Odcinek 5. (03.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie odpadnie w 5-tym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
3
6%
Maria Niklińska
1
2%
Paweł Staliński
6
12%
Andrzej Deskur
11
22%
Monika Pyrek
2
4%
Marcin Kwaśny
25
50%
Dorota Zawadzka
1
2%
Andrzej Młynarczyk
0
Brak głosów
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
1
2%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

sexuality pisze:Co ja bym oddała, żeby Skrzynecka w redroomie wypytała EG o plany muzyczne, a nie o gadają o jakiś Josiach i innych programach...
Dokładnie. Miło by było, gdyby opowiedziała o tym, za co ma zamiar w najbliższym czasie się zabrać, co przedstawić...

A co to tańca - było bajkowo, magicznie. Strój jak i makijaż idealnie ze sobą współgrały. Były ogromne emocje (pozytywne, rzecz jasna), no i w końcu - cztery 10 od jury! :)
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: dominik »

Za tydzień pary będą tańczyły salsę i american smooth. Wydaje mi się, że Edytę zobaczymy w tym pierwszym.

Tango i tak podobało mi się najbardziej - sądzę, że Edyta nigdy go nie przebije (co oczywiście nie umniejsza piękności ostatniemu walcowi :d ).
Awatar użytkownika
asiamoj
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 05 paź 2009, 19:13
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: asiamoj »

Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Paulik24 »

Królewna Śnieżka! Moje pierwsze wrażenie <3

Piękna!
Widać, że edi robi postępy! Porównując ramę z walca do ramy z quickstepa to jest o niebo lepiej!
Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: diuk69 »

Widząc,jakie szczęście Edycie sprawia taniec,przekonałem się do TZG ...Choć nie mam TVN'u, dzięki uprzejmości radka,widziałem wszystkie występy Edyty...Chyba dzięki temu,mogę powiedzieć-w oczach Edyty znów jest blask życia.I to jest najważniejsze teraz.
Każdy odcinek- to coraz lepsza forma...tango i walc- dwa najlepsze występy,które mnie zaczarowały.. :D :edi:
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: angela2311 »

Wczoraj było super..Oby tak dalej. :D A w głosowaniu widzów widziałam, że znowu Gołota miał najwięcej.....
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: caterina78 »

Moja Wrozka....
Cudownie zatanczony walc, piekna choreografia , tak slicznie i z wdziekiem zatanczone, bajkowo, zaczarowala mnie Edi pierwszy raz poprzez taniec, choc tak sie bronilam, jednak i tu dotarla do mnie poprzez ta choreografie, przyznam, ze sie wzruszylam , jak zobaczylam Edi to pierwsze co powiedzialam w sobie, ze to Moj Aniolek, przykula moja uwage cala Soba....

Za to Ci dziekuje Edi....
Kolejna drobna uwaga, te oczy ,doslownie byly takie inne, pelne w mojej opini radosci, takie szczesliwe, jakze inne od tamtych zamglonych w listopadzie...
Ciesze sie , ze jest tak promienna, tak radosna, byc moze to zludzenie, jednak niech ta chwila trwa, by ta radosc i szczescie pozostalo w Niej jak najdluzej, ta radosc co daje Jej taniec...

Na koniec Edi ja wiem, ze taniec zdominowal cale Twoje zycie, ale Moja Wrozko nie zapominaj o Muzyce, prosze Cie o to, nie porzucaj serc , ktore dzieki Twojej Muzyce Cie pokochaly, chocby malenki znak, tesknie bardzo za Twoim Glosem, Twoj taniec jakkolwiek piekny mi tego nie zastapi, moze kiedys , tylko nie zwlekaj, wiem, ze jeszcze nie raz zaczarujesz mnie Twoim Glosem...
Wiem tez , ze w takim trybie pracy, gdzie taniec zajmuje wszystko, fizycznie wrecz nie jest mozliwe myslec o spiewaniu, jednak obiecaj, ze nie zapomnisz, ze to Twoj Glos skradl nasze serca.....
Pamietaj, ze jestem z Ciebie dumna, wierze w Ciebie, zawsze bede Cie jako fan kochac....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Michael »

Świetnie Edyta wygląda w tej czapeczce. Twarz jak za czasów Impossible/Invisible :hellobaby:, a minęło już przecież 8 lat.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Kopaneek »

Michael pisze:Świetnie Edyta wygląda w tej czapeczce. Twarz jak za czasów Impossible/Invisible , a minęło już przecież 8 lat.
Dokładnie. Napatrzeć się nie można.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Łukasz »

Jako pan 'Nie dla TZGie', mogę stwierdzić pierwszy raz, po tym co powiedziała, że jest szczęśliwa, że było to

Arcydzieło ale nie tylko taneczne. Musicalowo-interpetacyjne.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: ANETA »

Zazdroszczę jej tego szczęścia, uśmiechu. Mi jakoś ostatnio (w nadmiarze obowiązków) go brakuje ;(
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Flux »

Jeśli idzie o twarz Edyty, to tak naprawdę jedynym jej problemem jest w ostatnich latach makijaż. Czasami toną pudru, jakichś podkładów i innych sztucznych badziewi oszpeca swoją - piękną przecież - buzię :) Pragnę zauważyć również, że pomimo zarzutów o chirurgicznym naciągnięciu jej, Edytka wciąż ma świetną, bardzo wymowną i plastyczną mimikę.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Michael »

Flux pisze:Pragnę zauważyć również, że pomimo zarzutów o chirurgicznym naciągnięciu jej
O czym Ty piszesz?! 38 lat to jeszcze nie wiek na odmładzanie za pomocą skalpela! :lol:
Flux pisze:Edytka wciąż ma świetną, bardzo wymowną i plastyczną mimikę.
To akurat fakt, który podważa zarzuty niektórych o stosowanie przez Nią botoksu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Flux »

No przeca napisałem to w obronie Edi. Absolutnie nie zarzuciłem jej nic w swoim poście. Jej twarz niezmiennie od lat jest bardzo ekspresyjna, wyraża żywe emocje. Zdarzało jej się wyglądać gorzej, ale skłaniam się ku opcji że to po prostu nieudany make-up. Teraz i nastolatki trafiają pod nóż, a Edyta jest śliczna z natury. Kult ciała przybiera czasami przerażająco groteskowe formy i nie zamierzam dociekać czy Edytka w naturę ingerowała, żeby zatrzymać "młodość". Oby starzała się z godnością :)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Odcinek 5. (03.10.10)

Post autor: Paulik24 »

caterina78 pisze:Moja Wrozka....
:shock: A czemu wróżka? nie czaje... :?

Najlepszy występ Edi jak do tej pory... Jej sposób wypowiadania się, gryzie się z jej terazniejszym wizerunkiem. Jakoś Edyta mi do Edyty nie pasuje :o No, to tyle. Trzymam kciuki w dalszym ciągu
ODPOWIEDZ