Odcinek 6. (10.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: Kamille.g »

Nie będę się rozpisywac.
Było genialnie !! Choć Edyta na pewno mogła więcej zaprezentować.
:)
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Mona. pisze:Przygotowania Edyty do salsy
http://tanieczgwiazdami.p...ideo_detal.html
Ale Edi w tej spódniczce super wygląda ! :wub:
Janek pisze: A ja sem chciał powiedzieć, że z ciebie ta Polska musi być dumna.
To było urocze. :D
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: Martynkaa »

KlaudinLoveEdzie pisze:Ale Edi w tej spódniczce super wygląda ! :wub:
Taka baletnica :D :wub: A ja miałam podobną :P
KlaudinLoveEdzie pisze:A ja sem chciał powiedzieć, że z ciebie ta Polska musi być dumna.
No i jest dumna ! <3
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: fanusia_anka »

Pewnie że jest dumna, teraz już do końca nie będzie wiedomo jakie tańce będą tańczyli, bo każda para jakiś inny. :love:

Teraz musi być na 1 miejscu g;) g;) g;)
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: InnA »

Edyta wyglądała pięknie, tańczyła też chociaż trochę sztywno momentami - ja sie na tym nie znam ale tyle to zauważyłam. Myślę jednak, ze w koncu się przełamie, a wierzę, że długo zostanie jeszcze w programie ;)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 6. 10.10.2010

Post autor: caterina78 »

No coz .....

Pieknie zatanczona salsa, energetyczna, tylko byc moze jeszcze nie az tak pewna tego innego aspektu, jakby poprzez taniec zabraklo tej uwodzicielskiej, efemerycznej, zmyslowej Edi, ktora jest w swojej muzyce, aczkolwiek to zrozumiale, ten proces jest raczej dlugi i jestem w stanie zrozumiec Edi dlaczego akurat tak zatanczyla i jak to ktorys z jurorow powiedzial " zachowawczo", rozumiem ta pewna blokade, byc moze wrecz oniesmielenie, to nie scena , to parkiet, zatem ta salsa byla wrecz dziewczeca i przez to nawet jesli nie kipiala sexapilem to byla przeurocza w moim odbiorze...

Wracajac do rzeczywistosci, malenki fragment z koncertu z Katowic pokazal mi jak bardzo tesknie za Jej Glosem, zelektryzowal mnie momentalnie, tak odmiennie, zapomnialam juz jak mozna sie delektowac Glosem Edi, to mi przypomnialo muzyczne momenty z Edi, chocby sam Jubileusz , taniec Edi jakkolwiek piekny, nigdy, przenigdy nie zastapi mi Jej Glosu, ten fragment wywolal we mnie nieslychane emocje i postawil mi pytania na ktore wciaz szukam odpowiedzi....

Byc moze kiedys z czasem pojme motywacje Mai , czy samej Edi , czy tvn o zamieszczeniu tego filmiku, chcialabym zrozumiec powod budzenia w nas tych emocji....
Wierze, ze czekaja nas kolejne muzyczne niespodzianki ze strony naszej Edytki, wciaz w glebi serca mam nadzieje, ze dostarczy nam kolejne wzruszajace momenty...

Edi wierze w Ciebie, dziekuje Ci, ze jestes...
Idz Twoja sciezka i zyj tak jak Ty tego pragniesz, nie zapominaj tylko, ze gdziekolwiek bedziesz i dokadkolwiek dojdziesz ja jako fan zawsze bede Cie kochac...
ODPOWIEDZ