Odcinek 9. (31.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
12
24%
Maria Niklińska
7
14%
Paweł Staliński
24
49%
Monika Pyrek
1
2%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
5
10%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Kamille.g »

Napiszę ogólnie. Podobało mi się. Edyta już weszła w ten taniec i myślę że nie zrezygnuje już.
Ale po co ten P.Gołota nadal tańczy? Przez niego odpadła bardzo dobra para.
No wiadomo że jest "maskotką" programu ale no są jakieś granice.
Została już tylko pięc par i mam nadzieję że wygra najlepsza bądź najlepszy.
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: InnA »

Jeśli wygra Gołota to to będzie istna kpina.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Michael »

Przykład Moniki Pyrek pokazuje, że historia z cyklu Jak dzięki TzG odkryłam w sobie prawdziwą kobietę nadal ma wzięcie wśród telewidzów :lol:. Wcześniej, w ten sam sposób TzG wygrywały już m.in. A. Mucha i K. Rusin. Idę o zakład, że M. Pyrek też uda się zwyciężyć.

Co do wczorajszego występu Edyty - było świetnie. Edyta też wyglądała ładnie. Mam tu oczywiście na myśli strój i makijaż, bo w obecnym kolorze włosów Edyta wygląda koszmarnie, bezbarwnie, nijak.

Biorąc pod uwagę ostatnie trendy w głosowaniu sms, w przyszłym tygodniu program powinna opuścić P. Kazadi lub Edyta. Finał rozegra się między M. Pyrek a P. Stalińskim.
KrzysiekF pisze: Dzisiejszy odcinek pt czyszczenie konkurencji dla Edyty. Gołoty komentował nie będę na jego miejscu wstałbym i odszedł zamiast Niklińskiej , facet zero myślenia.
Największą jego wtopą we wczorajszym odcinku było podarowanie kwiatka Iwonie Pavlović z pominięciem Beaty Tyszkiewicz :ha: .
Ostatnio zmieniony 01 lis 2010, 15:43 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Michael »

sylwik pisze:ale Edyta już w przyszłym nie weźmie udziału bo ponoć złamała nogę ...
Tiaa...tak samo, jak kiedyś coś Jej spadło na głowę po jednym z odcinków JOŚ. Póki nie zobaczę Jej w gipsie, nie uwierzę.
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Wczorajszy taniec był rewelacyjny! Podobała mi się cała choreografia jak i taniec Edyty :) Sukienka i stylizacja, o dziwo, też była dobra. Gratuluję zasłużonych czterech dziesiątek :)

Szkoda tylko, że nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Madlen »

Niekonwencjonalny pisze:Szkoda tylko, że nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach...
Możesz odwołać :D
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: weroniuka »

Edyta świetnie zatańczyła. Szalenie mi się podobało. :idol:

Chyba muszę zacząć wysyłać po parę SMS-ów na Edytę, bo irytuje mnie, że Staliński przechodzi jako jeden z pierwszych. Nie wiem, kto na niego głosuje. :zly:
Fanka.E.G.Roka
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 05 maja 2008, 18:54
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja byłam Ewą
Lokalizacja: z Polski

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Fanka.E.G.Roka »

weroniuka pisze:Edyta świetnie zatańczyła. Szalenie mi się podobało. :idol:

Chyba muszę zacząć wysyłać po parę SMS-ów na Edytę, bo irytuje mnie, że Staliński przechodzi jako jeden z pierwszych. Nie wiem, kto na niego głosuje. :zly:
Zgadzam się z każdym słowem.
Edi musi być górą! :-)
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Niekonwencjonalny »

Madlen pisze:
Niekonwencjonalny pisze:Szkoda tylko, że nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach...
Możesz odwołać :D
Odwołuję! :P
Chociaż wolałbym, aby Edyta trochę zadbała o swoje zdrowie i zrezygnowała z tańca, nawet, jeżeli ten wypadek nie był groźny.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Himcio »

weroniuka, jego mamusia ;)
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: BAdam »

Witajcie,
Niestety, czuję że po tym wypadku poniedziałkowym, Edyta w nastepnym odcinku ostatni raz zatańczy...
Dla mnie ta samba nie była taka rewelacyjna jak jej BOSKIE nogi i cała figura. Te 40 punktów to chyba przesadzone... no ale cóż. Jesli włąśnie chodzi o pania Zawadzka to napisała trochę prawdy i wydaje mi sie że jej zalezy żeby edyta odpadła jak najszybciej, ponieważ ona widzi Patrycję i albo Gołotę( bo pewnie uważa żeby taniec traktowac jak zabawe) lub Monike ( ponieważ ten program dał jej duzo pewności siebie - ja tez tak uważam osobiscie - i sexapilu) w finale. Jesli edycie uda sie przejść do 11 odcinka to mam nadzie że w 10 odpadnie weśniak Staliński. Nie mam pojęcia skąd on ma tyle głosów... chyba wszystko matka ustaliła bo nawet onim nic nie było słychać w Polsce a ma taka popularność jesli chodzi o głosy widzów że szok. Pamietacie Marine chyba w poprzedniej edycji. Nie była znana i nie miała "dobrej" mamusi żeby przechodzic dalej. Mimo urody i skromnosci odpadła a uważam że ona właśnie złapałaby tego bakcyla. No cóz juz koncze moja wypowiedz bo jak była by dłuższa to chyba by wam sie jej nie chciało czytac

P.S. W kolejnym odcinku będą BARDZO potrzebne głosy więc naprawde musimy sie wziąść.

Pozdrawiam :d
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: aftershave »

pomijając kwestie ocen jury, Zawadzka wyraźnie dała odczuć, że nie pała do Edyty sympatią. W komentarzch na jej facebooku rozpętałą się burza, wiele osób broni Edyty. A Zawadzka brnie dalej, że Edyta wcale nie jest największą gwiazdą tej edycji itp... moim zdaniem przemawia przez nią zwykła zazdrość, nie może pogodzić się z tym, że sama wyleciała.

Gdyby sama chociaż raz zatańczyła tak dobrze jak Edyta to może zamiast na facebooku, siedziałaby jeszcze na parkiecie :) no ale niestety jak się ma 50 lat na karku i grację słonia to nie ma co liczyć na bycie dobrą tancerką... Zawadzka wyglądała w tańcu poprostu śmiesznie i mało estetycznie...delikatnie mówiąc..

A jeśli chodzi o Edytę, to ktoś kiedyś powiedział, że miarą sukcesu jest ilość wrogów. Jest w tym wiele prawdy, więc nie ma się co przejmować zawistnymi wypowiedziami...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Michael »

aftershave pisze:A Zawadzka brnie dalej, że Edyta wcale nie jest największą gwiazdą tej edycji itp...
Gdy była uczestniczką TzG, twierdziła w wywiadach zupełnie co innego nt. Edyty :lol:.
Wpisem na fb zdobyła Himalaje hipokryzji.
aftershave pisze:moim zdaniem przemawia przez nią zwykła zazdrość, nie może pogodzić się z tym, że sama wyleciała.
Ja uważam, że robi to celowo, żeby nadal o niej mówiono i pisano w mediach mimo, że odpadła z TzG. Nie da się ukryć, że wszystko, co dzieje się wokół Edyty jest komentowane przez media i D. Zawadzka ma tego pełną świadomość.
Jak mawiają - tonący brzytwy się chwyta :lol:.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Fanka.E.G.Roka pisze:
weroniuka pisze:Edyta świetnie zatańczyła. Szalenie mi się podobało. :idol:

Chyba muszę zacząć wysyłać po parę SMS-ów na Edytę, bo irytuje mnie, że Staliński przechodzi jako jeden z pierwszych. Nie wiem, kto na niego głosuje. :zly:
Zgadzam się z każdym słowem.
Edi musi być górą! :-)

Zgadzam się z wami!! Trzeba ją wspierać tymi eskami 14 listopada ma urodziny. :-)
Nawet jak to nie pomoże, no trudno. :?
Gołota i Staliński tyle esek dostają że może się nie udać.
Cza Cza jest za szybka, wiec w stanie Edi raczej jej nie zatańczy. Może Rumba teraz...
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: patrick.ko7 »

...A jeśli chodzi o Edytę, to ktoś kiedyś powiedział, że miarą sukcesu jest ilość wrogów. Jest w tym wiele prawdy, więc nie ma się co przejmować zawistnymi wypowiedziami...
Cos w tym jest z prawdy ... Ale czy np. po Beyonce ktokolwiek tak jedzie jak po Edycie? Raczej nie. Ale to zapewne dlatego, ze nie daje nikomu powodow ku temu. :/
Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 16:47 przez patrick.ko7, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ