Odcinek 8. (24.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
5
10%
Maria Niklińska
3
6%
Paweł Staliński
22
45%
Monika Pyrek
2
4%
Dorota Zawadzka
15
31%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
2
4%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Virtual Tom »

Taniec do takiej piosenki - magia.

Wzruszyłem się :cloud9:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Emila555 »

Było pięknie, do tego ta muzyka... :wub: Edyta potrafi przenieść człowieka w inny, lepszy wymiar.

Czar mi prysł jak przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Nie sądziłam, że Edyta będzie miała tak małe poparcie smsowe :( Tylko 12%, gdzie inne pary miały nawet po 16 :(

Mistrzowie tańca - zaparło mi dech, ta tancerka po prostu istna sprężynka :)
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: weroniuka »

Edyta zatańczyła dziś imponująco! Jej występ oderwał mnie od rzeczywistości. Jak Czarna Mamba powiedziała, niemal śpiewała, tańcząc. :klaszcze:

A! I w końcu się rozpłakała! :D

Na koniec dopowiem, że dla mnie Edyta była, jest i będzie Divą. Jest zbyt wspaniała artystycznie, by uważać Ją za zwykłego śmiertelnika.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: diuk69 »

Powiem tylko...magia w czystej postaci.Nic nie może wymazać tego wrażenia...Dziwne jest to,że ludzie tak wolno przekonują się do Edyty (to głosowanie sms'owe ).Nawet jeśli Edyta nie wygra tego programu,nawet jeśli nie dojdzie do finału -już dla mnie wygrała...wygrała z sobą.
A to jest najważniejsze...
40 ,maksymalna ocena,sprawiedliwa ,której Edyta była warta.
I jeszcze 10 pkt. ode mnie
Brawo!!
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: audarya »

nie ma żadnego wideo niegdzie w sieci...ale frust......
czy ktoś mógłby wrzucić całość występu najlepiej z oceną jury?
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Rewolucja w Tańcu z gwiazdami trwa. Typowana na zwyciężczynię i chwalona przez jurorów Edyta Górniak nie zachwyca widzów już tak jak w poprzednich odcinkach. Wygląda na to, że od łez na wizji cenią jednak bardziej emocje przedstawiane przez innych uczestników - Marysię Niklińską ciężko pracującą na plotki o romansie z partnerem, Tomkiem Barańskim czy skromnej i szczerej Moniki Pyrek.

http://www.pudelek.pl/artykul/28071/sup ... a_odpadla/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: KrzysiekF »

Szkoda, że większość tańczy strasznie zachowawczo, jedynie Niklińska próbuje robić jakiś show, wprowadzać coś więcej oprócz tańca.

Edyta dostaje coraz mniej smsów, obawiam się że jeżeli powinie jej się noga w samym tańcu i dostanie niskie oceny od jury to może w następnym odcinku stanąć obok Stalińskiego jako zagrożona...

Edyto więcej szmerów bajerów w tańcu 8)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Michael »

Jeśli głosowanie sms nie jest ustawione, to wydaje mi się, że za jakieś 2 tygodnie Edyta pożegna się z programem. Zaraz po Niej wyleci P. Kazadi. Edyta wczoraj zatańczyła świetnie, wyglądała również zjawiskowo, a zajęła zaledwie 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Media zbyt nachalnie faworyzowały Kazadi i Górniak, więc ludzie na przekór wybrali sobie nowe faworytki show.
Kolejna sprawa - strategia Sablewskiej polegająca na wybieleniu w TzG wizerunku Edyty jest lekko żenująca. Wizerunek Edyty (który zresztą Ona sama od wielu lat kreowała) jako wielkiej gwiazdy - pop diwy jest tak głęboko zakorzeniony w świadomości Polaków, że Sablewska nie zdoła z Niej zrobić dziewczyny z sąsiedztwa. W związku z tym uważam, że udział w TzG nie przyniesie Edycie żadnych korzyści, poza finansowymi.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Michael pisze:Kolejna sprawa - strategia Sablewskiej polegająca na wybieleniu w TzG wizerunku Edyty jest lekko żenująca.
Zgadzam się.
Niestety wybielać to może sobie tylko zęby...
Zastanawiam się kto Edycie robi makijaż w TzG?? Jest on inny niż zawsze, a przy tym beznadziejny;/ Chyba Sablewska ją maluje 15min przed wejściem na antenę.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 18:10 przez milencia1992-mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Grzegorz »

Wspominałem już tydzień temu że ludzie kiepsko głosują na Edytę - w tym tyg sprawa się potwierdziła. Max ilość pkt od jury i dopiero IV miejsce...Trochę to smutne, bo widać że Edyta nie stara sie wygrać za wszelką cenę, w przeciwieństwie do M. Niklińskiej której nie trawię, strasznie sztuczna jest jak dla mnie, a przede wszystkim nie jest żadną gwiazdą... Podobnie sprawa wygląda z P. Kazadi, z tym że ona bardzo dyskretnie ukrywa fakt że tańczyła wcześniej w grupie Egurolli...
Mnie najbardziej cieszy fakt że Edyta zachowuje sie bardzo skromnie, nie gwiazduje i dostaje zasłużone wysokie noty...
Przypuszczam że za tydz Edyta będzie już zagrożona, bo zawistni i pamiętliwi ludzie będą głosować na wszystkich innych ucześtników byle nie na Edytę bo nie życzą jej aby wygrała. Tak ja to wszystko widzę. Szkoda, ale niestety większość ludzi nie życzy tak dobrze Edycie jak fani. I to widać po wynikach. Chciałbym żeby jeszcze zatańczyła rumbę i będzie ok 8)

A jeśli Edyta wkrótce odpadnie to szczerze życzę pani Pyrek aby zaszła jak najwyżej bo ona naprawdę z tańcem miała niewiele wspólnego i zasługuje na wysokie miejsce. ;)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Natu$ »

Michael pisze:Jeśli głosowanie sms nie jest ustawione, to wydaje mi się, że za jakieś 2 tygodnie Edyta pożegna się z programem. Zaraz po Niej wyleci P. Kazadi. Edyta wczoraj zatańczyła świetnie, wyglądała również zjawiskowo, a zajęła zaledwie 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Media zbyt nachalnie faworyzowały Kazadi i Górniak, więc ludzie na przekór wybrali sobie nowe faworytki show.
Zgadzam się. Wydaje mi się, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni odpadnie Gołota i Staliński (nie wiem tylko w jakiej kolejności), potem Edyta i Kazadi, a finał rozegra się między Pyrek i Niklińską, ze zwycięstwem tej drugiej. Wydaje mi się, że Edyta ma naprawdę coraz mniejsze szanse chociaż na finał. Jeśli dojdzie do 4, będę zadowolona.
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Było zdecydowanie bardziej emocjonalnie niż w ostatnich tygodniach. Nic dziwnego, Edyta jest w końcu mistrzynią w przekazywaniu emocji na scenie jak i na parkiecie. W pełni zasłużone cztery dziesiątki. Szkoda tylko, że była czwarta...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Madlen »

Wspaniały taniec, taka lekkość, magia, wszystko tak szybko się działo, ale naprawdę na chwilę oderwałam się od tej jesiennej smuty i Edyta przeniosła mnie w inny świat :) Pięknie!

Pomimo wszystko wciąż mam nadzieję na finał Edyty, liczę się także z jej odpadnięciem tuż przed lub nawet wcześniej, ale ani Pyrek ani Niklińska zupełnie nie pasują mi do tego aby wygrać (pomimo, że tańczą bardzo dobrze).
Awatar użytkownika
Carolla
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 25 paź 2009, 15:47
Ulubiony album: E.G
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej..
Lokalizacja: Łódzkie...

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Carolla »

Magiczny występ. :wub:
Wstyd się przyznać ale się popłakałam ;(
I może nie dlatego, że było tak pięknie i bajecznie ale dlatego,że zobaczyłam wczoraj Edytę, której tak mi brakowało..
Cóż tu dużo pisać pokochałam kiedyś Edi za jej wrażliwość, piękno i umiejętność przekazywania emocji, które w jakiś sposób na długi czas zostawały w czlowieku.
Od pewnego czasu bardzo mi tego u niej brakuje. Brak emocji, brak piękna..
Edyta się zmieniła"Nie che być divą". Czy to dobrze? Może dla niej, odzyskała radość z życia jest nijako szczęśliwa.. Jednak mi bardzo brakuje dawnej Edyty tej, którą każdy uważał za taka "wielka divę" tej, której zachowanie każdy wyśmiewał ale szanował, każdy jej występ, każdy utwór. Była taka "ponad to wszystko" .
Strasznie mi tego brakuje... Tej jej niedostępności , tego, że mogłam być dumna z tego,że jestem wśród tych nielicznych bo słucham Edyty Górniak.. '
Teraz tego nie ma i pewnie już nie będzie,,,
Jednak dziękuję za przypomnienie tego o czym zapomniałam. Za pokazanie tej Edyty, którą pokochałam,,,
<3 :diva:
ODPOWIEDZ