogę jej pomóc, skoro już zdecydowała się na udział w tym programie.
Nie mogę nie wspomnieć o Andrzeju Gołocie :lol3: Nie znam się na tańcu, ale podczas jego występu aż złapałam się za głowę :lol3: :lol3: Ten taniec długo utkwi w mojej pamięci :PP
Tak pół żartem, pół serio, to Gołota jaką nam dopiero zafundował dawkę emocji :P Bynajmniej u mnie : na początku znudzenie myślą, że trzeba będzie jakoś przetrwać ten ,,taniec połamaniec'' :D , potem nagły atak długotrwałego śmiechu, a na koniec strach czy aby nie upuści swej tancerki, która chyba nie do końca wiedziała co się wokół dzieje, jak tak nią majtał wokół siebie, żeby jej nie puścić, ale udało się, wszyscy wyszli z tej potyczki cało :)

EDYTKO TRZYMAM KCIUKI ZA KOLEJNE PIĘKNE TAŃCE!!! <3
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Michael »

autech pisze:ale ja zaczeła mówic od razu stwierdzili-JEZU JAKA SZTUCZNA.... czekali aż sie rozryczy generalnie ....
Rozumiem, że znajomi mają większe obycie przed kamerami i na pewno potrafiliby zachować się bardziej naturalnie niż Edyta :lol:. Nie wiem, co zdaniem Twoich znajomych Edyta musiałaby zrobić, żeby wypaść naturalnie - wskoczyć Galińskiemu na kolana? :P
Dziwni ludzie :roll:.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: autech »

Michael pisze:
autech pisze:ale ja zaczeła mówic od razu stwierdzili-JEZU JAKA SZTUCZNA.... czekali aż sie rozryczy generalnie ....
Rozumiem, że znajomi mają większe obycie przed kamerami i na pewno potrafiliby zachować się bardziej naturalnie niż Edyta :lol:. Nie wiem, co zdaniem Twoich znajomych Edyta musiałaby zrobić, żeby wypaść naturalnie - wskoczyć Galińskiemu na kolana? :P
Dziwni ludzie :roll:.
Niewiem jak zachwowali by sie moi znajomi-ale podałam to jako przykład tego jak Edyta jest odbierana przez innych ludzi,a Ty sie burzysz. Nie kazdy twierdzi ze Edyta jest najcudowniejsza-ciezko to przezyc???? To jest forum fanów edyty-i tu są zachwyty nad nia,ale 98% reszty społeczeństwa to ludzie dla których Edyta nie jest czyms wyjatkowym-i odbieraja ja różnie....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Michael »

autech pisze:98% reszty społeczeństwa to ludzie dla których Edyta nie jest czyms wyjatkowym
Bez przesady! Jeśli ktoś nie jest głuchy, to potrafi mieć do Edyty szacunek ze względu na Jej możliwości wokalne. Generalnie spotykam się z opiniami, że nie lubią Jej jako człowieka, ale zaraz dodają, że to wielka artystka.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: autech »

Michael pisze:
autech pisze:98% reszty społeczeństwa to ludzie dla których Edyta nie jest czyms wyjatkowym
Bez przesady! Jeśli ktoś nie jest głuchy, to potrafi mieć do Edyty szacunek ze względu na Jej możliwości wokalne. Generalnie spotykam się z opiniami, że nie lubią Jej jako człowieka, ale zaraz dodają, że to wielka artystka.

I to jest dokładnie to o czym pisze-prawie każdy ( nie fan) Ci powie NIECH GORNIAK SPIEWA BYLEBY SIE NIE ODZYWAŁA
A wczoraj było-powinna tańczyć tylko niech lepiej nic nie mówi....
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: weroniuka »

Dlaczego ma nic nie mówić? Taka była, taka jest, taka będzie i się nie zmieni. Po co ma się ukrywać ze swoją osobowością? Mnie się wydaje, że gdyby się nie odzywała, to i tak nie zdobyłaby smsów od ludzi, którzy nie są fanami.

Dla mnie Edyta wczoraj nie zachowywała się sztucznie. Myślę, że była sobą.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: caterina78 »

Pieknie zatanczone tango, zmyslowe, pelne wlasciwej energii, efemeryczne, pasjonujace, wrecz miedzy nimi iskrzylo na parkiecie, wlasnie przez te kilka minut tancem pokazali zmyslowa historie o " milosci", zaczarowali obydwoje, przez chwile zniknely roznice miedzy nimi, nie odroznialam gdzie jest profesjonalista, a gdzie amator, a wrecz nadali tej odtanczonej historyjce mnostwo niesamowitej wiarygodnosci, zacierajac granice w tym zmyslowym tangu miedzy rzeczywistoscia a fikcja.

Jednym slowem jestem pod wrazeniem i powiem, ze prawie wzruszona, jednak to nie jest to co pokochalam w Edi od poczatku, to mnie nie nasyci jako odbiorce, fana, ja pragne wciaz Glosu, pragne emocji poprzez Glos, tesknie za tymi wrazeniami, doznaniami, wzruszeniami wrecz do lez.

Stad Edytko wciaz Cie prosze nie zapominaj, ze kiedys powiedzialas, ze " zyjesz dla ludzi poprzez muzyke", ja rozumiem, ze to dla Ciebie jako Czlowieka, Kobiety ma istotne znaczenie, ze oprocz oczywistych korzyscie przyziemnych to pomaga Ci w zrozumieniu samej Siebie, daje Ci radosc, emocje, uczy pewnych zachowan zwlaszcza wobec Siebie.

Jestem z Ciebie dumna jako Osoby jednak nie potrafie przestac nie przypominac Ci, ze to czego pragne niezmiennie od okolo 17 lat bycia fanem to Twoj Glos, Twoja muzyka i Twoje piosenki, to Twoj Glos pokochalam a nie Edyte tanczaca i poprzez to emocjonujaca, nie zapominaj prosze o tym, czuje w sobie , byc moze intuicyjnie, ze Ty o tym pamietasz, jednak prosze Cie o malenki muzyczny znak, cokolwiek, co pozwoli przypomniec zarowno mnie i innym, ze to Twoj Glos porwal i porywa serca ....
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: Mist »

Swietny wystep :) Widac Edyta sie rozwija w tancu. Nie sadze, zeby byla naturalna tancerka ale dobrze sobie radzi. Ma swietnego partnera.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 3. (19.09.10)

Post autor: autech »

weroniuka pisze:Dlaczego ma nic nie mówić? Taka była, taka jest, taka będzie i się nie zmieni. Po co ma się ukrywać ze swoją osobowością? Mnie się wydaje, że gdyby się nie odzywała, to i tak nie zdobyłaby smsów od ludzi, którzy nie są fanami.

Dla mnie Edyta wczoraj nie zachowywała się sztucznie. Myślę, że była sobą.
Ok, fani są przyzwyczajeni,ale dla innych to troche nienaturalne i naciagane -tak jak wczoraj. Uwierzcie kazdy mówił że tańczy swietnie-a potem jak zaczeła tam sie troche platac-to kazdy stwierdzil ze czar prysł :)
I tyle,ja pisze o reakcji innych ludzi-nie fanów a Wy najchetniej juz byscie na stosie ich i mnie spalili :P
ODPOWIEDZ