Odcinek 9. (31.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
12
24%
Maria Niklińska
7
14%
Paweł Staliński
24
49%
Monika Pyrek
1
2%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
5
10%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Bardzo lubię Natalie Kukulską . Bardzo fajna piosenkarka i kobieta :)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: aftershave »

mgiełka pisze:Dziwie się tylko, że ma tak mało smsów, zważywszy, że niektóre osoby głosują na nią po kilka razy. To tylko dowodzi, że Edyta nie ma tak wielu fanów jak możnaby przypuszczać.
ja się nie zgodzę, napewno ma więcej fanów większość uczestników, tylko nie każdy wysyła smsy. Tym bardziej ze skoro w rankingu jurów jest 1, to pewne jest, że nie odpadnie i nie ma potrzeby głosowania na nią...
Awatar użytkownika
Kamcio24Fr
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:41
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Paris

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Kamcio24Fr »

kto ma wideo z wystepu NATALII i kondolencji od Edyty ??
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Madlen »

Taniec Edyty bardzo mi się podobał, z każdym tygodniem radzi sobie coraz lepiej, cieszę się razem z Nią :) Głos oddałam, choć myślałam, że Edi będzie, 2 8P Myślę, że finał rozegra się między Monią (tańczy pięknie!) a Edytą lub Kazadi (wczoraj z deka szok, w ogóle mi się nie podobało...)

Pięknie Edyta wyglądała, ah <3

Kur... ten Staliński mi działa na nerwy, wrr :620: Wszystko ustawione pod mame!
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: DeathlySilence »

Auli pisze:Hejka. Apeluje do Wszystkich Fanow Edyty którym występ Edi w Tancu z Gwiazdami nie jest obojętny! Wbrew wszelkim doniesienia i sugestia program nie jest ustawiony i nie ma z góry założonego ze Edi wygra ta edycje! Wiec apeluje do Was o wsparcie smsowe! Co sie odwlecze to nie uciecze! Wszystko o co tak goraczkowo walczycie bedzie! Strona, Plyta, koncerty itd. Jeszcze chwile wytrzymajcie!

Koszt smsa 3,66zl a Uśmiech Edi przechodzacej do następnego odcinka bezcenny!
Dzięki z góry!!!
Pozdrawiam 8)
Jak Edyta doładuje mi konto z honorarium za odcinek to mogę poświęcić te dwie godziny od 20 na wysłanie dziesięciu tysięcy sms-ów. :lol3:

Bezcenna to będzie mina jak odpadnie. :hellobaby: Obym się doczekał.
fanusia_anka pisze:
Nie szkoda wam kasy??
Mi kasy nie szkoda
Kieszonkowe nie liczy się. :lol3:
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Hubi11 »

Jestem pod wrazeniem Edyty.Ruszala sie niesamowicie.Chyba zaczynam doceniac fakt,ze zdecydowala sie na ten program.Mysle,ze po takiej dawce dyscypliny Eda bedzie lepiej zmotywowana do pracy i bardziej konsekwentna .
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: perła6 »

Zatańczyła cudownie. ! Była MOC :-D
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Emila555 »

Edyta super zatańczyła :) Bardzo mi się podobało :) Świetnie wyglądała :) Widać, że ten taniec naprawdę przynosi jej wiele szczęścia i spełnienia. Pierwsza 40 za łacinę, tym bardziej należą się Edycie wielkie gratulacje bo to tej pory z łaciną bywało różnie :wink2:
Również wielkie brawa dla Janeczka za to, że odważył się popsuć Edycie fryzurę :PP
Walc wiedeński w wykonaniu wszystkich par piękny. Oczywiście dla mnie najładniej zatańczyła Edyta, jej blask pozostawia w cieniu pozostałych uczestników.
Zaczyna mnie denerwować fakt, że Gołota ma tak wielkie poparcie, przez co odpadają z programu osoby, które naprawdę potrafią tańczyć. Szkoda mi się zrobiło Marysi i Tomka, zatańczyli bardzo fajnie, a i tak musieli pożegnać się z programem.
Niepokoi mnie tak mała ilość głosów oddawanych na Edytę, jak tak dalej pójdzie to ona za tydzień odpadnie, a szkoda bo swoją pracą, pilnością, wysiłkiem naprawdę przeszła samą siebie, zrobiła tak wielkie postępy, powinna dojść do finału :) Niech sobie inni mówią co chcą ale tak uważam :)
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Za tydzień pary tańczą po dwa tańce. Pierwszy to nowy, a drugi to taniec powtarzany, ale w zmienionej choreografii i do innej muzyki.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Madlen »

fanusia_anka pisze:Za tydzień pary tańczą po dwa tańce. Pierwszy to nowy, a drugi to taniec powtarzany, ale w zmienionej choreografii i do innej muzyki.
Bardzo chciałabym tango i rumbę :-)
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Auli »

milencia1992-mk pisze:Bo niektórzy bardzo chcą żeby Eda odpadła (bo niby wtedy weźmie się za muzykę-BŁĄD) , ona tego nie chce!
Chce i to bardzo!
Ale Jeśli nie chcecie mieć płyty w stylu GLAM ( patrz Kopaneek ) to dajcie Jej czas... Chcecie płytę pałą emocji ? Czas... Czas i jeszcze raz Czas !!!!!
To sie musi Urodzić naturalnie a nie przez cesarskie cięcie!

milencia1992-mk pisze:Nie głosując komu chcecie zrobić na złość?? Bo niektórzy bardzo chcą żeby Eda odpadła (bo niby wtedy weźmie się za muzykę-BŁĄD) , ona tego nie chce! Może chociaż raz ambitnie pomożemy jej w tym co ona chce, a nie co my???
Z naszej strony, "fanów", wygląda to egoistycznie.

Fani Gołoty, Pyrek, czemu oni dostają tyle głosów, przecież powinni stać przy worku treningowym, trzymać tyczkę w rękach... Oni CHO*ERA są wspierani w tym co robią!!!!
Nie sadziłam ze kiedyś to zrobię :klaszcze:
Dzięki!
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: LaFidelite »

Edyta pięknie zatańczyła, a jeszcze piękniej wyglądała. Ten uśmiech...czego można chcieć więcej :ha:
Trzymam kciuki, aby za tydzień była najlepsza :wink2:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: Kopaneek »

Auli pisze:Chce i to bardzo!
Serce mówi, że to prawda - rozum, że nie.
Auli pisze:Ale Jeśli nie chcecie mieć płyty w stylu GLAM ( patrz Kopaneek ) to dajcie Jej czas... Chcecie płytę pałą emocji ? Czas... Czas i jeszcze raz Czas !!!!!
To sie musi Urodzić naturalnie a nie przez cesarskie cięcie!
Czuję się doceniony. :B Na poważnie... wiesz jaka jest Edyta. Jeśli zechce, to nic Jej nie powstrzyma przed nagraniem takiej płyty. Ja zawsze mówię/piszę, że wolę mieć płytę za pół roku niż bubel zaraz, teraz. I... mi głownie chodzi o nowy image Edyty. Heloł! :D

Widać, że taniec daje Edycie szczęście (cieszy mnie to), ale TzG kiedyś się skończy.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Auli pisze: milencia1992-mk napisał/a: ona tego nie chce!


Chce i to bardzo!
Chodziło o to, że nie chce odpaść :D Ale Twoja interpretacja tez może być.
Kopaneek będzie miał przynajmniej burzę mózgów:D :hellobaby:

Glam czy też nie... będę się cieszyć, że będzie:D Czekam na to żeby Edyta kojarzyła się z muzyką, a nie okładkami w gazetach :P
Widać, że taniec daje Edycie szczęście (cieszy mnie to), ale TzG kiedyś się skończy.
Jak się skończy to wtedy będziemy myśleć.

Majka już na tyle poznała Edytę i wie, że trzeba ją przycisnąć "cały miesiąc styczeń, a będzie tylko tydzień"
O ile chęci Coco ma, to na nic to się nie zda z tą słabą polityką medialną.
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 9. (31.10.10)

Post autor: InnA »

Edyta zatańczyła bardzo fajnie, chociaż ja tam się na tym nie znam. Ale bardziej podoba mi się w "romantycznych" tańcach... Na przykład takim walcu... Ten końcowy taniec był urzekający. Kobiety miały ładne sukienki (sporo kreacji w tym programie to porażki, wg mnie). Ale Edyta powinna mieć rozpuszczone włosy. W upiętych mi się nie podoba, wydaje się starsza, a ona będzie się brzydko starzała ze względu na charakterystyczne rysy.

Nie rozumiem dlaczego ten przygłupi kloc, Gołota, jakby ktoś się nie domyślił z epitetów, ma takie poparcie! Tańczy wprost okropnie, a właściwie to nawet chodzi, nie tańczy, jako bokser polskę kompromituje, jego zachowanie tez pozostawia wiele do życzenia więc czemu?! Dla jaj? Ile można! Przez niego odpadają z programu naprawdę dobre osoby. A nuż (widelec) odpadnie w przyszłym odcinku Edyta? A naprawdę tańczy coraz lepiej, z prawdziwym wdziękiem... A poza tym na najlepszą figurę ze wszystkich tam tańczących ;P :)
Czekam na to żeby Edyta kojarzyła się z muzyką, a nie okładkami w gazetach
Też na to czekam. Niby dalej wiadomo, że to wspaniała piosenkarka, ale za dużo szumu, za mało muzyki. Niech po TzG wreszcie skupi się na tworzeniu. Nie mówię, że ten program był złym wyborem. Widać, że jakby... odreagowuje. I przestała być tak egzaltowana, jak była, w związku z czym coraz bardziej lubię ją jako osobę ;)
ODPOWIEDZ